• Informacje na temat:

  więdłocha 2012

Artykuły na temat: więdłocha 2012
 • Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki: kulisy ich wielkiej miłości

  Agnieszka Więdłocha (30 l.) i Antoni Pawlicki (32 l.) najpierw jedynie grali zakochanych, a w życiu prywatnym spotykali się z innymi. Tamte związki to już przeszłość. A oni zrozumieli, że są sobie pisani.

 • Sylwester gwiazd "M jak miłość"

  Ona spędza ten dzień zwyczajnie, ale w odświętnym stroju. On tradycyjnie na imprezie do białego rana. Dla niej odchodzący rok był pełen nowych wyzwań, dla niego przemyśleń. Agnieszka Więdłocha i Rafał Mroczek wierzą, że 2012 rok przyniesie im wiele dobrego.

 • "Powiedz TAK!": Szczęśliwy przypadek

  W serialu „Powiedz TAK!” gra Bartka, który kocha się w ślicznej Justynie (Agnieszka Więdłocha). Czy ich miłość skończy się marszem weselnym?

 • Serial z Magdaleną Różczką traci widzów

  Serial telewizji TVN "Lekarze" z Magdaleną Różczką w roli głównej ma mniej widzów niż rok wcześniej. Obecnie, trzecią serię, ogląda ponad 500 tys. widzów mniej.

 • Pięć najbardziej ekscytujących finałów seriali w 2012 roku!

  ...ani chwili. Za to Maks poszedł w odstawkę, co natychmiast wykorzystała Beata(Agnieszka Więdłocha), przyrodnia siostrzyczka Alicji, i natychmiast przystąpiła do ataku. Dzięki temu będziemy mogli oglądać(...). Przyczyniły się do tego brak ostrożności, pewność siebie i młodzieńcza brawura. Widzowie mogli znienawidzić serialową Lenę (Agnieszka Więdłocha), której zebrało się na amory. Ona także ponosi winę za...

 • Jesienią poznamy "Lekarzy"

  Jesienią poznamy bohaterów wielu nowych seriali. Jednym z nich będą "Lekarze" - serial wyprodukowany dla telewizji TVN. Zagrają w nim m.in. Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński i Danuta Stenka.

 • Potrafią rozkręcić imprezę

  Ona spędza ten dzień zwyczajnie, ale w odświętnym stroju. On tradycyjnie na imprezie do białego rana. Dla niej odchodzący rok był pełen nowych wyzwań, dla niego przemyśleń. Oboje wierzą, że 2012 przyniesie im wiele dobrego.

 • "Czas honoru": Start zdjęć do VI sezonu

  Ruszają zdjęcia do szóstej transzy serialu "Czas honoru". Akcja 13-odcinkowej produkcji rozgrywa się w 1946 roku, rok po wydarzeniach przedstawionych w piątym sezonie.

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając wesprze rodziny żołnierzy poległych w Afganistanie

  ...atrakcją niedzielnego meczu, na boisku o punkty dla Gortat Teamu powalczą m.in. Borys Szyc, czyli chirurg Przemek Karski z "Lekarzy", Agnieszka Więdłocha, czyli Lena Sajkowska z "Czasu honoru", Tatiana Okupnik, Agnieszka Szulim i członkowie kabaretu Paranienormalni. Dotychczas rozegrane zostały dwa podobne mecze. W 2012 roku drużyna Marcina Gortata wygrała z zespołem Wojska Polskiego, w 2013 zeszła...

 • To koniec serialu "Lekarze"!

  ...aktorka... "Lekarze" pojawili się na antenie we wrześniu 2012 roku. Serial okazał się sukcesem (pierwszą serię oglądało 3 mln widzów) i szybko zdecydowano o nakręceniu drugiego sezonu. Wiosną tego roku(...) Bobrowski, Jacek Koman, Agnieszka Więdłocha, Katarzyna Bujakiewicz, Wojciech Mecwaldowski, a w piątej serii także Borys Szyc. Przez pierwsze trzy sezony gwiazdą produkcji był Paweł Małaszyński, który...

Wideo na temat: więdłocha 2012
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Holy Motors

  Najbardziej ekstrawagancki film festiwalu w Cannes 2012. Groteskowy, miejscami szalony, pełen dynamiki. Balansuje na granicy dyscypliny i kompletnej nieprzewidywalności, pomiędzy horrorem a melodramatem, rodzinną psychodramą a komedią. Jego bohater, Monsieur Oscar, od świtu do zmierzchu wciela się w różne role: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Stacza erotyczną walkę w wirtualnym świecie gwiezdnych wojen, spotyka Evę Mendes, na dachu wieżowca romansuje z...

 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!