• Informacje na temat:

  whitney houston komentarze

Artykuły na temat: whitney houston komentarze
 • Edyta Górniak ma rozdarte serce! Nie wie, co robić dalej z tą miłością!

  ....  "Mało który jego rówieśnik przyjaźni się ze słynnym współtwórcą przebojów Whitney Houston, Davidem Fosterem. Allan dużo czasu spędza na rozmowach z amerykańskim menedżerem mamy, prowadzącym kariery...

 • Lindsay Lohan zajmowała się zwłokami Whitney Houston?

  Zaskakujące wyznanie kontrowersyjnej aktorki i celebrytki Lindsay Lohan.

 • Największe przeboje lat 90. Rok po roku

  Lata 90. to nowe 80. - dowcipkują obserwatorzy trendów. Rzeczywiście, okres kaset, walkmanów, wypożyczalni wideo i gumy Turbo stał się w ostatnim czasie dekadą wyjątkowo modną.

 • Partner Bobbi Kristiny nie chce jej zobaczyć?

  Dość zaskakujące oświadczenie ze strony przedstawiciela Bobby'ego Browna w sprawie Nicka Gordona, partnera jego córki Bobbi Kristina. Podobno Gordon odrzucił propozycje złożenia wizyty w szpitalu, gdzie w śpiączce przebywa jego ukochana.

 • Kpili z ciała nieżyjącej Whitney Houston?

  Były kochanek Whitney Houston słyszał niewybredne żarty policjantów prowadzących dochodzenie w miejscu śmierci piosenkarki - donoszą amerykańskie media.

 • Love i Cobain: Para nad pary

  Courtney Love i Kurt Cobain to najbardziej rockandrollowa para w historii - uznali czytelnicy amerykańskiego magazynu "Maxim Blender". Tylko dwa związki z pierwszej dziesiątki rankingu istnieją do dziś (Whitney Houston i Bobby Brown oraz Gwyneth Paltrow i Chris Martin).

 • Niewinna piosenka z kobiecą ekstazą w tle

  "Ta muzyka jest bardzo niewinna. Po raz pierwszy w życiu napisałem piosenkę miłosną i od razu została źle odebrana" - w ten sposób Serge Gainsbourg z podszytym ironią żalem komentował skandal, jaki wybuchł z powodu niesławnego utworu "Je t'aime... moi non plus" ("Kocham cię... A ja ciebie nie").

 • Gwiazda "The Voice Of Poland" nie pasuje do popu?

  Dorota Osińska każdym kolejnym występem w "The Voice Of Poland" zaskakuje telewidzów i jurorów.

 • Ziółko skończy jak Wydra?

  Wokalista Mateusz Ziółko wygrał trzeci półfinał programu "Mam talent". W finale zabrakło miejsca dla Klaudii Walencik, wymienianej wcześniej w gronie faworytów.

 • Przeboje lat 80. Kontrowersyjna lista

  Czyżby Amerykanom przejadł się już Michael Jackson? I co się stało z Madonną?

Wideo na temat: whitney houston komentarze
 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Piątek 13-ego

  W poszukiwaniu zaginionej siostry, Clay Miller (Jared Padalecki) zapuszcza się na teren lasów otaczających legendarne Crystal Lake. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród pokrytych mchem drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, Clay nie ustaje w poszukiwaniach siostry Whitney (Amanda Righetti), a pomaga mu w tym Jenna (Danielle Panabaker), młoda dziewczyna, którą spotyka w grupie znajomych z college'u zamierzających spędzić...