• Informacje na temat:

  wieczór jesienny

Artykuły na temat: wieczór jesienny
 • Jesienne nowości i kontynuacje w TVP

  Jesienna ramówka Telewizji Polskiej będzie obfitowała w serialowe nowości! Czy okażą się hitem na miarę "M jak miłość"?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • "W rytmie serca" hitem jesiennej ramówki Polsatu

  ​Pokazywany w niedzielne wieczory na Polsacie nowy serial "W rytmie serca" ogląda ponad 2,3 mln widzów.

 • Premiera "Ciszy nad rozlewiskiem" w grudniu w TVP

  Dobra wiadomość dla fanów sagi o Rozlewisku. Już 7 grudnia Telewizja Polska wyemituje premierowy odcinek piątej, ostatniej części serialu zatytułowaną "Cisza nad rozlewiskiem".

 • "Singielka": Rozpoczynają się zdjęcia do jesiennych odcinków serialu!

  ...2016. Zdjęcia do jesiennych odcinków produkcji TVN "Singielka" rozpoczynają się w poniedziałek 13 czerwca. A co wydarzy się u Elki? W odcinkach, które zobaczymy jesienią, Elka (w tej roli(...)), serdeczną przyjaciółkę Monikę (Anna Oberc) i nadopiekuńczą Sławę (Dorota Pomykała). Na widzów czekają nagłe oświadczyny, szalony wieczór panieński, przedślubne perypetie, oraz wymarzony ślub. To wszystko...

 • Sacrum Profanum: Bang on a Can All-Stars, Skalpel i Lee Ranaldo w jednym (relacja)

  Gospodarzami otwarcia kolejnego dnia Sacrum Profanum (środa, 17 września) była grupa Bang on a Can All-Stars. Gościnnie, w koncercie Field Recordings 2, wzięli udział polski duet Skalpel oraz legenda gitarowego hałasu, były muzyk Sonic Youth - Lee Ranaldo.

 • TVP 2 zaprasza na jesienne wieczory z serialami

  Tajemniczy i mroczny "Paradoks" z Bogusławem Lindą w roli głównej, wzruszający "Czas honoru", urocza "rodzinka.pl" oraz wciąż cieszące się wielką popularnością "M jak miłość", "Barwy szczęścia" i "Na dobre i na złe" to chyba najlepsza zachęta, by nadchodzące jesienne wieczory spędzić z telewizyjną Dwójką!

 • Przebój Roku 2014 RMF FM: Najlepsza Indila

  Sprawdź szczegółowe wyniki tradycyjnego plebiscytu Przebój Roku w RMF FM. Tym razem Bednarka wyprzedziła pochodząca z Francji wokalistka Indila.

 • Serialowcy na prezentacji jesiennej ramówki TVP

  Tłum gwiazd przemaszerowały we wtorkowy wieczór po czerwonym dywanie rozciągniętym przed gmachem TVP, gdzie odbyła się prezentacja jesiennych ramówek Jedynki i Dwójki.

 • "Wieczór z Nataszą" Urbańską...

  Nowy show muzyczno-taneczny z udziałem Nataszy Urbańskiej autorstwa Janusza Józefowicza będzie nosił tytuł "Wieczór z Nataszą". Program oglądać będziemy mogli po wakacjach w niedzielne wieczory o 21:10.

Zdjęcia na temat: wieczór jesienny
Dyskusje na temat: wieczór jesienny
 • Re: Zagraniczne hity na jesień

  A ja jestem zdania, że na jesienny wieczór najlepsza jest książka. A nie kolejny, wątpliwej jakości przekazu, serial...

 • Re: Zagraniczne hity na jesień

  A ja jestem zdania, że na jesienny wieczór najlepsza jest książka. A nie kolejny, wątpliwej jakości przekazu, serial... W takim razie polecam książkę, jaka ostatnio utkwiła mi w pamięci - Król Mroku, jest kontynuacją Królowej Lata.