• Informacje na temat:

  widok strojów

Artykuły na temat: widok strojów
 • Wiktoria Sypucińska na imprezie "Playboya". Zaszalała ze strojem!

  ...? Bardo głęboki dekolt, króciutka kreacja - to zagwarantowano jej uwagę zgromadzonych. Można osłupieć na jej widok!

 • "Barbara i Jan": Pierwszy polski serial

  Prawie 50 lat temu, 5 stycznia 1965 roku, zaczęła się nowa epoka w historii polskiej telewizji. Widzowie obejrzeli odcinek pierwszego rodzimego serialu "Barbara i Jan" z Janiną Traczykówną i Janem Kobuszewskim w tytułowych rolach.

 • ...w nieznacznym stopniu zakrywało jej biust. Niektóre osoby śledzące jej profil poczuły się zdegustowane tym widokiem. Znaleźli się jednak też tacy, którzy uważają, że córka aktorskiej pary wpadła na...

 • Joan Collins ma słabość do peruk

  Joan Collins od trzydziestu lat ukrywa swoje naturalne włosy pod peruką. "Nie rozumiem, dlaczego ludzie kręcą nosem na widok kobiety w peruce, ale akceptują aktorki noszące treski" - mówi odtwórczyni roli Alexis w serialu "Dynastia".

 • Magda Frąckowiak pręży ciało w kostiumie kąpielowym! Co za widoki!

  Magdalena Frąckowiak (33 l.) ostatnio przez swoje zdjęcia topless zagościła na dłużej w polskim show-biznesie. Teraz jednak postanowiła odpocząć od pracy i pochwaliła się zdjęciami z wakacji.

 • Precz z rutyną!

  W młodzieżowym stroju, z ponętną dwudziestolatką u boku. Taki pojawił się w "Hotelu 52". Zmienny jak kameleon, równie wiarygodny jako polityk próbujący robić karierę w stolicy i jako wiejski ksiądz, Cezary Żak mówi, jak udaje mu się unikać monotonii w życiu i pracy.

 • Selena Gomez topless na okładce!

  Selena Gomez (22 l.) postanowiła pokazać trochę ciała. Fani nie są zachwyceni jej widokiem…

 • Doda zmienia styl?

  Popularna piosenkarka podpisała kontrakt wizerunkowy z jedną z firm odzieżowych. Czy oznacza to koniec wyzywających kreacji Dody?

 • "Barwy szczęścia": Liliana jest w ciąży!

  Natalia (Maria Dejmek) i Klemens (Sebastian Perdek) przeżyją szok na widok Irka (Otar Saralidze) i Liliany (Aleksandra Szwed) będącej w wyraźnej ciąży.

 • Kłopoty Iwony Pavlović

  Umiesz liczyć, licz na siebie - to święta zasada, którą Iwona Pavlovć kieruje się w życiu.

Zdjęcia na temat: widok strojów
Wideo na temat: widok strojów
 • Z daleka widok jest piękny

  W podkarpackiej wiosce latem toczy się nieco ospałe, wypełnione codziennymi czynnościami życie. Kobiety gotują obiad, mężczyźni zakładają wnyki w lesie, młodzi w wakacyjnym nastroju kąpią się w rzece. Główny bohater filmu - Paweł, mieszkający ze starą, schorowaną matką - zbiera złom, na zagraconym podwórku tnie na części stare samochody. Gdy wywiezie matkę do zakładu opieki, zyska dom, w którym chce rozpocząć nowe życie z narzeczoną. Jednak pewnego dnia Paweł nagle znika, nikt nie wie, co się...

 • Co nas kręci

  Niezwykła pasja zwykłych ludzi wyłania się z motocyklowego dokumentu "Co nas kręci", którego siłą są wywiady z przeciętnymi pasjonatami dwóch kółek. Mimo, że część z nich z motocyklizmem miała do czynienia zawodowo jak Kenny Rogers, pierwszy Amerykanin na podium Moto GP, Jason DiSalvo, zwycięzca Daytony czy Keith Code, twórca California Superbike School to reżyser Bryan H. Carroll oszczędza nam tej wiedzy aż do napisów końcowych, tworząc wrażenie, że jednośladów może dosiadać każdy i czerpać...

 • A więc wojna

  Chris Pine i Tom Hardy wcielają się w agentów CIA - wspólników i najlepszych kumpli. Problemy zaczynają się wtedy, gdy w ich życiu zjawia się piękna kobieta (w tej roli Reese Whiterspoon). We dwójkę pokonywali szpiegów z całego świata, ale najtrudniejsza batalia dopiero przed nimi. Będą musieli dać z siebie wszystko i sięgnąć po najcięższą artylerię, bo stawią czoło... sobie nawzajem. Franklin Delano Roosevelt Foster, znany jako FDR (Chris Pine), to przystojny, ujmujący mężczyzna, na którego...