• Informacje na temat:

  wideo wystąpili

Artykuły na temat: wideo wystąpili
 • Clooney w łóżku z...

  Czy Cindy Crawford i George Clooney mają romans? Choć istnieje wideo, na którym widać, jak leżą razem w łóżku, dziennikarze będą rozczarowani. "Sensacyjne" nagranie to jedynie reklama nowej marki tequili, której współwłaścicielem jest gwiazdor.

 • Slash: Koncert w Krakowie - relacja, zdjęcia, wideo

  Kiedy Slash stawia gitarę do pionu w charakterystycznej dla siebie pozie, to wiedz, że za chwilę coś się wydarzy. Na przykład 10-minutowa solówka do "Rocket Queen".

 • Agnieszka Kaczorowska chwali się mężem na salonach! Nie spuszczała z niego wzroku!

  ...na imprezach branżowych i w programach telewizyjnych. Pełną parą zaczęła promowanie swojego ukochanego. Wystąpili razem w porannym programie "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedzieli krótką historię(...) salonach.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Donatan, Cleo i Waldemar Kasta: Zobacz "B.I.T."

  Uliczne wideo "B.I.T." to ostatni teledysk promujący płytę "Hiper/Chimera" Donatana i Cleo. W utworze gościnnie występuje raper Waldemar Kasta.

 • Sławomir dorabia na weselach! Cena za występ zwala z nóg!

  ...postanowił występować także przed mniejszą publicznością - na weselach. "Jeszcze się nie zdarzyło, żebyśmy wystąpili na weselu, ale my gramy przede wszystkim dla ludzi, więc nie wykluczam, że jeśli ktoś(...) l.).  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Natalia Safran z płytą z remiksami: Miłość i jej skrajne oblicza

  Remiks piosenki Natalii Safran "All I Feel Is You" promuje premierę płyty "High Noon - RemiXES" oraz niezwykłą serię wideoklipów z międzynarodowymi gwiazdami ekranu, m.in. Nadine Velazquez i Weroniką Książkiewicz.

 • Skrywana tajemnica Maryli Rodowicz po latach wyszła na jaw!

  ...na koncert. Poznali się w 1970 roku podczas pracy nad śpiewogrą "Na szkle malowane".  Potem poprosiła go o napisanie muzyki do tekstu "Pieśń ocalenia" autorstwa Jonasza Kofty i by wspólnie wystąpili(...).  *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • "Addio pomidory" na Open'erze

  The Who, Spice Girls i Kabaret Starszych Panów to artyści, którzy na Open'erze nie wystąpili. Podczas zakończonej właśnie 13. edycji festiwalu jego uczestnicy mogli jednak usłyszeć na żywo ich nieśmiertelne piosenki.

 • Jarosińska: Doda jest absolutnym zaprzeczeniem idei koncertu „Artyści przeciwko nienawiści”!

  Przypomnijmy, że po zamordowaniu prezydenta Gdańska Doda siedząca w samym ręczniku nakręciła wideo, w którym zaapelowała do osób z branży, by wystąpili we wspólnym koncercie "przeciw nienawiści".  Chęć udziału w tym wydarzeniu wyraziło kilkudziesięciu artystów, m.in. Katarzyna Nosowska, Grzegorz Hyży, Ewelina Lisowska i Margaret.  Niektóre gwiazdy oraz internauci pozostali jednak sceptyczni, nie...

 • Ania Rusowicz w stylu Jamesa Bonda (teledysk "To nie ja")

  Wokalistka Ania Rusowicz opublikowała teledysk do piosenki "To nie ja". Wideo utrzymane jest w stylistyce czołówek do filmów o przygodach Jamesa Bonda.