• Informacje na temat:

  widzowie biorą

Artykuły na temat: widzowie biorą
 • Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat biorą ślub. Zaproszenie otrzymał... Colin Farrell?

  Na ten moment czekała cała góralska rodzina Alicji Bachledy-Curuś (35 l.). U nich wszystko musi być "po bożemu"!

 • Artur Żmijewski: Sekrety sumienia

  Artur Żmijewski kojarzy się widzom z sandomierskim księdzem detektywem. Teraz jako gospodarz programu "Geneza grzechu" zabierze nas w świat mrocznych namiętności i ludzkich przewinień.

 • Zapendowska o Gosi Andrzejewicz: Widzę głupotę w oczach

  Elżbieta Zapendowska w show "20 m2 Łukasza" nie pozostawiła suchej nitki na polskim show-biznesie. Oto najciekawsze jej wypowiedzi: O uczestnikach talent show: "Średni wokaliści biorą sobie wybitne piosenki wybitnych wokalistów, czyli Whitney Houston, Barbary Streisand, Stinga to rzadko, Czesława Niemena i polegają na tych utworach już w pierwszym etapie".  O zwycięzcach telewizyjnych...

 • Rozalia Mancewicz w "Celebrity Splash!"

  Rozalia Mancewicz, Miss Polonia 2010, pojawi się w drugim odcinku "Celebrity Splash!". Jak sama przyznała, najważniejsze decyzje jeszcze przed nią. "Nie wiem jeszcze, czy skoczę" - stwierdziła. Jej popisy widzowie Polsatu zobaczą w sobotę, 14 marca.

 • "Lekarze na start": Przed nimi pierwsze diagnozy

  Młodzi studenci medycyny biorą skalpele i życie w swoje ręce. Przed nimi wiele egzaminów, nie tylko zawodowych!

 • "Epicentrum" na Blu-ray i DVD

  "Epicentrum", trzymający w napięciu film katastroficzny, zadebiutował 5 grudnia na płytach Blu-ray i DVD. "Mam nadzieję, że kiedy widzowie obejrzą ten film, będą pod wrażeniem potęgi Matki Natury" - mówi reżyser Steven Quayle.

 • Najbardziej oczekiwane dziecko w „M jak miłość”!

  Po spektakularnym ślubie, który widzowie zobaczą już w marcu, wszystkim na usta ciśnie się to samo pytanie: Czy Asia będzie w ciąży? Postanowiliśmy więc zapytać u źródła.

 • "Mali Giganci" rządzą w telewizji!

  Już drugi tydzień z rzędu nowy program "Mali Giganci" zgromadził przed telewizorami najwięcej widzów. Tym razem show TVN obejrzało 3,69 mln widzów.

 • Akcja specjalna na planie „Drugiej szansy”

  ..., aby w jednej ze scen pojawili się dwaj, bardzo przystojni aktorzy: Bartek Topa i Bartek Świderski. Ale to nie wszystko. Biorą oni udział w niecodziennym, wymagającym specjalnych umiejętności zdarzeniu - dodaje. Warto wspomnieć, że bohater grany przez Bartka Topę ma zaliczony kurs pilota. Jego umiejętności przydały się w tym pełnym emocji i napięcia wątku serialu. Wszystkiego widzowie...

 • To nie była awaria! Prezydencki samolot zestrzelony!

  26 czerwca do kin trafi doskonale przyjęty przez widzów i krytyków obraz "Polowanie na prezydenta" - z udziałem plejady hollywoodzkich aktorów.

Zdjęcia na temat: widzowie biorą
Wideo na temat: widzowie biorą
 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

 • Robaczki z Zaginionej Doliny

  Robaczki z Zaginionej Doliny" to pierwsze na świecie połączenie realistycznych ujęć przyrody z generowaną komputerowo animacją 3D. Efekt pracy międzynarodowego zespołu grafików, kierowanych przez pomysłodawców serii - Thomasa Szabo i Hél?ne Giraud, urzeka zapierającymi dech w piersiach krajobrazami Prowansji i niespotykaną jakością trójwymiaru. Sympatyczni bohaterowie, ogromna dawka humoru i wartka akcja sprawiają, że to swoiste, komediowe skrzyżowanie "Mikrokosmosu" i "Avatara" z miejsca...

Dyskusje na temat: widzowie biorą
 • Re: "rodzinka.pl": Sensacja! Boscy mieli nazywać się... Krajewscy!

  Zawsze mnie zastanawia skąd biorą się widzowie takich gniotów.

 • Re: "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jakiej nie znacie!

  Kurde Szatan należy do tego typu artystów jednego sezonu, którzy mają swoje "głośne 5 minut", wyskakują z każdego zakamarka, biorą każdą chałturę, rozmieniają się na drobne, a potem wyżymani i wypluci przez szoł-biznes, idą w odstawkę i zapomnienie, tak że po kilkunastu latach widzowie będą pytać się kto zacz?

 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Skad sie biorą tacy dziwni PISacze komentarzy z zajadem. Przecież kazdy ogląda te stacje na które ma ochotę. A tu po pis-owsku-szczucie na TVN i POLSAT-tylko nie wiem dlaczego. Nie doroślismy jeszcze do poziomu kultury Europejskiej i zachowujemy sie jak w sredniowieczu-a nawet jak w epoce kamienia łupanego. Każdy sobie dobiera program w/g gustu. A taki kurski chce uczyć TVN,czy POLSAT ???Widzowie

 • Re: Jolasia i Walduś: Rozwód zawiśnie w powietrzu?

  serial to satyra na Polaczkow, ich wady, zwyczaje i zasady, jest dobrze robiony, widzowie piszący, że to gniot, itd...to niestety matołki, których puste łby i nie pojmują, że to satyra, biorą wszystko jako bezpośredni przekaz i lamentują, że ten bez jaj, ta głupia, ten pijak...dziw bierze ilu takich siurków wciąż jest i tu m.in. się wypowiada

 • Re: O tym widzowie przekonają się już za tyd...

  Fajny serial. Dobrze, że biorą w nim udział inni sympatyczni aktorzy, których nie ma we wszystkich innych serialach.