• Informacje na temat:

  whitney houston i łazienka

Artykuły na temat: whitney houston i łazienka
 • Jak wyglądały ostatnie chwile Whitney Houston?

 • "Z nosa wypływała strużka krwi"

  Ujawniono fragmenty oficjalnego raportu dotyczącego zgonu Whitney Houston.

 • Miejsce śmierci Houston zamieniono w schowek na szczotki

  Szefostwo hotelu Beverly Hilton tłumaczy tę niecodzienną decyzję tym, że zainteresowanie gości wynajęciem tego konkretnego apartamentu było tak wielkie, że paraliżowało to codzienną pracę całej załogi. Swoje dokładali także dziennikarze, którzy ciągle wypytywali o miejsce, w którym Whitney spędziła ostatnie godziny. Apartament 434, w którym 11 lutego 2012 r. odnaleziono ciało amerykańskiej...

 • Zagadkowe szczegóły śmierci Whitney Houston

  Okoliczności tragicznej śmierci Whitney Houston wciąż budzą kontrowersje.

 • Córka Whitney ma myśli samobójcze

  Bobbi Kristina, córka zmarłej 11 lutego Whitney Houston, jest w kiepskiej formie. Osoby z jej otoczenia boją się, że dziewczyna może próbować popełnić samobójstwo.

 • Mógł umrzeć jak Whitney Houston

  Niewiele brakowało, by brytyjski piosenkarz Elton John skończył tak tragicznie, jak wokalistka Whitney Houston.

 • Edyta Górniak wściekła na ekipę "The Voice..."! Poszło o jajko!

  O wysokich wymaganiach diwy krążą już niemal legendy. Edzia w pewnym momencie chyba za bardzo uwierzyła, że jest drugą Whitney Houston, czy Mariah Carey i najwyraźniej postanowiła dorównać im w kwestii wymagań i "gwiazdorzenia"! Górniak musi chyba nieźle dawać w kość całej ekipie "The Voice of Poland", bo ktoś w pewnym momencie nie wytrzymał i doniósł na nią do tabloidu! Okazuje się, że...

 • Śmierć Whitney: Niecodzienna decyzja hotelu

  Hotelowy apartament, w którym odnaleziono ciało Whitney Houston, został zmieniony w... schowek na szczotki ekipy sprzątającej. Powodem tej niecodziennej decyzji było zbyt duże zainteresowanie gości pokojem.

 • Costner chciał ratować Houston

  Okazuje się, że Kevin Costner nie tylko w filmie "Bodyguard" był aniołem stróżem Whitney Houston. Aktor, którego piosenkarka poznała na planie oscarowej superprodukcji, również w życiu prywatnym próbował ochronić diwę przed jej demonami.

 • Czuła zbliżający się koniec?

  Whitney Houston wiedziała, że umrze - twierdzi współpracownik nieżyjącej wokalistki.

Wideo na temat: whitney houston i łazienka
 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Piątek 13-ego

  W poszukiwaniu zaginionej siostry, Clay Miller (Jared Padalecki) zapuszcza się na teren lasów otaczających legendarne Crystal Lake. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród pokrytych mchem drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, Clay nie ustaje w poszukiwaniach siostry Whitney (Amanda Righetti), a pomaga mu w tym Jenna (Danielle Panabaker), młoda dziewczyna, którą spotyka w grupie znajomych z college'u zamierzających spędzić...

Dyskusje na temat: whitney houston i łazienka