• Informacje na temat:

  wideo osiągnąć

Artykuły na temat: wideo osiągnąć
 • Joanna Koroniewska zdradziła, dlaczego nie pokazuje twarzy swoich córek!

  ...też mi się, że tak wychowujemy dzieci i to jest słuszna teoria, że moje dziecko, żeby osiągnąć sukces, tudzież być osobą popularną musi czegoś w życiu osiągnąć, a nie być tylko dzieckiem znanego(...) uzasadnione.    *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Red Lips "Szanta": Podziękowanie dla fanów

  Dwa miesiące po zdobyciu "Superjedynki" na Festiwalu w Opolu, podczas gali Eska Music Awards 2014, grupa Red Lips otrzymała Złotą Płytę. Z tych też powodów, zespół postanowił opublikować nową piosenkę "Szanta" i wideo koncertowe skierowane do swoich fanów.

 • Kamil Durczok zwolnił byłą ukochaną?! To było do przewidzenia!

  ...sklep z ubraniami własnego projektu. Być może uda im się osiągnąć sukces... *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • CeZik i Sting razem: Dla każdego to jest na wyciągnięcie ręki

  1,3 mln odtworzeń w niespełna dwa tygodnie zanotował teledysk "Wóda to śmierć", w którym razem występują CeZik i Sting.

 • Kasia Tusk będzie milionerką? Dorobi się na ubraniach!

  ...prezesem spółki MLE i w zeszłym roku marce udało się osiągnąć sukces! Firma sprzedała ubrania na łączną sumę 497 tysięcy złotych, a łączne przychody spółki dobiły do 638 tysięcy złotych. O osiągnięciach(...) z osiągnięć córki, tak jak ostatnio Kasia była dumna z jego sukcesów! *** Zobacz więcej materiałów wideo ze świata show-biznesu: 

 • Jack White: Wpatrywanie się w płonące ognisko (wywiad)

  - Moja babcia pochodzi z Lubziny pod Krakowem - ujawnił w rozmowie z RMF FM amerykański rockman Jack White, który chętnie opowiedział o tym interesującym wątku swojej rodzinnej historii. - Na pewno chciałbym zagrać całą trasę koncertową po Polsce, następnym razem kiedy będziemy wyruszać w drogę. To by było coś - zagrać tutaj nie jeden, dwa a np. 10 koncertów - dodaje autor przeboju "Seven Nation Army".

 • Agnieszka Radwańska nadal walczy z bólem! Rujnowała zdrowie całe lata!

  ...osiągnąć! Mogła dostarczyć nam tak wielu wspaniałych przeżyć. Dramatyczne rozstanie ze sportem, wymuszone ponadludzkim cierpieniem, kosztowało ją wiele emocjonalnego wysiłku. Ale pani Agnieszka ma dla(...) w rankingach wszech czasów już ma... *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Rekordzista Guinnessa w "Must Be The Music" (wideo)

  Na naszych stronach możecie przedpremierowo zobaczyć fragment występu Tadeusza Białego w "Must Be The Music". Tadeusz Biały to rekordzista Guinnessa w grze na... pile!

 • Piotr Gąsowski pożegnał mamę. To dla niego wielki cios

  ...przed sztalugą, wiem, co bym chciała osiągnąć. Lecz czym skończy się ta wędrówka, nigdy do końca się nie wie. Jest to fascynujące! Uwielbiam malować" - powtarzała pani Nina.  W jej ślady poszedł(...) więcej materiałów wideo: 

 • Pikantny klip Maroon 5. Zobacz!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Misery" grupy Maroon 5.