• Informacje na temat:

  wiadomości show biznesu

Artykuły na temat: wiadomości show biznesu
 • ...dopiero wchodzę w ten świat show-biznesu, to są moje kroki i trochę mi się przykro zrobiło". WideoPortal/x-news(...) pod względem charakteru, osobowości, świetnie prowadził 'Wiadomości', zawsze oglądałam, no a teraz 'Dzień dobry TVN'". Modelka wyznała również, że jest rozżalona na Karolinę Korwin-Piotrowską, która...

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • "Przypadki Cezarego P." w paśmie "Wiadomości"

  ..."Przypadki Cezarego P." opowiadać będą o dawnej ikonie polskiego kina, która znów pragnie znaleźć się na szczycie. W sitcomie mają zacierać się granice między światami fikcyjnym i realnym - donosi portal Wirtualnemedia.pl. Będzie to odważna satyra na polski show-biznes. 13-odcinkowy serial został wyreżyserowany przez Macieja Ślesickiego ("13 Posterunek". "I kto tu rządzi?"). Zdjęcia rozpoczęły...

 • Wayne Static nie żyje

  Były frontman metalowej grupy Static-X zmarł trzy dni przed swoimi 49. urodzinami.

 • Pomponik w pigułce!

  Zobacz, co działo się w świecie show-biznesu przez ostatni tydzień!

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

 • Wojciech Szczęsny (25 l.) i Marina Łuczenko (26 l.) zaręczyli się! To była jedna z najważniejszych wiadomości zeszłego tygodnia w świecie show-biznesu! To wydarzenie skomentował Kuba Wojewódzki (51 l.).

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • "Azja Express": Małgorzata Rozenek zostanie królową tego programu?

  TVN wyemitował właśnie pierwszy odcinek programu "Azja Express". Tak jak się spodziewaliśmy, całe show skradła Małgorzata Rozenek (wiek do wiadomości redakcji)!

 • Leonardo da Vinci show-biznesu

  Jest gospodarzem "Pytania na śniadanie", teleturnieju "Postaw na milion" i gwiazdą serialu. Jego bohater to adwokat, który przemebluje życie Kasi Górki.

Wideo na temat: wiadomości show biznesu
 • Justyna Żyła: Ludzie oczekiwali ode mnie rady. To dlatego zgodziłam się poprowadzić program w telewizji

  Była żona jednego z najlepszych polskich skoczków narciarskich rozpoczęła karierę w show-biznesie. Już jutro premiera jej pierwszego programu telewizyjnego, w którym będzie pomagać bohaterom(...) mediów, lecz przede wszystkim ludzi, którzy mieli za sobą podobne doświadczenia życiowe. – Obcy ludzie na Instagramie czy Messengerze wysyłali wiadomości, opowiadając o swoich historiach i oni trochę

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Mysi agenci

  Animowana komedia przygodowa, w której Stefan Malutki zmierzy się z najtrudniejszym zadaniem w karierze mysiego agenta i udowodni światu, że MYSZje niemożliwe są nie tylko dla orłów. Stefan Malutki staje się celem perfidnej intrygi rekina show-biznesu, który zamierza uwięzić mówiącą myszkę i uczynić z niej gwiazdę telewizji. Na szczęście Stefan może liczyć na pomoc nowej przyjaciółki - odważnej mysiej mistrzyni salsy Loli.