• Informacje na temat:

  whitney houston z mężem

Artykuły na temat: whitney houston z mężem
 • Szokujące wyznanie brata Whitney Houston

  ...​Brat Whitney Houston, Michael, wyznał, że to on jest winny uzależnienia swojej sławnej siostry od kokainy. "Czuję się odpowiedzialny za to, że pozwoliłem, by to wszystko zaszło tak daleko" - powiedział roztrzęsiony.

 • Nowy chłopak Whitney Houston?

  Po rozstaniu z mężem Bobbym Brownem (39 l.) Whitney Houston (43 l.) nie pozostawała zbyt długo samotna.

 • Córka Whitney Houston i Bobbiego Browna zmarła kilka dni temu. Przez pół roku przebywała w śpiączce po tym, jak została znaleziona nieprzytomna w wannie. Lekarze nie dawali jej dużych szans na(...) swojej matce, Whitney Houston. Spadek wycenia się na około... 20 milionów dolarów, nie licząc praw do twórczości słynnej piosenkarki. Podobno w swoim testamencie pozostawiła ona jasne instrukcje, w jaki...

 • Whitney Houston w Izraelu

  Whitney Houston wyjechała do Izraela, aby tam szukać inspiracji do nagrania bożonarodzeniowego albumu. Od niedzieli, 25 maja, wokalistka, razem ze swym mężem i córką, mieszka w komunie Czarnych Hebrajczyków.

 • Bobbi Kristina jest maltretowana przez męża!?

  Według doniesień amerykańskich mediów, córka Whitney Houston, Bobbi Kristina (21 l.), jest maltretowana przez męża!

 • Whitney Houston ostrzega

  Whitney Houston planuje powrót na muzyczną scenę. Wokalistka twierdzi, że uporała się z uzależnieniem od narkotyków i problemami małżeńskimi z Bobby'm Brownem. Podobno razem z mężem ma napisać książkę, w której chcą zamieścić porady dla par borykających się z podobnymi kłopotami.

 • Po pogrzebie Whitney tańczył na stole

  Piosenkarz Bobby Brown, były mąż Whitney Houston, po pogrzebie piosenkarki poleciał do Connecticut, gdzie najpierw dał koncert w kasynie Mohegan Sun, potem imprezował do rana, tańcząc na stole.

 • Whitney Houston bliska śmierci?

  Whitney Houston, amerykańska wokalistka pop, niejednokrotnie mogła stracić życie z powodu przedawkowania narkotyków. Taką sensacyjną wiadomość podał amerykański brukowiec "The National Enquirer".

 • Dramatyczna spowiedź Whitney Houston

  Piosenkarka Whitney Houston w bardzo szczerej rozmowie z Oprah Winfrey podczas poniedziałkowego programu telewizyjnego opowiedziała o uzależnieniu od narkotyków i agresywnego męża.

 • Whitney Houston o narkotykach

  Amerykańska diwa Whitney Houston w szczerym wywiadzie z Oprah Winfrey opowiedział o swoich problemach z narkotykami.

Wideo na temat: whitney houston z mężem
 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Piątek 13-ego

  W poszukiwaniu zaginionej siostry, Clay Miller (Jared Padalecki) zapuszcza się na teren lasów otaczających legendarne Crystal Lake. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród pokrytych mchem drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, Clay nie ustaje w poszukiwaniach siostry Whitney (Amanda Righetti), a pomaga mu w tym Jenna (Danielle Panabaker), młoda dziewczyna, którą spotyka w grupie znajomych z college'u zamierzających spędzić...