• Informacje na temat:

  wideo artystki

Artykuły na temat: wideo artystki
 • Dominia Gwit (28 l.) wystąpi w najbliższej edycji "Tańca z gwiazdami"! Partnerować będzie jej doświadczony tancerz, Żora Korolyov. Para już razem trenuje, a aktorka co rusz chwali się zdjęciami z parkietu. Niedawno opublikowała nawet wideo! Dzięki temu możemy zobaczyć próbkę jej umiejętności. Idzie jej całkiem nieźle. Być może, śladem innych gwiazd biorących niegdyś udział w show, artystka zrzuci...

 • Rihanna zdradza fragment nowego utworu "Kiss It Better"

  Wokalistka po raz kolejny postanowiła zapowiedzieć nowy album "R8" w bardzo oszczędny sposób.

 • Ewa Farna w ciąży! Opublikowała specjalne nagranie z tej okazji!

  ...świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Artystka zrobiła to w uroczy sposób, publikując piosenkę z teledyskiem, na którym uwiecznione są urywki wideo pochodzące z czasów dzieciństwa Farnej i Chobota. Na(...) brzuch artystki jest już spory, więc przyszli rodzice długo utrzymywali ciążę w tajemnicy. Przypomnijmy, że podobnie było z ich ślubem. Para powiadomiła o ślubie swoich fanów, już po fakcie. Nie...

 • Ewa Kasprzyk ekspertką od quickstepa?

  Ewa Kasprzyk i Jan Kliment w piątek, 10 kwietnia, zatańczą w "Dancing withe the Stars. Tańcu z Gwiazdami" quickstepa. "Niedługo będę od niego ekspertką" - śmieje się aktorka.

 • Majka Jeżowska pokazała się w bikini. Wygląda fenomenalnie!

  Majka Jeżowska (59 l.) wypoczywała w ostatnich dniach w Chorwacji. Piosenkarka uchyliła rąbka tajemnicy na temat wakacji i pokazała zdjęcia ze swojego wypadu. Zdjęcia artystki natychmiast zrobiły furorę w sieci!

 • Królowa jest tylko jedna (relacja z koncertu Kate Bush)

  "Magiczny", "wspaniały", "poruszający" - takie określania pojawiały się w recenzjach pierwszych dwóch z 22 zaplanowanych koncertów powracającej po 35 latach na scenę Kate Bush. W piątek, 29 sierpnia, obejrzałem trzeci z nich - każdy z wymienionych wyżej epitetów jest trafny. Żaden nie oddaje w pełni niezwykłej atmosfery spektaklu, który przygotowała brytyjska wokalistka.

 • Zniszczy Edytę Górniak? (WIDEO)

  Na polskiej scenie muzycznej pojawiła się nowa piosenkarka, której styl i barwa głosu niemal natychmiast przywodzą na myśl Edytę Górniak. Kto chce zaszkodzić rozhisteryzowanej artystce?

 • Cannes 2015: Epitafium Winehouse, film lesbijski z Blanchett i Marą

  Początek nowego tygodnia przyniósł w Cannes dwa olśnienia - pierwszy to pokazywany w konkursie głównym obraz "Carol" Todda Haynesa, drugi to świetny dokument "Amy" w reżyserii Asifa Kapadii.

 • Selena Gomez jest w ciąży?! Niedawno przeszła poważną operację!

  Selena Gomez (25 l.) i Justin Bieber (23 l.) ledwo co zaczęli się znów spotykać, a zagraniczne media już mówią o ciąży artystki!

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

Zdjęcia na temat: wideo artystki
Wideo na temat: wideo artystki