• Informacje na temat:

  wideo próby

Artykuły na temat: wideo próby
 • Monika Mrozowska rozstała się z partnerem?! Została sama z dziećmi?!

  Monika Mrozowska (38 l.) po rozwodzie z Maciejem Szaciłło (38 l.), ułożyła sobie życie u boku Sebastiana Jaworskiego (39 l.). Wygląda jednak na to, że i ten związek nie przetrwał próby czasu.

 • CeZik i Sting razem: Dla każdego to jest na wyciągnięcie ręki

  1,3 mln odtworzeń w niespełna dwa tygodnie zanotował teledysk "Wóda to śmierć", w którym razem występują CeZik i Sting.

 • Marcelina Zawadzka pierwszy raz tak szczerze o rozstaniu z Mikołajem Roznerskim!

  Marcelina Zawadzka (28 l.) i Mikołaj Roznerski (34 l.) byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Wiele fanów bardzo im kibicowało, jednak związek nie przetrwał próby czasu.

 • Recenzja Venom "From The Very Depths": Trudy rządzenia

  "Venom rządzi, deptaj krzyże!" - to obok "Slayer, k**** mać!" jedne z tych polskich powiedzeń, bez których nie ma ponoć dobrej metalowej imprezy. Czy rządy sprawowane przez angielskie trio na "From The Very Depths" nadal zaspokajają żądze nieposkromionych legionów Venom?

 • Majka Jeżowska zakochana?! Ukrywa nowego ukochanego, który ma... rodzinę?!

  Majka Jeżowska (58 l.) do tej pory nie miała wielkiego szczęścia w miłości. Dwa poprzednie małżeństwa nie przetrwały próby czasu. Tym razem także może być niełatwo zbudować trwały związek, bo już pojawiły się pierwsze problemy.

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Samo życie

  Urszula stara się przekonać córkę do podjęcia próby uratowania małżeństwa z Ryszardem. Maria jest roztrzęsiona kłótnią z matką i jej podejrzeniami. Agnieszka...

 • The Young Gods specjalnie dla polskich fanów

  Specjalnie dla polskich fanów zespół The Young Gods nagrał krótkie wideo z próby, zapraszając na koncerty, które już wkrótce odbędą się w naszym kraju.

 • Cardi B i Offset rozwodzą się!

  ...wrześniu 2017 roku pobrali się. Para zdecydowała się na cichy i skromny ślub. Niestety, jak się okazuje, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para zamierza się rozwieść! Taką informację przekazała Cardi B na Instagramie. W krótkim wideo poinformowała, że po prostu im nie wyszło, ale nadal zamierzają się przyjaźnić. Dodała, że nikt nie ponosi winy za to rozstanie. W show-biznesie...

 • "Skandal" na rozdaniu nagród You Tube (wideo)

  Pamiętacie rozdanie nagród MTV Video Music Awards w 2009 roku i niesławne wtargnięcie na scenę Kanye Westa? "Numer" rapera powtórzył Win Butler z grupy Arcade Fire.

Wideo na temat: wideo próby
 • Będą trójkąty w "Tańcu z gwiazdami". Mamy wideo z próby!

  W najbliższym odcinku "Tańca z gwiazdami" gwiazdy zatańczą z dwoma partnerami. Tatianę i Tomka Barańskiego wspomoże Krzysiek Hulboj. Zobaczcie wideo z próby!

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

 • Niepowstrzymany

  Spektakularny film akcji w reżyserii mistrza gatunku Tony'ego Scotta ("Metro strachu", "Deja vu", "Gliniarz z Beverly Hills II"). Dwukrotny laureat Oscara Denzel Washington ("Dzień próby", "Chwała") w roli pracownika kolei, który usiłuje zapobiec grożącej skażeniem na ogromną skalę katastrofie pociągu towarowego, wiozącego trujące i wybuchowe chemikalia. W pozostałych rolach: Chris Pine ("Star Trek") i Rosario Dawson ("Death Proof").