• Informacje na temat:

  widzowie zbytnio

Artykuły na temat: widzowie zbytnio
 • Alicja Bachleda-Curuś wyszła wściekła z kina? Przez Ostaszewską!

  Jak donosi "Fakt", Alicja Bachleda-Curuś (33 l.) nie była zbytnio zadowolona po premierze najnowszego "Pitbulla", w którym zagrała jedną z ról...

 • "Igrzyska śmierci" znów w kinach: Kosogłos żyje

  21 listopada do kin wejdzie dalszy ciąg ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collins - "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1". Do zjawiskowej obsady, w której znaleźli się Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Philip Seymour Hoffman, Woody Harrelson i Donald Sutherland, dołączyła nominowana do Oscara Julianne Moore.

 • Agnieszka Dygant: U mnie każdy rok zaczyna się tak samo!

  Agnieszka Dygant (45 l.) z dużą ostrożnością mówi o swoich planach zawodowych na 2019 rok. Nie lubi bowiem rzucać słów na wiatr ani też zbytnio nastawiać się na to, co po prostu może nie wypalić. Jako że nie jest nigdzie zatrudniona na stałe, nowy rok zawsze zaczyna z czystą kartą i nadziejami na owocne projekty.

 • Tomasz Raczek o sztuce oglądania filmów

  Oglądanie filmów to nie tylko przyjemny sposób spędzania wolnego czasu. Zdaniem Tomasza Raczka, miłość do kina może także pomóc w zrozumieniu własnych emocji i zachowań.

 • Marzena Rogalska wróciła do "Pytania na śniadanie"!

  ...oczywiście wystąpiła z zabandażowaną ręką. Na szczęście nie wyglądała na zbytnio przybitą!

 • Beata Tadla: Być jak Krystyna Loska

  Beata Tadla marzyła, by zostać aktorką, ale już w dzieciństwie pojawiały się sygnały, że będzie wytrawną dziennikarką. W przyszłym roku minie 25 lat, odkąd pracuje w mediach!

 • Tomasz Iwan znokautowany!

  Muzyka z lat 20-tych i 30-tych nie okazała się zbytnio szczęśliwa dla Tomasza Iwana. Piłkarz odpadł z programu "Gwiazdy tańczą na lodzie".

 • Tomasz Iwan znokautowany!

  Muzyka z lat 20-tych i 30-tych nie okazała się zbytnio szczęśliwa dla Tomasza Iwana. Piłkarz odpadł z programu "Gwiazdy tańczą na lodzie".

 • Uwaga! Nowa postać w "Komisarzu Aleksie"!

  ...egzaminacyjnych. Okaże się, że i Orlicz, i Kinga nie przyłożyli się zbytnio do nauki! Rozwiązanie testu sprawiać im będzie ogromną trudność. Na szczęście Puchale uda się przekazać Michałowi ściągawkę, a ten...

 • Polska kinematografia: Koniec kryzysu?

  Zdaniem wielu obserwatorów rynku kinowego w Polsce, poprawia się stan rodzimej kinematografii. Podobne opinie słychać było już po ubiegłorocznym festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Jednak ta ocena nie znalazła odzwierciedlenia podczas zagranicznych festiwali, na których polskie filmy nie zdobywały znaczących laurów. Propozycje polskich filmowców nie interesowały także zbytnio polskiego

Dyskusje na temat: widzowie zbytnio
 • Re: 7 serialowych grzechów głównych: Chciwość, czyli rzecz o kasie

  i śmiech przed telewizorem zostawiały im pod lada co lepsze kąski. Popularność mierzono wtedy możliwościami kupna schabu, pralki, dobrej wódki. Nikt o nich nie plotkował , widzowie utożsamiali ich(...) i nie ma czasu na grę aktorską, W reklamach , w serialach nie trzeba się zbytnio wysilać. Dykcję maja wyuczoną, tekst jest prosty, sytuacje nieskomplikowane, widz nie wymaga gry twarzą, oczami, bo nie