• Informacje na temat:

  wiadomość wywołała

Artykuły na temat: wiadomość wywołała
 • Księżna Kate i Pippa Middleton zrobią niespodziankę całej rodzinie! Co za wiadomość!

  Pogłoski o tym, że księżna Kate (35 l.) i jej siostra, Pippa Middleton (34 l.) są obydwie w ciąży, wywołały prawdziwą euforię w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo teraz pojawiła się kolejna dobra wiadomość!

 • Patrick Dempsey odchodzi z serialu "Chirurdzy"

  "To koniec epoki", "moje serce jest złamane", "umieram razem z nim" - tak fani kultowego serialu "Chirurdzy" zareagowali na wiadomość, że postać przystojnego doktora Dereka Shepherda zostaje uśmiercona. W wyemitowanym wczoraj w USA odcinku serii aktor Patrick Dempsey pojawił się po raz ostatni. Jak podaje magazyn "Hollywood Life" powodem odejścia gwiazdora jest konflikt z producentką.

 • Magdalena Waligórska zaręczyła się! "Wywołał mnie z bankietu, ukląkł..."

  Dla wielbicieli Wioletki z "Rancza" nie jest to dobra wiadomość. Grająca ją Magdalena Waligórska (35 l.) przyjęła właśnie oświadczyny!

 • Premiera "Ciszy nad rozlewiskiem" w grudniu w TVP

  Dobra wiadomość dla fanów sagi o Rozlewisku. Już 7 grudnia Telewizja Polska wyemituje premierowy odcinek piątej, ostatniej części serialu zatytułowaną "Cisza nad rozlewiskiem".

 • Marcela Leszczak pokazała zdjęcie z synem! To wywołało prawdziwą burzę!

  Ten związek niewątpliwie odmienił aktora. Spokorniał, wyciszył się i odstawił wszelkie możliwe używki. Wiadomość o tym, że zostanie ojcem jeszcze bardziej przyczyniła się do tego, że celebryta zwyczajnie dojrzał. Nie ukrywał tego, że nie może doczekać się narodzin swojego pierworodnego i w końcu w połowie października mógł przywitać na świecie swoje wyczekane dziecko. Oczywiście nie zabrakło...

 • Startuje Berlinale 2015

  W czwartek, 5 lutego, w Berlinie rozpocznie się 65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale. O główną nagrodę imprezy - Złotego Niedźwiedzia - ubiega się w tym roku 19 filmów, a wśród nich najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

 • Filip Chajzer opublikował kolejną wiadomość od nękającej go hejterki! Jest zaskakująca!

  Jeszcze niedawno pisaliśmy, że Filipa Chajzera spotkała wyjątkowa przykrość. Pewna internautka, Irena, postanowiła wysłać mu wiadomość, w której nie szczędziła gorzkich słów pod adresem dziennikarza(...) w hejterce. Irena postanowiła bowiem wysłać do Chajzera kolejną wiadomość, tym razem utrzymaną w całkiem innym tonie. "Jest mi ogromnie przykro, że obraziłam pana i pana uczucia. Nie jestem w stanie...

 • Rozpoczęło się Berlinale

  65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale rozpoczął się w czwartek, 5 lutego, wieczorem w Berlinie. O główną nagrodę - Złotego Niedźwiedzia - ubiega się w tym roku 19 filmów, a wśród nich najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

 • Robert Górski ojcem! Była partnerka zabrała głos: "Nie jest mi łatwo"

  Robert Górski (47 l.) niedawno po raz kolejny został ojcem. Wiadomość ta wywołała lawinę gratulacji, ale nie tylko. Niektórzy nie kryli zaskoczenia, bo matką dziecka nie jest niedawna partnerka kabareciarza, Beata. "Nie jest mi łatwo" - mówi kobieta.

 • Berlinale 2015: Wielki sukces Szumowskiej!

  Irański film "Taxi", krytycznego wobec władz w Teheranie reżysera Jafara Panahiego, otrzymał w sobotę, 14 lutego, Złotego Niedźwiedzia na tegorocznym festiwalu filmowym w Berlinie. Małgorzata Szumowska otrzymała za film "Body/Ciało" Srebrnego Niedźwiedzia dla najlepszego reżysera.

Zdjęcia na temat: wiadomość wywołała
Wideo na temat: wiadomość wywołała
 • Szybcy i wściekli 6

  Agent Hobbs (Dwayne Johnson) otrzymuje informacje o przechwyceniu konwoju wojskowego w Berlinie. Wpada tym samym na trop organizacji wyszkolonych kierowców-zabójców, którzy działają na terenie dwunastu krajów. Śledząc ich dowiaduje się, że prowadzeni są przez Owena Shawa (Luke Evans), a wspomaga go bezwzględna Letty (Michelle Rodriguez). Tymczasem, Dominic Toretto (Vin Diesel) i jego załoga wiodą luksusowe życie poza granicami Stanów. Przymusowa emigracja nie trwa długo, kiedy u Doma pojawia...

 • Cena sławy

  Świat obiega wiadomość o śmierci Charliego Chaplina. Dwóch imigrantów postanawia skraść trumnę z ciałem aktora.

 • Spectre

  James Bond stara się odkryć prawdę dotyczącą złowrogiej organizacji WIDMO. Kluczem do tego jest tajemnicza wiadomość z przeszłości 007.