• Informacje na temat:

  wiadomość sprawdzić

Artykuły na temat: wiadomość sprawdzić
 • Barwy szczęścia

  Justin, podając Laurze telefon, zauważa wiadomość od jej sponsora Leona i zaczyna podejrzewać dziewczynę o zdradę. Chłopak zarządza test na uczciwość i...

 • "Must Be The Music 9": Jury bez zmian

  Ruszają nagrania do castingowych odcinków dziewiątej odsłony "Must Be The Music". Show pojawi się na antenie Polsatu wiosną.

 • "Na Wspólnej": Kto porwał Wiktorka?

  Gdy tylko do Maksa dotrze wiadomość o porwaniu jego synka, natychmiast uzna, że to kolejne nieczyste zagranie ze strony Ilony. Czy jednak naprawdę ona za tym stoi?

 • Nickelback: Internet nie przebacza

  Chad Kroeger kończy 15 listopada 40 lat. Wspaniały wiek dla muzyka. No chyba, że jesteś liderem najbardziej znienawidzonego zespołu w internecie.

 • Khloe Kardashian: A jednak ciąża!

  W ostatnim czasie media, szczególnie amerykańskie, zelektryzowała wiadomość o ciąży najmłodszej "Kardashianki", Kylie. Dziecko celebrytki i rapera Travisa Scotta ma przyjść na świat na początku przyszłego roku. Co ciekawe, mniej więcej w tym samym czasie ma się urodzić kolejny potomek Kim i Kanye Westa, którego nosi pod sercem wynajęta surogatka. Teraz dowiadujemy się, że rodzina Kardashianów...

 • Muzyka ratuje życie. Dosłownie!

  Czy muzyka może faktycznie wspomóc nasze zdrowie? Naukowcy z całego świata dowodzą, że jest to jak najbardziej możliwe. I nie chodzi tylko o poprawę samopoczucia. Oto 11 teorii dotyczących muzyki i zdrowia.

 • "Dr House": Gwiazdy po latach

  ...​16 listopada minęła dekada, odkąd świat poznał metody działania złośliwego Gregory’ego House’a i jego ekipy. Postanowiliśmy sprawdzić, jak aktorzy wykorzystali swoje pięć minut sławy, które niewątpliwie dał im jeden z najpopularniejszych seriali medycznych ostatnich lat.

 • "Miłość od pierwszego kliknięcia": Polak szuka miłości w internecie

  "Miłość od pierwszego kliknięcia" to program, który opowie o tym, jak Polacy szukają miłości w internecie. W Polsce już co siódmy internauta korzysta z usług stron oferujących randki w sieci. Czy w sieci można spotkać miłość życia? Pierwszy odcinek programu w środę, 19 listopada, na kanale TLC.

 • Stan zagrożenia

  Nieznany sprawca przebija opony w samochodzie Możejki. Niedługo później funkcjonariusz otrzymuje też wiadomość, którą tajemniczy mężczyzna przekazał Dominikowi....

 • Iwona Pavlović: Patrzę na męża oczyma kochanki

  Celebruje każdą chwilę, szuka przyjemności i walczy o spełnienie. Kobieta, która ufa intuicji i robi swoje z pomocą talentu, a nie łokci.

Wideo na temat: wiadomość sprawdzić
 • "Pierwsza miłość": Odcinek 2925.

  Przyjeżdża Jan, ojciec Marysi. Michał go zaprosił. Marysia wciąż ma mu za złe, że kiedyś Julka została porwana przez jego nieuwagę. Jan podejrzewa, skąd takie podobieństwo pomiędzy nią a Dominiką. Przekazuje jej szokującą wiadomość. Tymczasem na Sylwię spadają gromy za "uśmiercenie" Wekslera w gazecie. Zdenerwowana zrzuca wszystko na Justynę, która miała sprawdzić źródło. Zwalnia córkę

Dyskusje na temat: wiadomość sprawdzić