• Informacje na temat:

  widzowie pamiętają

Artykuły na temat: widzowie pamiętają
 • Krystyna Loska wróci do telewizji?! Są naciski od widzów!

  Krystyna Loska (78 l.) rzadko bywa w telewizji. Ale nie da się o niej zapomnieć. Widzowie chcą, by wróciła na wizję...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w szóstym odcinku?

  Już w sobotę, 25 października, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • ​Dorastały na oczach milionów widzów!

  ...mając 7 lat - występowała w telewizyjnym programie "Tik-Tak". Rok później zagrała w "Dziadach" w reżyserii Jana Englerta. Gdy miała 12 lat, dostała rolę w "Klanie". Widzowie pamiętają ją też z "Trzech...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w finale?

  Już w sobotę, 22 listopada, widzowie Polsatu obejrzą wielki finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy? Na scenie zobaczymy: Joannę Liszowskę, Barbarę Melzer, Marcina Przybylskiego i Marka Kaliszuka.

 • Asia z "Chłopaków do wzięcia" nie do poznania! Robi wielką karierę!

  Asia Wieloch z programu "Chłopaki do wzięcia" była związana z jednym z uczestników programu - Ryśkiem zwanym "Szczeną". Widzowie show pamiętają, jak Asia wyglądała. Teraz okazało się, że jest nie do poznania...

 • Krzysztof Gosztyła: Rozpoznają mnie po głosie

  Głos Krzysztofa Gosztyły doskonale znają wszyscy słuchacze Teatru Polskiego Radia. Widzowie zaś kojarzą go m.in. z roli weterynarza Fusa z "Blondynki". Aktor zdradza, za co lubi ten serial i postać swojego bohatera.

 • "Barwy szczęścia": Bożena Stachura wraca do seriali!

  Widzowie pamiętają ją m.in. z „M jak miłość”. Jesienią zobaczymy ją w „Barwach szczęścia”.

 • Wróblewska i Jargalsaikhan w "Celebrity Splash!". Kto boi się skoczyć, a kto nie?

  Niektórzy naprawdę boją się skakać do wody, dla innych to tylko kolejne wyzwanie. O programie "Celebrity Splash!" opowiadają Julka Wróblewska "(Tylko mnie kochaj"), najmłodsza uczestniczka show oraz Misheel Jargalsaikhan, znana z serialu "Rodzina zastępcza".

 • Iwona Katarzyna Pawlak: Jak dzisiaj żyje gwiazda "Nad Niemnem"?

  Chociaż jej nazwisko nie pojawia się w każdym serialu, widzowie pamiętają ją z filmu "Nad Niemnem", gdzie zagrała zmysłową Justynę Orzelską. Miała wtedy 23 lata i świat u stóp. Dzisiaj jest szczęśliwą mężatką, która będzie świętować 36. rocznicę ślubu. "Rewii" opowiada, dlaczego wyjechała do Nowej Zelandii i czym zaskakuje ją każdego poranka mąż...

 • Lea Seydoux w filmie "Saint Laurent"

  Nominowany do Złotej Palmy na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes film "Saint Laurent" pokaże prawdziwe i kontrowersyjne oblicze legendarnego bożyszcza świata mody. W odważnym i hipnotycznym obrazie Bertranda Bonello zobaczymy pamiętaną z roli w "Życiu Adeli - Rozdział 1 i 2" Léę Seydoux - aktorkę wytypowaną na nową partnerkę Jamesa Bonda w zbliżającej się odsłonie przygód agenta 007.

Zdjęcia na temat: widzowie pamiętają
Wideo na temat: widzowie pamiętają
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1656.

  W dniu osiemnastych urodzin Angela dostaje od rodziny wspaniałe prezenty - bilet na podróż dookoła świata od Magdy i Sebastiana, a babcia postanawia przepisać na nią swoje mieszkanie. O urodzinach dziewczyny pamiętają też Eryk i Kajtek. Hubert na prośbę Uli szlifuje jedną z jej piosenek, a także umawia piosenkarkę na występ w radiu Erka. Ernest od razu zauważa, że parę zaczyna coś łączyć. Widzą

Dyskusje na temat: widzowie pamiętają
 • Re: "Na dobre i na złe": Agnieszka Krakowiak-Kondracka obiecuje emocje!

  Rzeczywiście czasami widzowie lepiej pamiętają niż scenarzyści, co się z dana postacią wcześniej działo

 • Re: "Na dobre i na złe“: Wszystkie sekrety Michała

  To są kompletne głupoty. Scenarzystki nie pamiętają co się działo z postacią wcześniej, albo liczą na to, że widzowie nie pamiętają. W odc. 596, gdy poznajemy Kasię Smudę, bohaterka zapytana przez Falkowicza co z jej niegdysiejszym narzeczonym mówi, że jest wdową, sto odcinków później (w odcinku ze słynnymi oświadczynami Falkowicza), okazuje się, że Kasia jest panną z dzieckiem :(((.

 • Re: "Na dobre i na złe": Nie wszystko stracone?

  Gybybyś oglądała serial dłużej niż 2 sezony to wiedziałabyś dlaczego Wiki udawała siostrę Blanki. Scena w myjni kiedy Przemek ją o to pyta wyjaśnia wszystko. Tylko trzeba oglądać serial od dawna, " starzy" widzowie pamiętają. Znają prawdę i nie piszą głupot!

 • Re: "Na dobre i na złe": Nie wszystko stracone?

  Gdybyś Ty rozumiała to co widzisz, to nie pisałabyś takich głupot ! ......Nie wystarczy widzieć, trzeba umieć jeszcze zinterpretować to co się widzi i umieścić w całym kontekście. Ja oglądam serial od pierwszego odcinka, widziałam wszystkie i doskonale pamiętam dlaczego Wiki porzuciła Blankę......."starzy" jak piszesz widzowie doskonale pamiętają, że medycyna była dla niej ważniejsza od własnej

 • Re: "Na dobre i na złe": Nowa miłość Agaty?

  pomysł z początku tego serialu, jak siostra Marta czytała chłopakowi w śpiączce i sie wybudził i była wielka love...;/ Myślą, że widzowie nie pamiętają, czy co?

 • Re: "M jak miłość": Nowi u Mostowiaków

  Pani Hołtra już zagrała w M jak miłość, ale w zupełnie innej roli, to taka tradycja zaczyna być że wracają ci sami ale inaczej, ciekawa koncepcja. Widzowie raczej pamiętają, no chyba że produkcja ma nas za za za ... no właśnie za kogo??????

 • Re: "Na dobre i na złe": Nowa i niepokorna

  Scenarzyści już zapomnieli, ale na ich nieszczęście, żyją jeszcze widzowie, którzy dobrze pamiętają początki tego fajnego niegdyś serialu, a obecnie nudnego tasiemca, gdy mała Julka straciła rodziców w wypadku samochodowym. Dlatego właśnie trafiła do adopcji. Najpierw jej rodzicami mieli zostać Zosia Stankiewicz (później Burska) i muzyk, Mikołaj Mellado - ówczesny narzeczony Zosi. Nawet nie mając

 • Re: Waszym zdaniem: "Prosto w serce" a "BrzydUla"

  Naprawdę trudno nie zgodzić się z Autorką komentarza. Ta opinia jest nad wyraz trafna. A krytykanci nie mają lepszych argumentów. Brzydula naprawdę jest najlepszym serialem, o czym świadczą i Telekamery i nawet ta dyskusja, serialu już nie ma, a widzowie wciąż go pamiętają. Szkoda, że nie ma kontynuacji BrzydUli, ale może jeszcze tvn zmieni zdanie?

 • Re: Celny strzał

  , a jeszcze 2 odc wcześniej byli przecież na Ty:) Widzowie chyba pamiętają i zwracają na to uwagę.