• Informacje na temat:

  widzowie chętniej

Artykuły na temat: widzowie chętniej
 • "Na noże": "Serial czy Film?" - aktorzy, wielkie kino, telewizja oraz widzowie w panelu TVN

  ..., dyrektor programowy TVN. W tej gorącej dyskusji nie mogło zabraknąć także perspektywy aktorów. Co chętniej wybierają - serial czy film? Czym kierują się przy wyborze roli? Dla Małgorzaty Kożuchowskiej...

 • Widzowie kinowi: Reklamy kontra zwiastuny

  Polscy widzowie przyznają, że chodzą do kina po to, aby obejrzeć film na dużym ekranie, 80 proc. kinomaniaków uważa, że ceny biletów są zbyt wysokie, a jedna trzecia widzów choć toleruje reklamy, woli w kinie oglądać zwiastuny filmowe.

 • Już wiadomo! Łukasz Siebers (31 l.) z „Rolnik szuka żony 3” dokonał ostatecznego wyboru i swoje szczęście chce budować u boku Patrycji. Taka decyzja mężczyzny zaskoczyła niektórych fanów programu, którzy chętniej widzieliby przy rolniku Anię.

 • Coraz chętniej chodzimy na polskie filmy

  "W tym roku wśród dziesięciu najpopularniejszych nad Wisłą filmów kinowych jest aż pięć polskich" - pisze środowa "Rzeczpospolita". "Zgromadziły 4,3 mln widzów i przyniosły 75 mln zł" - wylicza.

 • "Druga szansa" charytatywnie

  Boże Narodzenie to szczególny czas, w którym jesteśmy bardziej otwarci na drugiego człowieka i chętniej pomagamy innym. Z tego powodu gwiazdy serialu "Druga Szansa" i programu "Dzień Dobry TVN" postanowiły zaangażować się w specjalną akcję pomocy matkom, które znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej.

 • Polskie kina: Najlepsza od 25 lat frekwencja

  Mimo że ceny biletów do kin nie spadają, Polacy coraz chętniej wybierają tę formę spędzania wolnego czasu. 2014 rok był wyjątkowo dobry dla polskich kin, bo odnotowano rekordowo wysoką frekwencję. Triumfy święcą również rodzime filmy, to one przyciągały najwięcej widzów w ubiegłym roku.

 • Odpadła absolutna faworytka!

  Marta Żmuda Trzebiatowska nie znajdzie się w finale VIII edycji "Tańca z gwiazdami". Widzowie chętniej zobaczą taneczny pojedynek Natalii Lesz i Agaty Kuleszy.

 • Filmy François Truffaut znów w kinach

  Aby uczcić pamięć jednego z najbardziej błyskotliwych europejskich reżyserów i jednocześnie najwierniejszego miłośnika kina - François Truffaut, Vivarto przygotowało subiektywny przegląd jego najważniejszych dzieł, który rozpocznie się w Bydgoszczy w kinie Jeremi 4 grudnia pokazem pierwszego filmu reżysera - "400 batów".

 • "Pierwsza miłość": Wojciech Medyński ujawnia tajemnice castingów!

  Wojciech Medyński, czyli Marian Otręba vel Manuel z "Pierwszej miłości", krytykuje polski show biznes, w którym stawia się na amatorów, a wykształceni aktorzy często nie mają szansy wziąć udziału w castingu. Medyński zwraca uwagę, że zatrudnianie absolwenta akademii teatralnej jest dla producentów nieopłacalne, dlatego chętniej decydują się oni na współpracę z naturszczykami. Przekłada się to na...

 • Olga Bończyk o filmie "Rozumiemy się bez słów"

  "Ta historia jest dla mnie niezwykle wzruszająca, bo właściwie prawie w stu procentach przypomina moją własną historię życia" - powiedziała o filmie "Rozumiemy się bez słów" Olga Bończyk, śpiewająca aktorka, podobnie jak główna bohaterka filmu - córka głuchoniemych rodziców. "Prawie cały ten film przepłakałam" - dodaje.

Zdjęcia na temat: widzowie chętniej
Wideo na temat: widzowie chętniej
 • Mateusz Maga: Chcę wykorzystać moment, który się nadarzył!

  jest coraz chętniej zapraszany na wszelkiego rodzaju imprezy i wydarzenia kulturalne... "Nie boję się uczestniczyć w takich wydarzeniach. Na te, które mnie interesują, i na te, które, chociażby jak

 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

Dyskusje na temat: widzowie chętniej