• Informacje na temat:

  whitney houston mieszkanie

Artykuły na temat: whitney houston mieszkanie
 • Edyta Górniak i David Foster mają się ku sobie?! Tak można wyczytać w jednym z tygodników

  O spotkaniu z nim nawet nie marzyła. David Foster, to światowej sławy kompozytor, pianista i producent muzyczny, który stoi za największymi hitami m.in. Whitney Houston i Celine Dion. Edyta Górniak(...) odnaleźć. Pomógł wynająć mieszkanie, zapisać Allana do znakomitej szkoły. Poznaje ją ze swoimi przyjaciółmi, wspiera na każdym kroku. A kiedy jej syn miał zapalenie wyrostka robaczkowego, natychmiast...

 • YF Kennedy "#Pray4BK": Hołd dla Bobbi Kristiny

  W sieci pojawił się teledysk na cześć córki Whitney Houston, Bobbi Kristiny.

 • Bobbi Kristina: Zabiorą ją do domu, żeby tam mogła odejść w spokoju?

  Córka Whitney Houston od początku roku leży nieprzytomna w szpitalu. Stan 22-latki nie ulega zmianie i ta ciągle walczy o życie.  Jednak rokowania nie są zbyt pomyślne. Wie o tym rodzina Bobbi(...) śmierci w znajomym otoczeniu. "To był dom jej i matki. Jeśli mogą ją tam przenieść, to cudownie. Chcą pozwolić jej umrzeć w spokoju, otoczonej bliskimi, zdjęciami i pamiątkami po Whitney. To dla niej...

 • Walka o majątek Bobbi Kristiny. Kto przejmie fortunę?

  Fatalny stan zdrowia Bobbi Kristiny sprawia, że coraz częściej padają pytania, kto odziedziczy fortunę córki Whitney Houston.

 • W tym roku życie dało im w kość! Dramaty gwiazd w 2015 roku!

  ...wrócił do pełni sił! Niektórzy uważają, że nad tą rodziną krąży klątwa. Wystarczy przypomnieć sobie losy Whitney Houston (†48 l.), której życie zdecydowanie nie było usłane różami. Niestety(...) życie. Córka Whitney Houston przez kilka miesięcy pozostawała w śpiączce. Nikt nie potrafił wytłumaczyć się, co stało się tego feralnego, lutowego dnia. Niestety, mimo starań lekarzy i modlitw jej...

 • Bobbi Kristina ofiarą pobicia?

  Funkcjonariusze policji zamierzają dokładniej przyjrzeć się śladom na twarzy i ustach Bobbi Kristiny, które mogą wskazywać, że została ona pobita.

 • Whitney Houston w Izraelu

  Whitney Houston wyjechała do Izraela, aby tam szukać inspiracji do nagrania bożonarodzeniowego albumu. Od niedzieli, 25 maja, wokalistka, razem ze swym mężem i córką, mieszka w komunie Czarnych Hebrajczyków.

 • Szokujący związek córki Whitney Houston!

  19-letnia córka zmarłej niedawno piosenkarki Whitney Houston spotyka się z 22-latkiem, który uznawany jest za przyszywanego syna nieżyjącej gwiazdy!

 • Whitney Houston: Wstępne wyniki sekcji zwłok

  Wokalistka miała wodę w płucach w momencie śmierci. To wstępne wyniki sekcji zwłok Whitney Houston. Za wcześnie jednak, by przesądzać, czy artystka zmarła w wyniku utonięcia.

 • Pierwsze ustalenia ws. śmierci Whitney Houston

  Chociaż władze nie podają na razie przyczyn śmierci Whitney Houston, media w USA donoszą o dalszych szczegółach wskazujących na niejasne okoliczności jej zgonu. 48-letnia piosenkarka zmarła w sobotę w Beverly Hills.

Wideo na temat: whitney houston mieszkanie
 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Piątek 13-ego

  W poszukiwaniu zaginionej siostry, Clay Miller (Jared Padalecki) zapuszcza się na teren lasów otaczających legendarne Crystal Lake. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród pokrytych mchem drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, Clay nie ustaje w poszukiwaniach siostry Whitney (Amanda Righetti), a pomaga mu w tym Jenna (Danielle Panabaker), młoda dziewczyna, którą spotyka w grupie znajomych z college'u zamierzających spędzić...