• Informacje na temat:

  whitney houston leki

Artykuły na temat: whitney houston leki
 • Jak wyglądały ostatnie chwile Whitney Houston?

 • Bobbi Kristina przed wypadkiem brała narkotyki?

  Heroina, kokaina i xanax - te substancje zostały wykryte w ciele Bobbi Kristiny po tym, jak trafiła do szpitala pod koniec stycznia 2015 roku.

 • Bobby Brown nie chodzi na grób córki

  Alkohol, narkotyki, zdrady. Lista moich grzechów jest długa - wyznaje w wydanej właśnie książce "Every Little Step: My Story" Bobby Brown (47), eksmąż Whitney Houston (†49). Ale za ten największy uważa to, że nie dopilnował swojej ukochanej córki Bobbi Kristiny Brown (†22).

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Zmieszała alkohol z psychotropami?

  ...48-letnia Whitney Houston zmarła prawdopodobnie na skutek zmieszania silnych leków psychotropowych z alkoholem - głosi jedna z hipotez.

 • Śmierć Whitney Houston: Leki plus alkohol

  Koroner poinformował rodzinę Whitney Houston, że wokalistka zmarła najprawdopodobniej z powodu zmieszania kilku leków (m.in. Xanaxu) z alkoholem.

 • Michael Jackson, Amy Winehouse, Whitney Houston - zabiło ich uzależnienie od narkotyków, alkoholu, leków. Zdaniem Kayah (44 l.) winę za ich śmierć ponosimy również my wszyscy.

 • Whitney Houston: Legenda trwa

  W piątek (9 sierpnia) 50 lat skończyłaby niezapomniana Whitney Houston.

 • Bobbi Kristina Brown: Lekarze próbowali wybudzić ją ze śpiączki!

  Przypomnijmy, że córka Whitney Houston na początku lutego nieprzytomna została przewieziona do jednego ze szpitali. To wtedy jej mąż znalazł ją z głową spuszczoną w dół w wannie i natychmiast(...). Wedle najnowszych doniesień magazynu "People" kilka dni temu lekarze podjęli próbę wybudzenia jej ze śpiączki farmakologicznej. Niestety, organizm córki Whitney Houston zareagował na to bardzo...

 • Szczegóły pogrzebu Whitney Houston

  Aretha Franklin, matka chrzestna Whitney Houston, zaśpiewa na pogrzebie zmarłej 11 lutego wokalistki.

Wideo na temat: whitney houston leki
 • Partner zmarłej Bobbi Kristiny Brown przerwał milczenie!

  Od chwili, kiedy córkę Whitney Houston znaleziono nieprzytomną w wannie pojawiły się podejrzenia skierowane pod adresem Nicka Gordona. Bliscy dziewczyny oskarżają go o spowodowanie śmierci 22-latki(...). Nick zabrał głos w sprawie i napisał do zmarłej partnerki na swoim Twitterze. Czy publiczne wyznanie miłości oczyści Gordona z podejrzeń o spowodowanie śmierci córki Whitney Houston? (CNN Newsource

 • Lęk wysokości

  Głównym bohaterem "Lęku wysokości" jest Tomek - młody reporter telewizyjny, którego ojciec trafia na oddział psychiatryczny. Tomek jest jedyną osobą, która może mu pomóc. Postanawia sprzedać mieszkanie ojca bez jego wiedzy. Wraz z kolejnymi wizytami w szpitalu zanurza się w świat przeżyć chorego i dowiaduje się nowych rzeczy także o sobie. - To jest historia inspirowana wydarzeniami z życia. Zmaganie się z chorobą ojca towarzyszyło mi przez wiele lat. Próbowałem sobie z tym radzić i...

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.