• Informacje na temat:

  west modzie

Artykuły na temat: west modzie
 • "Vinyl": Tajemnice Devon Finestry

  ...i zaniedbanie sprzyjają tworzeniu wielkiej sztuki. Kiedy miasto jest biedne, wprowadzają się do niego artyści, którzy zaczynają tam pracować. Na przykład, nie mogliśmy kręcić w West Village scen, które tam się rozgrywają, bo ta dzielnica zmieniła się nie po poznania. Często kręciliśmy zdjęcia w Brooklynie. W roli ulic West Village, na których wiele się dzieje w naszym serialu występuje Północny Harlem...

 • Egzemplarz magazynu Anji Rubik kosztuje... 275 zł

  ..., które wzbudziły kontrowersje. Do współpracy udało się zaprosić m.in. takie osoby, jak fotografkę Annie Leibovitz oraz rapera Kanye Westa. Każde wydanie magazynu ma inny motyw przewodni. Pierwszy poświęcony był fotografkom, drugi kobietom, które odniosły sukces w modzie i sztuce. W najnowszym numerze głównym tematem jest narcyzm.

 • Piękności i paszczury

  ...jest nie do pokonania. 2. DWIGHT SCHRUTE - "Biuro" Ten pan może i za grosz nie ma pojęcia o modzie, ale obchodzi go, czy i jak usprawnić swój wizerunek w firmie. No cóż(...). NAJLEPIEJ UBRANE POSTACIE 1. ERIN SILVER - "90210" W tym sezonie nastolatki z West Beverly mają rękę do wyrazistości bez zbędnej przesady. Silver uwielbia modowe hity...

 • Kanye West zakończy karierę?

  Według nieoficjalnych informacji raper ma porzucić muzykę na rzecz projektowania.

 • Anja Rubik i Kanye West: To nie jest pornografia

  Raper Kanye West został współreżyserem kontrowersyjnego spotu filmowego, promującego wydanie nowego magazynu "25" Anji Rubik. Pierwszy nakład pisma poświęcony jest erotyce.

 • Halle Berry liczy piosenki

  Uroda amerykańskiej aktorki Halle Berry od lat jest inspiracją dla twórców, nie tylko filmowych, ale i muzycznych. Laureatka Oscara przyznaje, że schlebia jej ilość piosenek, w jakich pada jej nazwisko. Hollywoodzka piękność prowadzi nawet ewidencję tych utworów.

 • Raper zmienił pseudonim

  Słynny raper Mos Def nagrywa obecnie pod pseudonimem Yasiin Bey. I parodiuje swoich popularniejszych kolegów z branży.

 • Zanim został gwiazdorem był... przewodnikiem po Hollywood

  Dla podwójnego zdobywcy Oscara Kevina Costnera najważniejszą życiową rolą okazało się ojcostwo. Aktor powraca właśnie na duże ekrany w filmie "The Company Men".

 • Błoga emerytura Spice Girls

  Emerytura w wieku 35 lat? Może coś o tym powiedzieć nie tylko agent Tomek, ale i członkinie legendarnego już dziewczęcego zespołu Spice Girls. 21 stycznia blondwłosa Emma Bunton ukończyła 35 lat.

Wideo na temat: west modzie
 • Wędrówka na Zachód

  Drobinki kurzu, wirujące w świetle słonecznym. Gwar ruchliwej ulicy. Szum morskich fal. Człowiek, który na coś czeka, samotnie paląc papierosa w pokoju. Dziecko, które - czymś zaintrygowane - zatrzymuje się na schodach w podziemnym przejściu. Mnich pogrążony w medytacji, idący przez miasto. Wszystko to dzieje się jednocześnie i obok siebie. Tylko od nas zależy, jak głęboko się zanurzymy w otaczającej nas rzeczywistości. "Wędrówka na Zachód" w reżyserii nagrodzonego Złotym Lwem w Wenecji Tsai...

 • Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie

  Po ciężkim rozstaniu farmer mieszkający na Dzikim Zachodzie spotyka żonę wyjętego spod prawa rzezimieszka, która postanawia nauczyć go sztuki strzelania z biodra. W ten sposób bohater chce odzyskać miłość ukochanej.

 • Dumni i wściekli

  Konserwatywne, górnicze miasteczko, z którego ucieka, kto może. Kiedyś spokojne, dziś targane strajkami. Kiedy poczucie wrogości wobec wszystkiego, co obce osiąga apogeum, niespodziewanie przyjeżdżają tu kolorowym busem geje i lesbijki ze stolicy. Na ratunek potrzebującym! Czy padną najgorsze obelgi i posypią się zęby? Czy jedni i drudzy będą potrafili podać sobie pomocną dłoń? Co musi się wydarzyć, by konserwatywni mieszkańcy przyjęli pod strzechy aktywistów walczących o równouprawnienie? Co...