• Informacje na temat:

  wiek górniak

Artykuły na temat: wiek górniak
 • Syn Edyty Górniak zamieszkał w internacie. Co na to piosenkarka?

  Tak uparty syn Edyty Górniak (45 l.), Allan (14 l.), nie był nigdy!

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Edyta Górniak ma rozdarte serce! Nie wie, co robić dalej z tą miłością!

  Edyta Górniak (45 l.) jest zakochana, więc nie marzy o powrocie do Stanów. Martwi się jednak o syna, który wkrótce zaczyna naukę w Los Angeles.

 • Edyta Górniak traci głos?

  Wokalistka Edyta Górniak nie jest zadowolona ze swojego głosu - twierdzi bulwarówka "Fakt".

 • Edyta Górniak emigruje z Polski?! Czuje się niedoceniana!

  Od lat nie nagrała piosenki na miarę przeboju "To nie ja". Od dawna nie wydała też nowej płyty. Mimo to Edyta Górniak (42 l.) wciąż jest traktowana w Polsce jak wielka diwa.

 • Edyta Górniak odkrywa talenty

  "Niepowtarzalną szansą dla nieodkrytych jeszcze talentów" nazywa Edyta Górniak swój nowy konkurs, ogłoszony na stronie internetowej. Wokalistka zachęca w nim tekściarzy i kompozytorów do nadsyłania efektów własnej weny twórczej, które, po obróbce profesjonalistów, mają szansę trafić na kolejny album Edyty.

 • Górniak: Komunii Allanka nie będzie!

  ...​Kolejny spór Edyty Górniak z byłym mężem: tym razem o wiarę, w której wychowują syna.

 • Joanna Liszowska zdobyła Brylantowy Mikrofon i kontrakt płytowy, główne nagrody drugiej edycji programu "jak Oni śpiewają"! W finale pokonała Piotra Polka.

 • Górniak nie może adoptować dziecka!

  ...dzieci. Według tych zaleceń dziecko może być przysposobione jedynie w przypadku, gdy przysposabiający osiągnął określony wiek. Nie może to być mniej niż 21 i więcej niż 35 lat! Edyta w tym roku kończy 41 lat i raczej nie ma już szans na adopcję. Poza tym cała procedura obejmuje udział w specjalistycznych kursach, trwających prawie 2 lata, o czym diwa jakoś zapomniała. Górniak mogłaby adoptować...

 • Wojewódzki najbardziej irytujący

  Najbardziej kontrowersyjną postacią w Polsce jest Kuba Wojewódzki. Okazuje się, że nie znosimy nie tylko gwiazd show-biznesu. Na liście najbardziej irytujących osób w Polsce znaleźli się m.in. polityk Janusz Palikot i ojciec Tadeusz Rydzyk.

Wideo na temat: wiek górniak
 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....

 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.