• Informacje na temat:

  wieczorek krystian z partnerką

Artykuły na temat: wieczorek krystian z partnerką
 • Krystian Wieczorek przeżywa kryzys w związku?

  Jeden z tabloidów donosi, że Krystian Wieczorek (41 l.) poważnie pokłócił się ze swoją 24-letnią partnerką. Dziewczyna już wyprowadziła się z jego mieszkania!

 • Dominika Ostałowska krytykuje "Taniec z gwiazdami"

  Jesienią widzowie Polsatu będą śledzić zmagania uczestników drugiej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Dominika Ostałowska, gwiazda serialu "M jak miłość", nie należy do grona zwolenników tego rodzaju telewizyjnych show.

 • Krystian Wieczorek wreszcie znalazł miłość!

  Niedawno w prasie pojawiły się zdjęcia będące dowodem na to, że aktor serialu "M jak miłość" - Krystian Wieczorek (40 l.) nie jest już sam. Paparazzi przyłapali go, jak przed jedną z kamienic w Łodzi(...). Wieczorek w 2011 r. rozstał się ze swoją długoletnią partnerką, aktorką Teatru Wybrzeże, Dorotą Androsz. Potem na brak powodzenia nie narzekał. Mówiło się o jego znajomości z Anną Czartoryską, Martą Żmudą...

 • Porzucił ukochaną! Ma nową?

  Jeden z najprzystojniejszych aktorów zakończył swój wieloletni związek. Ale czy jest do wzięcia?

 • Krystian Wieczorek znów zakochany? Paparazzi przyłapali go z tajemniczą kobietą!

  W życiu Krystiana Wieczorka (40 l.) wiele się ostatnio dzieje. Obowiązki zawodowe, przeprowadzka do Łodzi, a także wspólne spędzanie czasu z tajemniczą brunetką sprawiają, że na jego twarzy coraz częściej pojawia się uśmiech.

 • Krystian Wieczorek wkrótce oświadczy się młodszej partnerce?

  Gwiazdor serialu M jak Miłość już nie jest sam. Krystian Wieczorek (40 l.) zaczął być widywany w towarzystwie młodszej koleżanki z planu, Marii Szafirskiej (23 l.). Ostatnio nawet pokazał się z nią(...) aktor nabrał wody w usta. Bardziej wylewna okazała się jego znajoma, która zdradziła, że Wieczorek świata nie widzi poza ukochaną. - Nikt się nie zdziwi, jeżeli ten związek zakończy się ślubem...

 • Krystian Wieczorek zakochany!

  Krystian Wieczorek (39 l.) nie jest singlem jak wszyscy myśleli. Aktor od roku jest związany z tajemniczą stylistką!

 • Krystian Wieczorek wspiera chorą żonę. Co dolega Marii Szafirskiej?

  Krystian Wieczorek (42 l.) ożenił się zaledwie rok temu, ale jego małżeństwo już przechodzi moment próby. Jak czytamy w tygodniku "Świat i Ludzie", Maria Szafirska (25 l.) zmaga się z chorobą...

 • "M jak miłość": Krystian Wieczorek nie wyobraża sobie życia bez... „Emki”!

  Krystian Wieczorek, który od 8 lat wciela się w Andrzeja Budzyńskiego w „M jak miłość”, uważa, że gdyby nagle zabrakło „Emki”, jego życie stałoby się szare i smutne. - Ten serial daje mi poczucie stabilizacji i komfortu – mówi.

 • Wieczorek ma problem z fankami. Są natrętne i proponują mu seks

  Krystian Wieczorek (38 l.) nie ma lekkiego życia. Od czasu, gdy zerwał z partnerką, przeżywa oblężenie wielbicielek.

Zdjęcia na temat: wieczorek krystian z partnerką
Wideo na temat: wieczorek krystian z partnerką
 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!

 • American Hustle

  Oszust finansowy wraz ze swoją partnerką współpracuje z agentem federalnym. Zostaje zmuszony do działania na niekorzyść niektórych polityków i gangsterów.

 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...