• Informacje na temat:

  wideo sekret

Artykuły na temat: wideo sekret
 • Marzena Kipiel-Sztuka wyjawiła intymny sekret! Tego nikt się po niej nie spodziewał!

  ...nie spodziewał, ale nie da się ukryć, że właśnie ułatwiła zadanie wielu panom, którzy pragną zdobyć jej serce!  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Chajzer, Witkowski, Jędrzejczak i Klich w "Ugotowanych"

  Cztery odcinki specjalne "Ugotowanych" będą pełne niespodzianek. Nie chodzi tu tylko o tajemnicze, fantazyjne nazwy dań. Poznamy także parę sekretów z życia gwiazd, a nawet będziemy świadkami małych skandali!

 • Zofia Czerwińska zdobyła się na szokujące wyznanie! Zrobiła jej to bliska osoba!

  Zofia Czerwińska (84 l.) w ostatnim wywiadzie wyjawiła sekret skrywany przez lata. Aktorka postanowiła opowiedzieć tę szokującą historię, by ostrzec innych.

 • "Spectre": Kogo ściga Bond?

  "Spectre", podobnie jak poprzednie filmy o agencie 007, budzi wielkie emocje na długo przed wejściem na ekrany kin. Pojawił się właśnie kolejny materiał wideo pokazujący kulisy pracy nad filmem.

 • Sara Boruc wyjawiła tajemnicę męża! Koledzy z kadry nie będą zadowoleni!

  Sara Boruc (32 l.) wydała swój debiutancki singel, przy promocji którego udziela sporo wywiadów. W rozmowie z Piotrem Kędzierskim (36 l.) wyjawiła jednak pewien sekret swojego męża, Artura Boruca (38 l.). Bramkarz raczej nie będzie z tego zadowolony.

 • Doda w INTERIA.PL!

  Prywatne życie Dody, liderki grupy Virgin, i jej męża Radosława Majdana, znanego bramkarza Wisły Kraków, możecie poznać dzięki naszemu specjalnemu serwisowi "Sekrety Dody i Radka" . Znajdują się w nim m.in. zdjęcia i filmy z domowego archiwum kontrowersyjnej wokalistki.

 • Dayzee jest zdruzgotana, gdy Marcus wyjawia jej tajemnicę, którą utrzymywał dotąd w sekrecie. Po tym, jak Ridge przypadkowo zobaczył nagranie z udziałem Liama i Steffy, Brooke niespodziewanie staje po stronie męża córki. Ku własnemu przerażeniu kobieta uświadamia sobie, że wideo jest wciąż na komputerze w jej domu, gdzie właśnie przebywa Hope. Co gorsza, dziewczyna jest tam sama i nikt nie wie...

 • 7 milionów uważa, że jest sexy!

  Bluesowa interpretacja hitu "Sexy And I Know It" LMFAO w wykonaniu 18-latka z Północnej Karoliny to najnowszy hit internetu. Wideo zanotowało już ponad siedem milionów odtworzeń.

 • Rusza kolejna edycja "Tańca z gwiazdami"! Jak sprawdzi się nowa jurorka Ola Jordan?

  Ola Jordan była największą atrakcją prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Kim jest następczyni Beaty Tyszkiewicz? Udało nam się poznać kilka jej sekretów...

 • "Ja, Frankenstein": Samotne monstrum

  Odwieczny konflikt ras starszych niż ludzkość, nieśmiertelne monstrum wytrenowane w sztukach walki, 666 upadłych aniołów i megakorporacja z centralą na dnie piekła. Wszystko to czeka na widzów w zrealizowanej w technologii IMAX superprodukcji "Ja, Frankenstein".