• Informacje na temat:

  whitney houston nałóg

Artykuły na temat: whitney houston nałóg
 • Szokujące wyznanie brata Whitney Houston

  ...​Brat Whitney Houston, Michael, wyznał, że to on jest winny uzależnienia swojej sławnej siostry od kokainy. "Czuję się odpowiedzialny za to, że pozwoliłem, by to wszystko zaszło tak daleko" - powiedział roztrzęsiony.

 • Whitney Houston: Legenda trwa

  W piątek (9 sierpnia) 50 lat skończyłaby niezapomniana Whitney Houston.

 • Whitney Houston chyba nie prędko odzyska zaufanie swojej rodziny. Najpierw naraziła się jej wpadając w nałóg kokainowy, teraz chce odnowić ślubne przyrzeczenia ze swoim mężem, Bobbym Brownem. Tego rodzina gwiazdy znieść nie może.

 • Whitney Houston na odwyku

  Whitney Houston rozpoczęła kurację odwykową od narkotyków. Taką informację podała na konferencji prasowej w Los Angeles jej agentka, Nancy Seltzer, dziękując przy okazji fanom wokalistki za "wsparcie i modlitwy".

 • Whitney Houston: Rodzina obwinia męża

  Rodzina Whitney Houston obwinia jej męża, Bobby'ego Browna, o zrujnowanie życia i kariery wokalistki. Houston od kilku dni przebywa w klinice odwykowej. Jej małżonek odsiaduje tymczasem dwumiesięczny wyrok za złamanie warunków zawieszenia wcześniejszej kary za jadę samochodem pod wpływem alkoholu.

 • Mógł umrzeć jak Whitney Houston

  Niewiele brakowało, by brytyjski piosenkarz Elton John skończył tak tragicznie, jak wokalistka Whitney Houston.

 • Whitney wróciła

  Popularna popowa diwa Whitney Houston powróciła na scenę po kilkuletniej przerwie.

 • Michael Jackson oferuje pomoc Whitney Houston

  Michael Jackson, amerykański gwiazdor muzyki pop, ma zamiar pomóc Whitney Houston w uporaniu się z jej narkotykowym nałogiem. Dlatego chce zbudować na terenie swej słynnej posiadłości Neverland ośrodek odwykowy. Okazuje się jednak, iż wokalistka nie ma zamiaru skorzystać z jego propozycji.

 • Whitney Houston nie żyje

  Gwiazda muzyki pop, aktorka, laureatka nagród Grammy i Emmy, Whitney Houston zmarła w sobotę - poinformował rzecznik rodziny.

 • Whitney Houston wraca do filmu

  Whitney Houston powróci na ekrany kin po 15 latach przerwy. Piosenkarka ma zagrać w sequelu hitu z 1995 roku - "Czekając na miłość". Tymczasem gwiazda właśnie dobrowolnie zgłosiła się na leczenie odwykowe.

Wideo na temat: whitney houston nałóg
 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Piątek 13-ego

  W poszukiwaniu zaginionej siostry, Clay Miller (Jared Padalecki) zapuszcza się na teren lasów otaczających legendarne Crystal Lake. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród pokrytych mchem drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, Clay nie ustaje w poszukiwaniach siostry Whitney (Amanda Righetti), a pomaga mu w tym Jenna (Danielle Panabaker), młoda dziewczyna, którą spotyka w grupie znajomych z college'u zamierzających spędzić...