• Informacje na temat:

  whitney houston kolędy

Artykuły na temat: whitney houston kolędy
 • Najpopularniejsze albumy 2002 r.

  Według zestawienia ZPAV, wśród najpopularniejszych w naszym kraju w 2002 roku płyt, bezkonkurencyjne okazało się ostatnie wydawnictwo zespołu Ich Troje. Album "Po piąte... a niech gadają" zamówiono do sklepów w ilości ponad 385 tys. egz. Warto zaznaczyć, że znajdujący się na drugim miejscu duet Tatu zanotował wynik niemal czterokrotnie niższy. Album "200 Po Vstriechnoy" rozszedł się w ilości 94 tys. sztuk.

 • Składanka najpopularniejsza w listopadzie

  Na liście najpopularniejszych w listopadzie płyt, jaką co miesiąc przygotowuje ZPAV (Związek Producentów Audio Video), na podstawie zamówień z polskich sklepów, pojawiło się sporo zmian. Aż dwanaście pozycji z pierwszej dwudziestki, w tym trójka albumów znajdujących się na podium, znalazło się w zestawieniu po raz pierwszy. Miejsce pierwsze zajmuje trochę niespodziewanie składankowy album "Bravo Hits 2003", który w zeszłym miesiącu zamówiono w ilości 60 tys. egzemplarzy!

 • Jesienny wysyp gwiazd

  Nelly Furtado po hiszpańsku, nowe płyty legend grunge Pearl Jam i Alice In Chians, powrót Rammsteina i KISS, giganci rapu 50 Cent i Jay-Z - wydawnicza jesień w wydaniu zagranicznych gwiazd zapowiada się bardzo obiecująco. Zapraszamy do głosowania na Wasze typy w naszej ankiecie!