• Informacje na temat:

  wieczór jury

Artykuły na temat: wieczór jury
 • Wieczór z gwiazdami Polsatu

  ...z "Pierwszej miłości", Marek Bukowski, czyli Andrzej Wysocki z "Hotelu 52", i wiele, wiele innych. Prawdziwą ozdobą imprezy była piękna Joanna Liszowska, która wiosną zasiądzie w jury nowego show Polsatu...

 • "Taniec z Gwiazdami": Łukasz Garlicki odpadł, Ada Fijał zachwyciła [5. odcinek]

  Łukasz Garlicki odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Największą niespodziankę w 5. odcinku show Polsatu sprawił duet Ada Fijał - Krzysztof Hulboj, który w klasyfikacji jury wyprzedził dotychczasowych faworytów: Tatianę Okupnik i Tomasza Barańskiego. W następnym odcinku gwiazdy zatańczą z wybranymi przez widzów partnerami.

 • Isis i Żora mają pretensje do jury "Tańca..."

  Występ Żory i Isis w ubiegłą niedzielę nie powalił na kolana, dlatego jury przyznało im zaledwie 30 punktów. Najsurowiej ocenili ich Ivona Pavlović (7 punktów) i Piotr Galiński (6 punktów). Wtedy jeszcze para nie zgłaszała żadnych pretensji... Jednak już w poniedziałek wyszło na jaw, iż tancerz i piosenkarka czują się skrzywdzeni. "Według nas jury potraktowało ich niesprawiedliwie" - mówi...

 • Wszystkie światła na Cannes!19 filmów powalczy o Złotą Palmę

  Dziś wieczorem rusza 68. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes! 19 filmów walczyć będzie o Złotą Palmę, a pracami jury kierują w tym roku bracia Coen.

 • "Barwy szczęścia": Cezary Żak będzie jurorem w nowym talent-show!

  Cezary Żak, czyli Roman Berg z "Barw szczęścia" i Paweł/Piotr Kozioł z "Rancza", zasiądzie w jury nowego talent-show Telewizji Polsat, w którym ludzie o niezwykłych zdolnościach rywalizować będą o miano... "Genialnego Umysłu". Aktora po raz pierwszy zobaczymy w roli jurora już 7 marca.

 • "Taniec z Gwiazdami". Marcelina Zawadzka: "Rafał rzadko chwali...."

  Marcelina Zawadzka była Miss Polonia, a obecnie jedna z faworytek "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" coraz lepiej radzi sobie w programie. Od trzech odcinków jej noty od jury osiągają wysoki pułap, co najmniej 35 punktów.

 • "Ranczo" polskim serialem wszech czasów!

  Seriali” i tytuł Polskiego Serialu Wszech Czasów, nagroda specjalna jury oraz dwa „Światowidy” (tak nazywają się wręczane podczas imprezy statuetki). I tak - „Złotego Światowida” za najlepszą rolę męską odebrał Cezary Żak, czyli serialowy Piotr/Paweł Kozioł, nagrodę specjalną jury otrzymali Bogdan Kalus, Sylwester Maciejewski, Franciszek Pieczka i Piotr Pręgowski, którzy w „Ranczu” zasiadają na...

 • Kinga Rusin o "You Can Dance": Lobbowałam za zmianą dnia

  Kinga Rusin ponownie zasiadła w jury i ocenia tancerzy, którzy przyszli do "You Can Dance", by walczyć o swoje marzenia. Opowiedziała nam, o co prosili ją młodzi tancerze oraz dlaczego jej zawdzięczamy... emisję w poniedziałki.

 • Ruszyła "Fabryka Gwiazd"

  W piątkowy wieczór wyemitowano premierowy odcinek nowego show talentów telewizji Polsat - "Fabryka gwiazd". Jury pod przewodnictwem Kayah wytypowało 14 uczestników, którzy zamieszkają razem i powalczą o możliwość nagrania płyty oraz zaistnienia w muzycznym show biznesie.

 • "You Can Dance": Kinga Rusin jest od... męskiego seksu!

  Trwa nowa edycja popularnego programu "You Can Dance". Co wydarzy się w kolejnym odcinku show? Oto, co zobaczymy już w poniedziałek, 30 marca, wieczorem w TVN.