• Informacje na temat:

  wieczór autorski tadeusz wrona

Artykuły na temat: wieczór autorski tadeusz wrona
 • Serialowy przewodnik

  .... Wbrew sugestiom Anki postanawia zafundować sobie jednodniowy urlop. Wierzy, że ten dodatkowy dzień ukoi jej nadszarpnięte nerwy. W pewnym momencie na progu jej mieszkania staje Tadeusz, który nie(...) i Basia wybierają się z mężami na premierę teatralną, na którą zdobycie biletów wręcz graniczyło z cudem. Niestety, w ostatniej chwili Basia rezygnuje z przedstawienia. Wieczór ma zamiar spędzić ze swoim...

 • Święto teledysków w Gdańsku!

  W dniach 5-8 października w Gdańsku odbywa się 15. Jubileuszowy Festiwal Polskich Wideoklipów Yach Film. Laureatów nagród w poszczególnych kategoriach poznamy ostatniego dnia festiwalu, w niedzielę wieczorem, 8 października. Program imprezy obejmuje również 9. Festiwal Wideoklipów dla Dzieci "Mały Jaś" i 6. Festiwal Animowanych Filmów Muzycznych i Krajów Nadbałtyckich i Skandynawskich "Bursztynowe Oko" ("Amber Eye"). Partnerem imprezy jest INTERIA.PL.

 • KFF: Jedyny taki festiwal w Polsce

  W poniedziałek, 23 maja, rozpoczyna się 51. Krakowski Festiwal Filmowy - jedyna w Polsce impreza filmowa, której laureaci mogą ubiegać się o Oscara i Europejską Nagrodę Filmową. Podczas 7 dni pokazane zostaną 223 filmy - 42 fabuły, 49 animacji, 132 dokumenty. Projekcjom będą towarzyszyć koncerty, spotkania z twórcami, wystawa, warsztaty dokumentalne, branżowe konferencje, pitching Dragon Forum oraz Targi Filmowe.

 • Fryderyki 2003: Raz, Dwa, Trzy razy pięć!

  Zespół Raz, Dwa, Trzy zdobył pięć statuetek Fryderyka 2003, w tym za "najlepszą piosenkę roku", którą okazała się "Trudno nie wierzyć w nic". W kategorii "wokalistka roku" nagrodę otrzymała Anna Maria Jopek, a "wokalistą roku" został Marcin Rozynek. Uroczystość wręczenia nagród Akademii Fonograficznej odbyła się we wtorek, 9 marca, w warszawskim klubie "Traffic". Fryderyki przyznano już po raz dziesiąty.

Wideo na temat: wieczór autorski tadeusz wrona
 • Wieczór panieński

  Historia filmu dzieje się współcześnie w Nowym Jorku. Grupa czterech licealnych przyjaciółek, spotyka się na dzień przed ślubem jednej z nich. Becky (Rebel Wilson) nie może się już doczekać swojego wieczoru panieńskiego, który zaplanowały jej koleżanki. Niestety, impreza wymyka się dziewczynom spod kontroli, w wyniku czego ucierpi sukienka panny młodej. Druhny (Isla Fisher, Kristen Dunst i Lizzy Caplan) mają tylko noc by uratować ślub przed katastrofą.

 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...

 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?