• Informacje na temat:

  wiek madonny

Artykuły na temat: wiek madonny
 • Życie seksualne Madonny nie istnieje?

  ...chyba zbyt rozbudowanego życia seksualnego. Cóż, to już ten wiek...

 • Bojarska-Ferenc: Niebawem zorganizuję pierwszy fit weekend. Mam zamiar mądrze odchudzać Polaków

  ...i udzielać im fachowych porad. Wiek nie ma znaczenia, trenerka zaprasza zarówno panie, jak i panów.  Zapewnia też, że podczas fit weekendu będą się nawzajem wzmacniać psychicznie, uczyć pewności siebie(...) absolutny hit w Ameryce. Będzie joga dla dwojga, której się nauczyłam podczas kongresu od Lawrence’a Biscontiniego, trenera Madonny, będzie pilates, którego uczyłam się z kolei od guru pilatesu Moiry Stott...

 • Najbardziej rozpieszczone dzieci gwiazd

  ...nie wychodziła. Małe bliźniaki już teraz sterują karierą swojej mamy... Lourdes, córka Madonny Zanim ktokolwiek słyszał o Suri Cruise, to ona brylowała w rankingach na najbardziej rozpieszczone(...)... Ponoć Tom Cruise już teraz wydał na swoje dziecko milion dolarów. Jak można się domyślić, ta suma będzie rosnąć wraz z wiekiem zepsutej Suri. Bliźniaki Jennifer Lopez Gdy prawie trzy lata temu świat...

 • Madonna: Córka na zamówienie

  Lourdes, córka Madonny, zaczyna się buntować. Czy powodem są rodzinne sekrety?

 • "Nigdy nie będę gruba"

  Madonna, znana ze swojego zamiłowania do aktywności fizycznej, nie ma zamiaru zwalniać tempa ze względu na wiek.

 • To, co najpiękniejsze, już było

  Ostatnim popowym albumem, który zachwycił Robeta Jansona, była płyta "Ray Of Light" Madonny (1998 rok). Lider Varius Manx w obszernym wywiadzie dla INTERIA.PL opowiada m.in. o przepaści dzielącej polskich i zagranicznych producentów.

 • Recenzja In Flames "Siren Charms": Gdzie te płomienie?

  Ciągła chęć artystycznego rozwoju prowadzi do wspaniałych dokonań, a odmowa spoczywania na laurach zasługuje na największy szacunek. Wizja ponad rzemiosło. Ryzyko pond stagnację. Kontestacja pond oportunizm. "Siren Charms" przeczy każdej z tych tez.

 • Florence And The Machine wygrała Orange Warsaw Festival 2014 (relacja)

  Są koncerty, które tak mocno oddziałują na widzów, że mieści się to już w kategoriach metafizycznych. Występ Florence And The Machine na Stadionie Narodowym był jednym z takich wydarzeń.

 • Usher zepchnął Madonnę

  Album "Here I Stand" Ushera zadebiutował na 1. miejscu światowej listy najlepiej sprzedających się albumów. Madonna, która z "Hard Candy" przez cztery tygodnie okupowała szczyt zestawienia, spadła na miejsce 2.

 • Jeszcze klipy czy już soft porno?

  Z roku na rok teledyski muzyczne stają się coraz odważniejsze, wręcz obsceniczne, epatują nagością, a często nawet wulgarną erotyką. Czy prowokujące seksualnie teledyski nie powinny zostać prezentowane późną nocą?

Wideo na temat: wiek madonny
 • Piersi Madonny w najnowszej sesji!

  56-letnia Madonna znów szokuje! Gwiazda udzieliła wywiadu dla magazynu "Interview" oraz wzięła udział w pikantnej sesji zdjęciowej. Najwięcej kontrowersji wzbudziło zdjęcie, na którym wokalistka prezentuje nagie piersi oraz pozuje na tle krzyża. Jednak oliwy do ognia dodaje wywiad udzielony magazynowi. "W przeszłości próbowałam wszystkich narkotyków. Z wiekiem zaczęłam mieć obsesję na punkcie

 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....

 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.