• Informacje na temat:

  widok cieszy

Artykuły na temat: widok cieszy
 • Anna Wendzikowska (33 l.) bardzo chętnie chwaliła się swoim urlopem we Włoszech. Była tak zachwycona ludźmi, którzy tam mieszkają, że nie omieszkała podzielić się wrażeniami.

 • Grzegorz Pawlak: "Pan od Skippera"?

  Skipper, Lord Vader, Fred Flinstone, Tygrysek - tak, tak, wszyscy mówią jego głosem.

 • "Ranczo": Dlaczego Viola Arlak cieszy się, że to już koniec hitowego serialu?

  ...w charakteryzatorni przeistaczam się w wójtową. Bez względu na mój nastrój danego dnia, widok Haliny o poranku zawsze powoduje, że cała ekipa zaczyna się uśmiechać. Zawsze ją lubisz czy czasem czymś cię wkurza...

 • "Deep Love" wygrał DocFilm Festival

  Film dokumentalny "Deep Love" w reżyserii Jana Matuszyńskiego wygrał zakończony w niedzielę, 14 czerwca, w Gdańsku 13. DocFilm Festival. O nagrodę główną rywalizowały 24 obrazy. Hasłem przewodnim festiwalu jest godność i praca.

 • Partner się cieszy

  Czy to znaczy, że między Panem a psem nawiązała się już nić sympatii? - Obecnie Aleksa grają dwa psy - Rocky i Wafel. Ja częściej pracowałem z Rockym. Jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć trenowaliśmy razem. Kiedy pierwszy raz zobaczył mnie na planie, nie od razu poznał, ale teraz cieszy się na mój widok. Podchodzi, łasi się, co wcale nie było tak oczywiste, bo na planie pracuje...

 • "Kiler": Polski film 25-lecia

  Przekazywana innym dobra energia powraca - uważa aktor Cezary Pazura. "Ludzie będą akceptować mnie wtedy, kiedy ja ich będę lubił i szanował" - przekonuje odtwórca głównej roli w "Kilerze", uznanym przez internautów za "polski film 25-lecia".

 • Ależ to była niespodzianka! Doda (34 l.) poinformowała, że 14 kwietnia ona i Emil Stępień (40 l.) pobrali się! Uroczystość odbyła się w Hiszpanii, uczestniczyli w niej najbliżsi państwa młodych. Na drugi dzień wokalistka opublikowała wideo z poprawin.

 • Anna Wendzikowska: Najpierw wywiad, potem impreza

  Hollywood to taśmociąg, w którym każdy wywiad jest perfekcyjnie zorganizowany - mówi Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie za profesjonalne podejście do promocji filmów ceni amerykańskie gwiazdy i producentów filmowych. Przyznaje też, że najwięcej radości sprawiają jej wywiady połączone z imprezami dla dziennikarzy. Miło wspomina np. pobyt w Moskwie, w trakcie którego mogła uczestniczyć w koncercie Linkin Park.

 • ​"Na dobre i na złe": Kamilla Baar cieszy się, że jej synek ma wspaniałego tatę!

  ...polega gra w piłkę nożną... Podobno Kamilli Baar bywa czasami przykro, że na jej widok Bruno nie cieszy się tak bardzo, jak na widok ojca. Aktorka jednak nie zamierza w żaden sposób ograniczać byłemu...

 • Jacek Lenartowicz: Sielskie życie

  Miał być prawnikiem, ale... prawo go nudziło. Został właścicielem restauracji, anonserem walk bokserskich i przede wszystkim aktorem. Wydaje się nawet, że szczęśliwym.

Zdjęcia na temat: widok cieszy
Wideo na temat: widok cieszy
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 681.

  Lena i Latoszek są świadkami groźnego zdarzenia: mężczyzna zaczyna się nagle dusić, a towarzysząca mu kobieta, Karolina, wbija mu w gardło nóż. Tego samego dnia do szpitala trafia profesor Marek Walicki, pod którego czujnym okiem zdobywał wiedzę Bart. Starszy lekarz cierpi na ból pleców i niedowład nóg. Bart wcale nie cieszy się na jego widok. Tymczasem w Leśnej Górze zjawia się też Jola, która

 • Z daleka widok jest piękny

  W podkarpackiej wiosce latem toczy się nieco ospałe, wypełnione codziennymi czynnościami życie. Kobiety gotują obiad, mężczyźni zakładają wnyki w lesie, młodzi w wakacyjnym nastroju kąpią się w rzece. Główny bohater filmu - Paweł, mieszkający ze starą, schorowaną matką - zbiera złom, na zagraconym podwórku tnie na części stare samochody. Gdy wywiezie matkę do zakładu opieki, zyska dom, w którym chce rozpocząć nowe życie z narzeczoną. Jednak pewnego dnia Paweł nagle znika, nikt nie wie, co się...

 • Doda o pokazaniu piersi na koncercie Aerosmith: To dla mnie norma

  Doda zapewnia, że pokazanie piersi na koncercie Aerosmith było spontaniczną reakcją, sposobem na wyrażenie emocji i że nie był to pierwszy raz, kiedy coś takiego jej się zdarzyło. Cieszy ją także reakcja widowni, która na widok biustu wokalistki na telebimie odpowiedziała entuzjastycznym piskiem. Wokalistka zdradza też, że dzięki znajomemu miała możliwość wejścia na backstage koncertu.

 • Kup ter@z

  Komedia nie całkiem romantyczna. Dwaj bracia podczas zakrapianej imprezy wystawiają na internetowej aukcji swoje dziewczyny, żeby sprawdzić która z nich jest więcej warta. Następnego dnia nic nie pamiętają, ale wkrótce rzeczywistość puka do ich drzwi. Gdy odkrywają co zrobili wpadają w popłoch i postanawiają sami wykupić swoje ukochane, ale okazuje się, że aukcja cieszy się ogromnym powodzeniem, a ceny szybują w górę. Tymczasem dziewczyny już wiedzą co zaszło?

Dyskusje na temat: widok cieszy
 • Re: "Klan": Aldona Orman cieszy się z międzynarodowych sukcesów swej 9-letniej córki

  Zawsze mi się podobała piękna kobieta na jej widok sztywnieje.

 • Re: "Klan": Aldona Orman cieszy się z międzynarodowych sukcesów swej 9-letniej córki

  Hektolitry białej cieczy wyrzuciłem z siebie na widok Aldonki w necie i różnych plotkarskich czasopismach

 • Re: "Czarnobyl": Skandaliczne zdjęcia na miejscu katastrofy?

  A której dziewczynie zależałoby żebyś jej nie omijał??To je cieszy bo nie muszą rzygać na widok ruskiego kmiota!

 • Re: "Pensjonat nad rozlewiskiem": Julia Pogrebińska szykuje się do ślubu!

  Az cieszy widok jednej uratowanej Polki ktora znalazla prawdziwego mezczyzne zamiast skonczyc z jakims przyspawanym do smartfona polskim pro...st...akiem...z nowopolskiej...generacji....g..no...i....jak to komentujace tu polskie prymi...ty...w..ne pseudo meskie men....talnie bezpdne by...d..lo.

 • Re: "Barwy szczęścia": Kłótnia kochanków

  , mówmy naszej drugiej połówce że cieszy nas jej widok obok. To niech ona pokreśla naszą wartość i daje nam odczuć że jesteśmy dla niej ważni. Pokory, odrobina pokory i zrozumienia, a będziemy razem

 • Re: Te gwiazdy zarabiają miliony!

  Za co te (...) i miernoty biorą takie pieniądze,z aktorstwem profesjonalnym nie mamy tu do czynienia ale z prymitywizmem kwalifikowanym!!!!!!!!!!! Biorą za dobre pochodzenie albo jak nie wymieniony tu Lis za ciężką pracę propagandową. A Polactwo się cieszy na ich widok. NIE PODOBA CI SIE LIS OK.ALE NIE OBRAZAJ POLAKOW "POLACTWO" NOWY SLOWNIK PISZESZ?

 • Re: Te gwiazdy zarabiają miliony!

  Za co te (...) i miernoty biorą takie pieniądze,z aktorstwem profesjonalnym nie mamy tu do czynienia ale z prymitywizmem kwalifikowanym!!!!!!!!!!! Biorą za dobre pochodzenie albo jak nie wymieniony tu Lis za ciężką pracę propagandową. A Polactwo się cieszy na ich widok.

 • Pierwsza miłość

  wiedzą, co mu dolega. Namawiają go, by jak najszybciej wrócił do Włoch. Igor odwiedza Sabinę w salonie mody. Udaje mu się namówić ją na kawę. W restauracji spotykają Izabelę oraz ojca Igora, na widok(...) uderza ją w twarz. Marysia prosi Pawła, by wyjaśnił Annie, że nic ich nie łączy. Odc.1531 Wiktoria nie cieszy się na myśl o wyjeździe do Włoch. Jest zawiedziona, że Rysiek nie próbuje jej powstrzymać