• Informacje na temat:

  widzowie znali

Artykuły na temat: widzowie znali
 • "Zbrodnia" wstrząśnie widzami!

  Zieliński), komisarz gdyńskiej policji, prowadzący śledztwo w związku z tajemniczym morderstwem. - Okaże się, że moja bohaterka i Tomasz znali się już dużo wcześniej, ale to teraz, na skutek zbrodni(...). W pozostałych rolach widzowie zobaczą także Joannę Kulig, Dorotę Kolak, Andrzeja Andrzejewskiego, Barbarę Kurzaj i Małgorzatę Rożniatowską.  Serial wyreżyserował Greg Zgliński, a autorem scenariusza jest Igor...

 • Mariusz Bonaszewski: Podrażnić widza

  Mariusz Bonaszewski zwykle nie występuje w serialach, jednak dla tej roli dał się skusić. Dlaczego? Bo chce pokazać, że starsze osoby też mogą kochać namiętnie, jak jego Jerzy w serialu.

 • Wojciech Siemion: Tylko raz zawiódł widzów

  ...pierwszy scenariusz dla jednego aktora: dla siebie. Czerpał pełnymi garściami z polskiej poezji ludowej. Krytycy i widzowie byli zachwyceni. Przyjaciołom imponował poetyckimi występami w zaskakujących...

 • "Rolnik szuka żony": Ulubieniec widzów

  Adam Kraśko, jeden z bohaterów reality show "Rolnik szuka żony", to facet nietuzinkowy. Kto inny sprawiłby, że jego dziewczyny, zamiast walczyć, polubiły się?

 • Piękne córki znanych gwiazd

  ...występie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Widzowie znają ją głównie z "Barw szczęścia" i epizodów w serialach.  Gra w Teatrze Capitol i chętnie występuje jako aktorka dubbingowa. Prywatnie...

 • "Miasto 44": Już ponad 630 tys. widzów

  Już ponad 630 tys. widzów obejrzało opowiadające o powstaniu warszawskim "Miasto44" - poinformował w poniedziałek dystrybutor filmu, firma Kino Świat. Dramat wojenny w reżyserii i na podstawie scenariusza Jana Komasy trafił do kin 19 września.

 • Aleksandra Szwed wygryzła znaną dziennikarkę!

  Aleksandra Szwed (28 l.) wraca do show-biznesu! Obecnie aktorkę możemy podziwiać w filmie "Fighter”, gdzie gra jedną z dwóch głównych ról kobiecych. Już niedługo poprowadzi w Polsacie nowy program, którego gospodynią miała być znana dziennikarka! Ostatecznie władze stacji postawiły na aktorkę!

 • Znamy zwycięzców 5. American Film Festival

  Piąta edycja American Film Festival dobiegła końca. Wrocławski festiwal jest jedynym wydarzeniem kulturalnym w Polsce, poświęconym amerykańskiemu kinu niezależnemu. W Kinie Nowe Horyzonty widzowie zobaczyli 70 filmów, w tym 54 premiery polskie i trzy światowe. Łącznie odbyło się 137 seansów. Festiwalowe projekcje obejrzało 17 tysięcy widzów.

 • Znamy datę pogrzebu Hanny Dunowskiej

  ...roku została aktorką Teatru Narodowego, a następnie Teatru Północnego. Często występowała w serialach. Polscy widzowie kojarzą ją m.in. z ról w "Zespole adwokackim", "Na dobre i na złe", "Samym...

 • 42,5 tys. widzów obejrzało wystawę "Stanley Kubrick" w Muzeum Narodowym

  42,5 tys. widzów obejrzało trwającą od maja do ostatniej niedzieli wystawę prezentującą życie i dorobek reżysera Stanleya Kubricka w Muzeum Narodowym w Krakowie. Ekspozycja znalazła się wśród wystaw cieszących się największym powodzeniem w historii placówki.

Zdjęcia na temat: widzowie znali
Wideo na temat: widzowie znali
 • "Ciało więdnie, poczucie humoru nie" - Michał Czernecki zna receptę na udany związek

  Michał Czernecki niezwykle ceni osoby, które mają poczucie humoru i potrafią z dystansem podejść nawet do najbardziej skomplikowanej sytuacji, bo to rozwiązuje wiele problemów. - Mam 40 lat, widzę, że to ciało nie jest takie, jak było 20 lat temu i że ono zwiędnie prędzej czy później, a poczucie humoru jest czymś, co nie więdnie nigdy i w tym upatruję naszej wzajemnej atrakcyjności do końca naszych dni – mówi.

 • Wellman: Z szacunku dla widzów nie rozebrałabym się na wizji!

  Za cenę popularności gwiazdy są zdolne do wielu rzeczy. Czy jest jednak coś, czego za żadną cenę znani nie zrobiliby na wizji? - Nie pokazałbym wnętrza swojego jelita grubego - wyznał Marcin Prokop. - Z szacunku dla widzów nie rozebrałabym się na wizji. Mogliby państwo tego nie przeżyć - wyznała z dystansem Dorota Wellman. A czy Natalię Siwiec skusiłaby propozycja publicznego rozebrania się? (Agencja TVN/x-news)  

 • Nie żyje najbardziej znany serialowy głos! Przegrała z rakiem!

  Aktorka, która od lat podkładała głos matce Howarda Wolowitza przegrała walkę z nowotworem. Miała 62 lata.Choć na planie serialu pracowała przez blisko 8 lat, widzowie ani razu nie zobaczyli jej postaci. Matka Howarda była jedynie nieznośnym głosem, który od czasu do czasu spierał się ze swoim synem, powodując salwy śmiechu u publiczności.