• Informacje na temat:

  wieczór sopocki

Artykuły na temat: wieczór sopocki
 • "Barwy szczęścia": Aleksandra Szwed wygryzła Bożenkę z „Klanu”?

  Aleksandra Szwed, czyli Liliana z „Barw szczęścia”, w najbliższą sobotę zadebiutuje w Operze Leśnej jako gospodyni jednego z koncertów tegorocznego SuperHit Festiwalu. Rok temu zaszczyt ten przypadł w udziale Agnieszce Kaczorowskiej, czyli Bożence z „Klanu”, która tym razem nie pojawi się na sopockiej scenie...

 • Kayah: Sopocki sprawdzian

  "To była genialna publiczność" - tak mówi Kayah w wywiadzie dla INTERIA.PL o widzach zgromadzonych na jej koncercie w Operze Leśnej, podczas ostatniego festiwalu piosenki w Sopocie. Wokalistka przyznaje, że początek występu był trudny, bo wiele osób przybyło tam specjalnie, aby zobaczyć występującego w drugiej części wieczoru Ricky'ego Martina.

 • Szyc dał klapsa Przybylskiej

  Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z "Przepisu na życie", pojawił się w sobotni wieczór na sopockim molo, gdzie odbyła się gala inauguracyjna 5. edycji Festiwalu Orange Kino Letnie 2012, by wręczyć Annie Przybylskiej, czyli Karolinie Słomce z "Klubu Szalonych Dziewic", Diamentowy Klaps Filmowy - nagrodę za... osobowość.

 • Rusza sopocki festiwal TOPtrendy!

  W piątek, 28 maja, rozpocznie się ósma edycja festiwalu Sopot TOPtrendy. Wystąpią na nim m.in. artyści, którzy sprzedali w ubiegłym roku największą liczbę płyt. Jubileuszowe koncerty wykonają Edyta Górniak i Maciej Maleńczuk.

 • Cudowny weekend w Sopocie

  Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", spędziła miniony weekend w Sopocie. Skorzystała z zaproszenia, jakie dostała od organizatorów festiwalu TOPtrendy 2012 i wieczory spędzała na widowni Hali Ergo Arena, gdzie odbywały się festiwalowe koncerty. W ciągu dnia natomiast spotkać ją można było na sopockim molo lub na plaży.

 • Sopot 2004: Niemen, Krawczyk i Francja

  Znany jest już program tegorocznego festiwalu w Sopocie. Pierwszy wieczór poświęcony będzie pamięci Czesława Niemena; 40-lecie kariery będzie też świętował Krzysztof Krawczyk. Gwiazdami drugiego koncertu, "Vive la France!", będą Patricia Kaas, In-Grid i Kate Ryan. Impreza odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia.

 • Doda wciąż wygrywa

  Po serii nadmorskich, sopockich festiwali nadszedł czas i na Sopot Hit Festival 2008, zorganizowany przez TVP2 i Radio Eska w dniach 8-9 sierpnia. Podczas "polskiego", piątkowego wieczoru piętnastka wykonawców walczyła o laur Polski Hit Lata 2008.

 • Koncert Björk w Sopocie

  Gorące przyjęcie zgotowała Björk publiczność zgromadzona w chłodny sobotni wieczór (12 lipca) na sopockim molo. Na drugiej edycji W-Festiwalu, którego islandzka wokalistka była gwiazdą, zjawiło się ok. 13 tysięcy ludzi.

 • 60-letnia Grażyna Torbicka w końcu to zrobiła!

  ...o Teatrze miała świetną podbudowę. Nie od dziś wiadomo, że Grażyna Torbicka kocha kino. Nie mogło więc jej też zabraknąć na "Festiwalu Netia Off Camera".  W Krakowie poprowadziła wieczór poświęcony pamięci(...) debiutowała już w zeszłym roku. W tym, w towarzystwie Oliviera Janiaka rozpoczęła sopocki maraton.  Koncert "Forever Young", podczas którego usłyszeliśmy kultowe hity z lat 80. i 90., udowodnił, że...

 • W sopockiej Operze Leśnej trwa 42. Sopot Festival. W sobotę wieczorem (3 września) na scenę wyjdzie sześciu finalistów konkursu o Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności oraz m.in. niemiecki zespół The Scorpions.

Zdjęcia na temat: wieczór sopocki
Wideo na temat: wieczór sopocki
 • Wieczór panieński

  Historia filmu dzieje się współcześnie w Nowym Jorku. Grupa czterech licealnych przyjaciółek, spotyka się na dzień przed ślubem jednej z nich. Becky (Rebel Wilson) nie może się już doczekać swojego wieczoru panieńskiego, który zaplanowały jej koleżanki. Niestety, impreza wymyka się dziewczynom spod kontroli, w wyniku czego ucierpi sukienka panny młodej. Druhny (Isla Fisher, Kristen Dunst i Lizzy Caplan) mają tylko noc by uratować ślub przed katastrofą.

 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...

 • Nimfomanka - Część II

  W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.