• Informacje na temat:

  whitney houston 2003

Artykuły na temat: whitney houston 2003
 • Whitney Houston pozwana przez macochę!

  Macocha amerykańskiej piosenkarki Whitney Houston wytoczyła jej sprawę sądową, oskarżając artystkę o niewypłacenie należnego jej spadku po zmarłym ojcu gwiazdy.

 • Bobbi Kristina ma 22 lata. Celebrytką została jako 2-latka

  W dniu 22. urodzin Bobbi Kristiny Brown przypominamy najważniejsze fakty z życia córki Whitney Houston i Bobby'ego Browna.

 • Rihanna

  .... Z pomocą Sturkena nagrała cztery piosenki demo, m.in. cover Whitney Houston "Last Time" i jej pierwszy hit "Pon De Replay". Mimo że wciąż uważa siebie za Robyn, wybrała swoje drugie imię jako(...). W grudniu 2003 roku spotkała amerykańskiego producenta muzycznego Evana Rogersa i wzięła udział w przesłuchaniu. Zrobiła tak duże wrażenie na producencie, że zaprosił ją na drugie spotkanie, podczas...

 • Whitney Houston wraca

  Długo oczekiwany album Whitney Houston ukaże się ostatniego dnia sierpnia.

 • Whitney Houston powraca!

  We wtorek, 13 marca, do studia nagraniowego w Los Angeles weszła Whitney Houston, by rozpocząć przygotowania do wielkiego powrotu na scenę.

 • Istnieje sekstaśma z Whitney Houston?

  Przedstawiciel piosenkarza Raya J zaprzeczył pogłoskom, jakoby amerykański wokalista posiadała intymne nagranie z Whitney Houston.

 • Whitney Houston: Pomogą tylko modlitwy?

  Whitney Houston potrzebuje modlitwy i duchowego wsparcia - orzekł wielebny James Meeks, osobisty przewodnik duchowy R Kelly'ego. Zaapelował on do fanów wokalistki, aby zasypali ją lawiną listów wyrażających wsparcie w trudnych chwilach.

 • Whitney Houston: Odwyk dla córki

  Duchowy doradca Whitney Houston usilnie namawia gwiazdę, by po raz kolejny poddała się wraz z mężem, Bobbym Brownem, specjalnej terapii. Będzie to możliwe już niedługo, gdyż mąż wokalistki opuścił w poniedziałek, 22 marca, więzienie - Brown pod koniec lutego trafił bowiem za kratki za złamanie warunków zawieszenia wcześniejszego wyroku, za jazdę po pijanemu.

 • Bobby Brown w areszcie

  Whitney Houston przez tydzień musi wytrzymać bez męża. Bobby Brown w piątek, 20 lutego, został aresztowany za złamanie zasad zawieszenia wyroku za jazdę po pijanemu.

 • Bobby Brown przed sądem

  Obrońca Bobby'ego Browna, amerykańskiego wokalisty, męża Whitney Houston, wniósł w poniedziałek, 25 listopada 2002 r., prośbę o zaprzestanie dochodzenia w sprawie jego klienta. Oskarżenie dotyczy wykroczeń drogowych, jakich gwiazdor dopuścił się sześć lat temu. Sędzia Wayne Purdom odrzucił wniosek obrońców. Bobby Brown będzie musiał stawić się na rozprawie 21 stycznia 2003 r.

Wideo na temat: whitney houston 2003
 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Piątek 13-ego

  W poszukiwaniu zaginionej siostry, Clay Miller (Jared Padalecki) zapuszcza się na teren lasów otaczających legendarne Crystal Lake. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród pokrytych mchem drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, Clay nie ustaje w poszukiwaniach siostry Whitney (Amanda Righetti), a pomaga mu w tym Jenna (Danielle Panabaker), młoda dziewczyna, którą spotyka w grupie znajomych z college'u zamierzających spędzić...