• Informacje na temat:

  wiadomości potwierdzone

Artykuły na temat: wiadomości potwierdzone
 • "Titans": Sezon trzeci oficjalnie potwierdzony

  Mamy dobre wiadomości dla fanów seriali spod znaku DC Universe!

 • D'Angelo: "Czarny mesjasz" z bogatą kartoteką

  Na trzeci album swojego idola fani musieli czekać prawie 15 lat (polscy sympatycy wokalisty od 13 stycznia mogą cieszyć się fizyczną wersją "Black Messiah"). Dlaczego tak długo? Złożyło się na to wiele powodów.

 • Księżna Kate jest w trzeciej ciąży! Informacja została oficjalnie potwierdzona!

  ...było zresztą, gdy na świat przyszedł mały George. Teraz czeka nas zapewne to samo, gdyż Kate jest w trzeciej ciąży, co zostało  właśnie oficjalnie potwierdzone. "Jej królewska wysokość książę i księżna Cambridge mają przyjemność obwieścić, że księżna Cambridge spodziewa się trzeciego dziecka.  Królowa i członkowie rodziny są szczęśliwi z powodu tej wiadomości.  Tak jak w przypadku dwóch...

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • Piotr Kraśko odsunięty od prowadzenia "Wiadomości". Kto jeszcze?

  Jacek Kurski zaprowadza już nowe porządku w gmachu Telewizji Polskiej. Po zmianie tła "Wiadomości" (zamiast Pałacu Kultury i Nauki - Zamek Królewski w Warszawie) przyszła kolej na prowadzących - Piotr Kraśko (44 l.) i Diana Rudnik zostali odsunięci od prowadzenia głównego wydania serwisu informacyjnego.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Kamila Baar i Wojciech Błach potwierdzili najgorsze! Rozstali się!

  O kryzysie w małżeństwie tej aktorskiej pary tabloidy donoszą już od jakiegoś czasu.  Spekulacji na ten temat pojawiło się już mnóstwo. W jednym z tygodników pojawiła się nawet informacja, że chodzi o innego mężczyznę, a znajomi donosili, że para nie mieszka już nawet razem! Kamila zabrała ich 3-letniego synka Brunona i wyprowadziła się domu! Smutne wiadomości okazały się niestety prawdziwe...

 • Joss Stone romansuje

  Pogłoski o tym, że 19-letnią Joss Stone, brytyjską nadzieję muzyki soul, z producentem Raphaelem Saadiq (40 l.) łączy coś więcej niż tylko wspólna praca, zostały potwierdzone.

 • Danuta Holecka dostanie nowy program w TVP! Prace trwają!

  Danuta Holecka (47 l.) nie zamierza poprzestawać na prowadzeniu wyłącznie "Wiadomości". Dziennikarka potwierdziła nam, że pracuje nad autorskim programem...

 • Kolejny kandydat do roli Bonda

  Daniel Craig ( "Layer Cake" , "Lara Croft: Tomb Raider" ) zagra Jamesa Bonda w filmie "Casino Royale". Taką informację podały brytyjskie media. Producenci filmu jak dotąd nie potwierdzili tej wiadomości.

Zdjęcia na temat: wiadomości potwierdzone