• Informacje na temat:

  whitney houston 2005

Artykuły na temat: whitney houston 2005
 • Whitney Houston

  Whitney Elizabeth Houston (ur. 9 sierpnia 1963 w Newark, zm. 11 lutego 2012 w Beverly Hills) – amerykańska piosenkarka muzyki pop i R&B, aktorka, producentka filmowa, aranżerka, autorka piosenek i była modelka. Laureatka nagrody Grammy.

 • Rihanna

  .... Z pomocą Sturkena nagrała cztery piosenki demo, m.in. cover Whitney Houston "Last Time" i jej pierwszy hit "Pon De Replay". Mimo że wciąż uważa siebie za Robyn, wybrała swoje drugie imię jako pseudonim sceniczny - imię Rihanna jest etapem, który zaczął się w studiu nagraniowym w 2005 roku. W tym samym roku ukazał się jej debiutancki album. Prywatnie związana była z Chrisem Brownem.

 • " Idol był narzędziem"

  Maciek Silski podbił polską publiczność w 2005 roku, wygrywając czwartą edycję programu "Idol". W ciągu dwóch następnych lat Maciek przygotowywał swój debiutancki album "Alodium". W związku z długo oczekiwaną premierą pierwszego albumu Maćka z artystą rozmawiał Paweł Kasa. Zwycięzca "Idola" opowiedział czym był dla niego ten program, dlaczego długo pracował nad płytą ryzykując zapomnienie...

 • Whitney Houston nie żyje

  Gwiazda muzyki pop, aktorka, laureatka nagród Grammy i Emmy, Whitney Houston zmarła w sobotę - poinformował rzecznik rodziny.

 • Mąż Whitney szuka miłości

  Wokalista Bobby Brown, rozwodzący się właśnie z Whitney Houston, planuje kolejne reality show z własnym udziałem. Tym razem za pośrednictwem telewizji chciałby znaleźć nową miłość.

 • Najbardziej tandetne pary roku

  Whitney Houston i Bobby Brown to najbardziej tandetna para 2005 roku. Tak przynajmniej zadecydowali czytelnicy amerykańskiego magazynu "Star". W Top 3 listy znalazła się także Britney Spears ze swoim mężem Kevinem Federlinem.

 • Keating z G. Michaelem

  George Michael napisał utwór dla swojego przyjaciela Ronana Keatinga. Piosenka autorstwa Michaela znajdzie się na kolejnym studyjnym albumie byłego wokalisty grupy Boyzone.

 • Paul Walker na rozdaniu Oscarów?

  Czy 40-letni Paul Walker, który w sobotę, 30 listopada, zginął tragicznie w wypadku samochodowym, zostanie uhonorowany podczas gali oscarowej tak, jak Heath Ledger, Brittany Murphy i Whitney Houston czy też pominięty, jak Brad Renfro, George Carlin i Farrah Fawcett?

 • Babyface rozwodzi się

  Tracey Edmonds, żona słynnego wokalisty i producenta Kennetha "Babyface" Edmondsa (48 l.), we wtorek, 3 stycznia, w sądzie w Los Angeles złożyła pozew o rozwód po blisko 13 latach małżeństwa. Powodem rozstania są "różnice nie do pogodzenia".

 • Britney Spears skrytykowana

  Bobby Brown, który w 1989 roku nagrał oryginalną wersję utworu "My Prerogative", skrytykował Britney Spears za jej interpretację tej kompozycji. To właśnie ta piosenka promowała składankę największych przebojów amerykańskiej gwiazdy pop.