• Informacje na temat:

  widzowie zadecydowali

Artykuły na temat: widzowie zadecydowali
 • "Big Brother" wraca jesienią. Widzowie muszą przygotować się na duże zmiany

  Druga edycja nowego "Big Brothera" na antenie TVN7 pojawi się już w połowie września. Widzowie muszą przygotować się na spore zmiany.

 • Afera Jeremy'ego Clarksona: BBC straciła 4 miliony widzów!

  4 miliony widzów straciła BBC2 na decyzji o anulowaniu niedzielnej emisji motoryzacyjnego programu "Top Gear" - poinformował "Guardian". Powtórka dokumentu o RAF "Red Arrows: Inside the Bubble", którą stacja pokazała zamiast show Jeremy'ego Clarksona, przyciągnęła przed telewizory marne 1,3 miliona widzów.

 • "Under the Dome": Trzeci sezon będzie ostatnim

  Stacja CBS zadecydowała o ściągnięciu z anteny serialu "Under the Dome".

 • "The Voice of Poland": Poznaliśmy finalistów programu!

  Nowe zasady, kluczowe rozstrzygnięcia oraz wielkie emocje. To wszystko mogli zobaczyć widzowie półfinałowego odcinka "The Voice of Poland".

 • "Agenci NCIS": Kolejne dwa lata z agentami!

  Nowy prezes stacji, Glenn Galler (wcześniej funkcję tę pełniła Nina Tassler), napisał w oficjalnym oświadczeniu: "To naprawdę niesamowite, że w 13. sezonie i po nakręceniu ponad 300. odcinków serialu "Agenci NCIS" są nadal popularni. To zasługa świetnej obsady i niezastąpionego lidera tej grupy, Marka Harmona. Wspólnie udało się im stworzyć bohaterów, których pokochali widzowie. To także zasługa...

 • Gordon Ramsay gościem siódmego odcinka programu "MasterChef"

  Gordon Ramsay - jeden z najsławniejszych i najbardziej cenionych szefów kuchni na świecie, restaurator, autor książek kucharskich. Bezkompromisowy, znany z wybuchowości i specyficznego poczucia humoru. Jaki będzie dla uczestników polskiej edycji programu "MasterChef"? Widzowie przekonają się już w najbliższą niedzielę, 19 października o godzinie 20 w TVN.

 • "Wesołowska i mediatorzy" ściągnięci z anteny

  To już koniec serialu "Wesołowska i mediatorzy". Po trzech tygodniach emisji stacja TVN zadecydowała o zakończeniu paradokumentu.

 • "Pod kopułą": Za co kochamy Stephena Kinga?

  Serial "Pod kopułą" zrealizowano na podstawie powieści mistrza horroru Stephena Kinga. Akcja rozgrywa się w ciągu 9 dni w niewielkim amerykańskim miasteczku, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe. W USA produkcję obejrzało ponad 17 mln widzów. W Polsce serial emituje obecnie Canal+.

 • "The Bastard Executioner": Koniec serialu!

  Wysokobudżetowy serial  Suttera, ("Synowie Anarchii"), nie zachwyciła ani krytyków, ani publiczności. Ostatni odcinek serii obejrzało zaledwie 2 miliony widzów. Jak zauważył sam Sutter, kontynuacja projektu nie miała sensu: - "To zwykła matematyka. Osiągane wyniki nie uzasadniały poniesionych kosztów. Nie byliśmy w stanie uzyskać stałej publiczności. Niestety, widzowie powiedzieli "meh...

 • "You Can Dance": To już finał ósmej edycji

  Kto wygra ósmą edycję programu "You Can Dance - po prostu tańcz!" oraz 100 tysięcy złotych i stypendium w Broadway Dance Center w Nowym Jorku? Tego dowiemy się już 1 czerwca na żywo, w TVN.

Zdjęcia na temat: widzowie zadecydowali
Wideo na temat: widzowie zadecydowali
 • "Imperium": "No Apologies" (ft. Jussie Smollett, Yazz)

  "Imperium" Serial stacji FOX to obecnie największy hit amerykańskiej telewizji. Premierowy odcinek 2. sezonu obejrzało ponad 16 milionów widzów. "Imperium" przedstawia losy rodziny Lyonów, właścicieli wytwórni muzycznej Empire Enterprises. Serial szybko zyskał licznych fanów i zachwyt krytyków - odtwórczyni głównej roli kobiecej, Taraji P. Henson, została nominowana w tym roku do nagrody Emmy. O sukcesie serii zadecydowała nie tylko świetna historia oraz obsada ale również obsadzenie w...

 • X-Men: Pierwsza klasa

  "X-Men: Pierwsza klasa" to nie tylko spektakularny film akcji, ale i fascynująca historia o złożonych postaciach ukazująca początki sagi X-Men. Opowiada o tajemnych wydarzeniach z czasów zimnej wojny i o tym, jak świat uniknął nuklearnego Armagedonu. Zobaczymy jak tytułowa pierwsza klasa pogodziła się ze swoimi mocami i jak doszło do konfliktu. Podobnie jak poprzednie części, również ten film jest nie tylko widowiskowy, ale zgłębiający relacje między nietypowymi super-bohaterami. Akcja...

 • Starcie Tytanów

  W filmie "Starcie Tytanów" zwykli ludzie walczą z królami, a królowie walczą z bogami w ostatecznym sporze o władzę. Jednak wojna między bogami mogłaby zniszczyć cały świat. Zrodzony z boga, lecz wychowany wśród ludzi Perseusz (Sam Worthington) nie może zrobić nic, by ocalić swoją rodzinę przed Hadesem (Ralph Fiennes), mściwym bogiem podziemia. Nie mając już nic do stracenia, Perseusz zgłasza się na ochotnika do poprowadzenia niebezpiecznej misji, aby pokonać Hadesa, zanim zdoła on odebrać...

Dyskusje na temat: widzowie zadecydowali
 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  widzowie zadecydowali , i nie ma co komentować . Komentarze doprowadzają do nienawiści . Mnie tez podobała się ta druga para ale decyduje większośc. Do tego Panią Julkę ,ktoś ubierał bez gustu .