• Informacje na temat:

  west hollywood

Artykuły na temat: west hollywood
 • Kanye West (38 l.) zrobi wszystko, aby jego córka, 2-letnia North West, wyrosła na bogatą gwiazdę!

 • Grammy 2015: Poznaliśmy nominowanych!

  Zobacz, kto tym razem powalczy o "muzycznego Oscara"! Ceremonia wręczenia nagród Grammy odbędzie się 8 lutego w Los Angeles.

 • Celebrytka znana jest ze swojej dbałości o własne ciało i wygląd. Kim Kardashian (34 l.) do perfekcji opanowała sztukę makijażu. Z kolei jej mąż, Kanye West, bacznym okiem obserwuje jej stylizacje i pomaga w doborze odpowiedniego stroju. Wygląda jednak na to, że ich obsesja na punkcie perfekcyjnego wyglądu przeszła właśnie na 2-letnią córeczkę! Jak donosi serwis "Hollywood Life", Kim wynajęła...

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • Kanye West i Kim Kardashian rozstaną się?! Chodzi o dzieci!

  Czyżby związek Kim Kardashian (34 l.) i Kanye Westa (38 l.) stał pod znakiem zapytania?

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Kanye West nie ma czasu na życie intymne z żoną

  ...jednak jej żale. Kanye West ponoć jest tak skupiony na tworzeniu nowego albumu, że wszystko inne schodzi na dalszy plan. "Kim chciałaby, żeby w ich małżeństwie znów było jak dawniej. Próbuje przekonać męża, żeby pomimo nawału pracy nie zaniedbywał ich pożycia małżeńskiego, ale póki co on nie reaguje na jej prośby" - mówi źródło "The Hollywood Gossip". Z daremnym skutkiem próbuje namówić go również...

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Czy to koniec show u Kardashianów?

  Napad na Kim Kardashian (35 l.) i choroba psychiczna jej męża, Kanyego Westa (39 l.) przesądziły o zawieszeniu show u Kardashianów - podaje portal TMZ. Czy to już koniec programu o losach najpopularniejszej rodziny Hollywood?

 • Najgorszy dzień w życiu?

  Miewacie dni, kiedy nic nie idzie po waszej myśli? Twórcy "Dnia z życia blondynki" prezentują najbardziej pechowe 24 godziny z życia pięknej dziennikarki, w którą wcieliła się Elizabeth Banks.

Zdjęcia na temat: west hollywood
Wideo na temat: west hollywood
 • Atak na Evę Longorię

  Eva Longoria przeciska się przez tłum paparazzich w West Hollywood 30 stycznia.

 • Wędrówka na Zachód

  Drobinki kurzu, wirujące w świetle słonecznym. Gwar ruchliwej ulicy. Szum morskich fal. Człowiek, który na coś czeka, samotnie paląc papierosa w pokoju. Dziecko, które - czymś zaintrygowane - zatrzymuje się na schodach w podziemnym przejściu. Mnich pogrążony w medytacji, idący przez miasto. Wszystko to dzieje się jednocześnie i obok siebie. Tylko od nas zależy, jak głęboko się zanurzymy w otaczającej nas rzeczywistości. "Wędrówka na Zachód" w reżyserii nagrodzonego Złotym Lwem w Wenecji Tsai...

 • Lohan z sześcioma ochroniarzami!

  Lindsay Lohan wychodzi z centrum hantlowego w West Hollywood w eskorcie tłumu fotografów i sześciu ochroniarzy.

 • Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie

  Po ciężkim rozstaniu farmer mieszkający na Dzikim Zachodzie spotyka żonę wyjętego spod prawa rzezimieszka, która postanawia nauczyć go sztuki strzelania z biodra. W ten sposób bohater chce odzyskać miłość ukochanej.