• Informacje na temat:

  whitney houston 2005

Artykuły na temat: whitney houston 2005
 • Whitney Houston

  Whitney Elizabeth Houston (ur. 9 sierpnia 1963 w Newark, zm. 11 lutego 2012 w Beverly Hills) – amerykańska piosenkarka muzyki pop i R&B, aktorka, producentka filmowa, aranżerka, autorka piosenek i była modelka. Laureatka nagrody Grammy.

 • Rihanna

  .... Z pomocą Sturkena nagrała cztery piosenki demo, m.in. cover Whitney Houston "Last Time" i jej pierwszy hit "Pon De Replay". Mimo że wciąż uważa siebie za Robyn, wybrała swoje drugie imię jako pseudonim sceniczny - imię Rihanna jest etapem, który zaczął się w studiu nagraniowym w 2005 roku. W tym samym roku ukazał się jej debiutancki album. Prywatnie związana była z Chrisem Brownem.

 • " Idol był narzędziem"

  Maciek Silski podbił polską publiczność w 2005 roku, wygrywając czwartą edycję programu "Idol". W ciągu dwóch następnych lat Maciek przygotowywał swój debiutancki album "Alodium". W związku z długo oczekiwaną premierą pierwszego albumu Maćka z artystą rozmawiał Paweł Kasa. Zwycięzca "Idola" opowiedział czym był dla niego ten program, dlaczego długo pracował nad płytą ryzykując zapomnienie...

 • Whitney Houston nie żyje

  Gwiazda muzyki pop, aktorka, laureatka nagród Grammy i Emmy, Whitney Houston zmarła w sobotę - poinformował rzecznik rodziny.

 • Mąż Whitney szuka miłości

  Wokalista Bobby Brown, rozwodzący się właśnie z Whitney Houston, planuje kolejne reality show z własnym udziałem. Tym razem za pośrednictwem telewizji chciałby znaleźć nową miłość.

 • Najbardziej tandetne pary roku

  Whitney Houston i Bobby Brown to najbardziej tandetna para 2005 roku. Tak przynajmniej zadecydowali czytelnicy amerykańskiego magazynu "Star". W Top 3 listy znalazła się także Britney Spears ze swoim mężem Kevinem Federlinem.

 • Keating z G. Michaelem

  George Michael napisał utwór dla swojego przyjaciela Ronana Keatinga. Piosenka autorstwa Michaela znajdzie się na kolejnym studyjnym albumie byłego wokalisty grupy Boyzone.

 • Paul Walker na rozdaniu Oscarów?

  Czy 40-letni Paul Walker, który w sobotę, 30 listopada, zginął tragicznie w wypadku samochodowym, zostanie uhonorowany podczas gali oscarowej tak, jak Heath Ledger, Brittany Murphy i Whitney Houston czy też pominięty, jak Brad Renfro, George Carlin i Farrah Fawcett?

 • Babyface rozwodzi się

  Tracey Edmonds, żona słynnego wokalisty i producenta Kennetha "Babyface" Edmondsa (48 l.), we wtorek, 3 stycznia, w sądzie w Los Angeles złożyła pozew o rozwód po blisko 13 latach małżeństwa. Powodem rozstania są "różnice nie do pogodzenia".

 • Britney Spears skrytykowana

  Bobby Brown, który w 1989 roku nagrał oryginalną wersję utworu "My Prerogative", skrytykował Britney Spears za jej interpretację tej kompozycji. To właśnie ta piosenka promowała składankę największych przebojów amerykańskiej gwiazdy pop.

Wideo na temat: whitney houston 2005
 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Ocalony

  Afganistan, 28 czerwca 2005 roku, czterech członków SEAL Team 10 otrzymuje zadanie zabicia lidera talibów. Niespodziewanie sami zostają otoczeni przez wroga i zaatakowani.