• Informacje na temat:

  wieczór śpiewania

Artykuły na temat: wieczór śpiewania
 • Jubileusz Wiktora Zborowskiego

  Tłum gwiazd obejrzał w czwartkowy wieczór premierowe przedstawienie "Zemsty" w Och-Teatrze, którym wcielający się w Rejenta Wiktor Zborowski, czyli biskup Sądecki z "Rancza", rozpoczął obchody jubileuszu 40-lecia pracy artystycznej.

 • Sacrum Profanum: Awangardowa apokalipsa. Kronos Quartet i Laurie Anderson

  Na zakończenie trzydniowej rezydencji na Sacrum Profanum Kronos Quartet zaprosił na scenę Łaźni Nowej Laurie Anderson. "Landfall" to specjalnie napisana dla kwartetu kompozycja, a jej premierowe wykonanie z roku 2013 było efektem długo wyczekiwanej pierwszej współpracy dwóch ikon współczesnej muzyki.

 • Śpiewała z playbacku, dlatego nie mogła przerwać

  Doda nie potrafiła zachować dobrych manier nawet podczas sylwestra. Zepsuła ludziom wieczór... Nieoficjalnie wiadomo, że śpiewała z playbacku...

 • Liam Payne: Myśliciel naszych czasów

  Amerykańskie media nabijają się z przemyśleń Liama Payne'a z boysbandu One Direction. Młody idol wygłasza swoje lapidarne mądrości w serwisach społecznościowych.

 • Klan

  ...do domu. I sam wrócił do śpiewania. Witold zaprasza Barbarę do siebie w sobotę. Wynajął nowe mieszkanie, a ona pomogła mu je urządzić. Barbara ma już jednak inne plany. Witold zaprasza również(...). Ula ma złe wiadomości. Ich niespodzianka na wieczór panieński nie wypali. Ze służbowego wyjazdu na Wybrzeże wraca Milda. Zdaje relacje szefowi. Przy okazji rozmowa schodzi na temat Roberta.

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Fiolka Najdenowicz wyjawiła, dlaczego rzuciła śpiewanie. W Polsce głodowała!

  ...śpiewania nie planuje już wracać nigdy. Jak notuje w swoim najnowszym wpisie, będąc gwiazdą w Polsce musiała liczyć każdy grosz, wciąż nie miała pieniędzy, poza tym "nie czuła się szczęśliwym(...), za co ja to odkupię/naprawię/wyleczę. Owszem, satysfakcja z udanych koncertów była ogromna, poczułam się szczęśliwa, gdy przyznano mi nagrodę akademii 'Fryderyk', ale to był jeden wieczór, do...

 • Lenny Kravitz w Łodzi. "Należę do was" (relacja, zdjęcia)

  Dla takich muzyków jak Lenny Kravitz występy na żywo to chyba najmilsza część wykonywanego zawodu. Nie inaczej było w poniedziałek (15 grudnia) w Atlas Arenie w Łodzi.

 • Halina Mlynkova znalazła u jego boku szczęście. Jednak nie było im łatwo!

  Święto Niepodległości, wieczór. Na scenę wypełnionego po brzegi Teatru Wielkiego w Warszawie wychodzi Halina Młynkova. Śpiewa "Czerwone maki na Monte Cassino". Jest bardzo wzruszona, gdy publiczność(...) (58 l.), którego poślubiła w walentynki 2015 roku, może sobie pozwolić na wyjątkowy luksus śpiewania dla przyjemności. Mąż, znany i ceniony w Czechach kompozytor i producent muzyczny, stara się spełniać...

 • Po rocznej przerwie Myslovitz powraca do grania koncertów. Pierwszy z nich odbył się w czwartek (15 stycznia) w chorzowskim Kapeluszu.

Wideo na temat: wieczór śpiewania
 • Wieczór panieński

  Historia filmu dzieje się współcześnie w Nowym Jorku. Grupa czterech licealnych przyjaciółek, spotyka się na dzień przed ślubem jednej z nich. Becky (Rebel Wilson) nie może się już doczekać swojego wieczoru panieńskiego, który zaplanowały jej koleżanki. Niestety, impreza wymyka się dziewczynom spod kontroli, w wyniku czego ucierpi sukienka panny młodej. Druhny (Isla Fisher, Kristen Dunst i Lizzy Caplan) mają tylko noc by uratować ślub przed katastrofą.

 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...

 • Nimfomanka - Część II

  W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.