• Informacje na temat:

  wideo sekret

Artykuły na temat: wideo sekret
 • Marzena Kipiel-Sztuka wyjawiła intymny sekret! Tego nikt się po niej nie spodziewał!

  ...nie spodziewał, ale nie da się ukryć, że właśnie ułatwiła zadanie wielu panom, którzy pragną zdobyć jej serce!  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Chajzer, Witkowski, Jędrzejczak i Klich w "Ugotowanych"

  Cztery odcinki specjalne "Ugotowanych" będą pełne niespodzianek. Nie chodzi tu tylko o tajemnicze, fantazyjne nazwy dań. Poznamy także parę sekretów z życia gwiazd, a nawet będziemy świadkami małych skandali!

 • Zofia Czerwińska zdobyła się na szokujące wyznanie! Zrobiła jej to bliska osoba!

  Zofia Czerwińska (84 l.) w ostatnim wywiadzie wyjawiła sekret skrywany przez lata. Aktorka postanowiła opowiedzieć tę szokującą historię, by ostrzec innych.

 • "Spectre": Kogo ściga Bond?

  "Spectre", podobnie jak poprzednie filmy o agencie 007, budzi wielkie emocje na długo przed wejściem na ekrany kin. Pojawił się właśnie kolejny materiał wideo pokazujący kulisy pracy nad filmem.

 • Sara Boruc wyjawiła tajemnicę męża! Koledzy z kadry nie będą zadowoleni!

  Sara Boruc (32 l.) wydała swój debiutancki singel, przy promocji którego udziela sporo wywiadów. W rozmowie z Piotrem Kędzierskim (36 l.) wyjawiła jednak pewien sekret swojego męża, Artura Boruca (38 l.). Bramkarz raczej nie będzie z tego zadowolony.

 • Doda w INTERIA.PL!

  Prywatne życie Dody, liderki grupy Virgin, i jej męża Radosława Majdana, znanego bramkarza Wisły Kraków, możecie poznać dzięki naszemu specjalnemu serwisowi "Sekrety Dody i Radka" . Znajdują się w nim m.in. zdjęcia i filmy z domowego archiwum kontrowersyjnej wokalistki.

 • Dayzee jest zdruzgotana, gdy Marcus wyjawia jej tajemnicę, którą utrzymywał dotąd w sekrecie. Po tym, jak Ridge przypadkowo zobaczył nagranie z udziałem Liama i Steffy, Brooke niespodziewanie staje po stronie męża córki. Ku własnemu przerażeniu kobieta uświadamia sobie, że wideo jest wciąż na komputerze w jej domu, gdzie właśnie przebywa Hope. Co gorsza, dziewczyna jest tam sama i nikt nie wie...

 • 7 milionów uważa, że jest sexy!

  Bluesowa interpretacja hitu "Sexy And I Know It" LMFAO w wykonaniu 18-latka z Północnej Karoliny to najnowszy hit internetu. Wideo zanotowało już ponad siedem milionów odtworzeń.

 • Rusza kolejna edycja "Tańca z gwiazdami"! Jak sprawdzi się nowa jurorka Ola Jordan?

  Ola Jordan była największą atrakcją prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Kim jest następczyni Beaty Tyszkiewicz? Udało nam się poznać kilka jej sekretów...

 • "Ja, Frankenstein": Samotne monstrum

  Odwieczny konflikt ras starszych niż ludzkość, nieśmiertelne monstrum wytrenowane w sztukach walki, 666 upadłych aniołów i megakorporacja z centralą na dnie piekła. Wszystko to czeka na widzów w zrealizowanej w technologii IMAX superprodukcji "Ja, Frankenstein".

Wideo na temat: wideo sekret
 • Sekret

  Ksawery jest tancerzem, występującym na scenie jako drag queen. Odwiedza mieszkającego na wsi dziadka, Jana, który ukrywa mroczny sekret, ciążący nad nim od czasów Holokaustu. Ksawery, wraz z towarzyszącą mu Karoliną planują bolesną konfrontację z Janem na temat jego przeszłości, ale Ksawery ma wątpliwości. "Sekret" to z pozoru film o sprawcach i ofiarach, ale w rzeczywistości o nierozerwalnych więzach łączących pokolenia – na dobre i na złe.

 • Sekret Saszy

  Sasza Petrović ma 19 lat, mieszka z rodziną w Kolonii, ale pochodzi z Czarnogóry. Jego matka marzy, by został słynnym pianistą, ojciec chce zrobić z niego prawdziwego mężczyznę, jego chińska koleżanka kocha się w nim na zabój. Ale Sasza ma własne plany na życie. A przede wszystkim ma swój sekret. Chciałby o nim powiedzieć, ale nie wie jak. Bo przecież matka będzie zrozpaczona, koleżanka wpadnie we wściekłość, a ojciec sięgnie po broń. "Sekret Saszy" to film w klimacie "Mine Vaganti" Ferzana...

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...