• Informacje na temat:

  whitney houston kłopoty

Artykuły na temat: whitney houston kłopoty
 • Whitney Houston nadal ćpała!

  Badania toksykologiczne wykazały, że Whitney Houston zmarła wskutek utonięcia. Do jej śmierci przyczyniły się także narkotyki i kłopoty z sercem.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Whitney Houston, amerykańska gwiazda muzyki pop i aktorka, przeżywała ostatnio ciężkie chwile. Okazało się bowiem, iż na wolności przebywa Desire Weeks, która jakiś czas temu groziła śmiercią jej siedmioletniej córeczce. Na domiar złego Whitney i jej mąż zostali wyrzuceni z pewnego przyjęcia.

 • Członkowie znanej organizacji People For Ethical Treatment Of Animals (PETA), walczącej o etyczne traktowanie zwierząt, wezwali Whitney Houston, aby zrezygnowała z ubierania się w naturalne futra zwierzęce. Amerykańska wokalistka nie ma jednak zamiaru spełnić ich prośby.

 • Whitney Houston wraca

  Długo oczekiwany album Whitney Houston ukaże się ostatniego dnia sierpnia.

 • Whitney Houston powraca!

  We wtorek, 13 marca, do studia nagraniowego w Los Angeles weszła Whitney Houston, by rozpocząć przygotowania do wielkiego powrotu na scenę.

 • Poznaliśmy testament Whitney Houston

  Zmarła 11 lutego amerykańska wokalistka Whitney Houston cały swój majątek zostawiła 19-letniej córce, Bobbi Kristinie.

 • Whitney Houston się rozwodzi?

  Małżeńskie kłopoty wokalistów Whitney Houston (42 l.) i Bobby'ego Browna (36 l.) trwają nie od dziś. Niewykluczone, że wkrótce się zakończą, ale bynajmniej nie oznacza to wyjaśnienia nieporozumień. Podobno para planuje rozwód.

 • Kinowy powrót Whitney Houston

  Whitney Houston planuje powrót na kinowy ekran. Piosenkarka prowadzi rozmowy w sprawie występu w nowej wersji musicalu "Błysk" z 1976 roku.

 • Whitney Houston w reality-show

  Mający ostatnio spore kłopoty z prawem amerykański piosenkarz Bobby Brown nagrywa właśnie nowe reality-show. W programie pojawi się jego słynna małżonka, Whitney Houston.

Wideo na temat: whitney houston kłopoty
 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Piątek 13-ego

  W poszukiwaniu zaginionej siostry, Clay Miller (Jared Padalecki) zapuszcza się na teren lasów otaczających legendarne Crystal Lake. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród pokrytych mchem drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, Clay nie ustaje w poszukiwaniach siostry Whitney (Amanda Righetti), a pomaga mu w tym Jenna (Danielle Panabaker), młoda dziewczyna, którą spotyka w grupie znajomych z college'u zamierzających spędzić...