• Informacje na temat:

  widzowie disney

Artykuły na temat: widzowie disney
 • Bella Thorne: 22-latka uwielbia szokować widzów

  Bella Thorne, aktorka znana z produkcji Disneya, znowu znalazła się w polu zainteresowania mediów oraz internautów. Thorne dba o to, aby o niej nie zapomniano. Wczoraj zdecydowała się opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoją nową dziewczyną. W ostatnich miesiącach zresztą sporo się u niej działo.

 • Tamara Arciuch czaruje w najnowszej animacji Disneya

  Od dzisiaj kinach można obejrzeć kolejną część przygód wróżek z Przystani Elfów "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii". W polskiej wersji językowej najnowszej animacji Disneya usłyszymy m.in. Tamarę Arciuch.

 • "Kultowe seriale": Włoski Zorro z błyskiem w oku

  Guy Williams nigdy nie zapomniał, ile zawdzięcza Disneyowi. On to powierzył mu rolę Zorro, dzięki której Włoch stał się legendą. Właśnie mija 25 lat od jego śmierci.

 • Felicity Jones w spin-offie "Star Wars Rogue One"

  Disney przedstawił plany związane z kolejnymi odsłonami filmowego uniwersum Star Wars. W grudniu 2016 roku w kinach zagości pierwszy spin-off serii - "Star Wars Rogue One".

 • Gwiazdy po latach: "Siódme niebo"

  ...popularność przyniosło mu "Siódme niebo". Mało kto wie, że Watson był również reżyserem i scenarzystą serialu. Widzowie mogli podziwiać go także jako Briana O’Harę - faceta idealnego, który nie może znaleźć(...) w reklamach oraz filmach Disneya. Jej najbardziej znaną rolą jest jednak Lucy. Po udziale w "Siódmym niebie" wystąpiła jeszcze w kilku filmach, spośród których najbardziej znanym jest "Piła II...

 • Eric Goldberg gościem 8. Międzynarodowego Festiwalu Animator

  50 filmów zawalczy w tym roku o nagrodę Złotego Pegaza w ramach 8. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator w Poznaniu. Jedną z gwiazd festiwalu będzie Eric Goldberg, reżyser związany m.in. z Disney Studio.

 • Córka gwiazdy "Klanu" w niemieckiej edycji "The Voice Kids". Jurorzy byli zachwyceni!

  Aldona Orman to polska aktorka znana z ról w wielu serialach. Widzowie mogą oglądać ją m. in. w „Klanie”.  51-letnia gwiazda jest mamą 10-letniej Idalii. Kilka dni temu Aldona poinformowała, że jej(...) Disneya „Pinokio”.  Jej występ był tak dobry, że każdy z jurorów zechciał wziąć dziewczynkę pod swoje skrzydła. Odwróciła się cała trójka trenerów. Dziewczynka na swojego mentora wybrała Marka...

 • "Czarownica" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  Zrealizowana z rozmachem mroczna baśń "Czarownica" - będąca wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny" - to jeden z największych tegorocznych przebojów wytwórni Walta Disneya. Obraz z Angeliną Jolie w roli tytułowej, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, debiutuje 24 października na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films.

 • "Jak się robi historię": Komedia o podróży w czasie

  ...ojca rodziny, który postanowił zabrać swoją szalona rodzinę do parku Walta Disneya. Jednak żeby umilić im czas, funduje wszystkim wejściówki VIP. Wszystko dlatego, aby dzieciaki doświadczyły czegoś...

 • "Kraina jutra": Jazda bez trzymanki!

  Dobra wiadomość dla widzów szukających ucieczki od rzeczywistości, świetnej zabawy i dawki pozytywnej energii! Od najbliższego piątku w kinach "Kraina jutra" - najnowsza produkcja Disneya, która przeniesie publiczność do świata przygód i zupełnie nowych, niesamowitych wymiarów.