• Informacje na temat:

  wiek modelka

Artykuły na temat: wiek modelka
 • "Z Archiwum X": Gillian Anderson jak wino. Z wiekiem coraz bardziej zjawiskowa!

  ...jak wino - z wiekiem coraz bardziej zjawiskowa! Aktorka ostatnio miała okazję zagrać pierwszoplanową rolę seksuolożki i matki Otisa. "Sex Education" to serial, w którym pewien nastolatek zmaga...

 • Dorota Wellman: Ja nie mogę być modelką?!

  Pełna wigoru Dorota Wellman dobrze wie, czego chce od życia. Nawet przy włączonych kamerach jasno i dobitnie mówi, na co się nie zgadza. Właśnie wydała książkę pod tytułem "Ja nie mogę być modelką?!".

 • Sekrety piękna top modelek

  ...równie świetnie. "Kobiety zapominają o pielęgnacji swojego dekoltu i to odkrywa ich wiek" - wyjaśnia modelka. Jej wiek odkrywa jedynie metryka, a dekolt wygląda bez zarzutu. Pielęgnacyjnym sekretem Cindy jest linia kosmetyków stworzona przez modelkę we współpracy z Jeanem-Luisem Sebaghem, francuskim kosmetologiem. Amber Valletta to modelka, która ma również na swoim koncie dokonania aktorskie...

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

 • Baczyńska: Modelka powinna być chuda

  ...- Uważam, że modelka powinna być wiotka i szczupła, bo wtedy strój po prostu lepiej prezentuje się na wybiegu. Nie jest to żadna dyskryminacja - wyjaśniła Baczyńska. Jej zdaniem dziewczyny zajmujące(...). - Wygląd modelek związany jest z wiekiem, są to bardzo młode dziewczyny, u których później zmienia się budowa ciała. Sama nie należę do osób szczupłych, ale nie mam pokusy, by wypuścić na wybieg modelki...

 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • Bohdan Gadomski miażdży Joannę Krupę: Podstarzała celebrytka. Niech zajmie się mężem i kundelkami

  Bohdan Gadomski (wiek nieznany) nie kryje wściekłości. Dziennikarz był umówiony na wywiad z Joanną Krupą (39 l.) - spotkanie w ostatniej chwili zostało jednak odwołane. Powody takiej decyzji dziennikarz wyjawia w mediach społecznościowych.

 • Jessica Lange: Przestrasz mnie jeszcze raz

  - Pewnego dnia, kiedy spacerowałam po Nowym Orleanie, gdzie kręcimy nasz serial, usłyszałam, jak ktoś woła: "Rany boskie, to przecież Supreme!" Odwróciłam się i zobaczyłam kilku chłopaków siedzących na podeście przed jakimś budynkiem - opowiada Jessica Lange. - To było coś wspaniałego.

 • "Barwy szczęścia": "Zawsze widziałam, czego chcę" - rozmowa z Emilią Warabidą

  Przeniosła się do Warszawy z rodzinnego Zambrowa, gdy miała piętnaście lat. Trenowała skok o tyczce, robiła karierę jako modelka i wygrała wiele wyborów miss, ale od zawsze najbardziej fascynuje ją aktorstwo. Od ośmiu lat gra Lidkę w „Barwach szczęścia”, która w ostatnich tygodniach dostarczyła telewidzom wielu emocji.

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

Wideo na temat: wiek modelka
 • Helena Norowicz: Dbajmy o siebie. Nie dręczmy się, że inni mają lepiej

  . Uważam, że aktywność fizyczna jest podstawą" - mówi modelka w rozmowie z Interią. Pytana o "stan duszy", podkreśla, że warto robić w życiu to, co się kocha, i nie oglądać się na innych. "Nie(...) inni. Ja wierzę w coś takiego jak przeznaczenie. Gdyby go nie było, w wieku 82 lat nie istniałabym tutaj. Przeważnie osiągając ten wiek, jest się słabym, chorym i nie ma się siły, a ja mam siłę

 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....

 • Celebrytki zdradziły, ile ważą! Powiedziały prawdę?

  ? "Nie ważę dużo, to jest około 52 kilo" - oznajmiła "perfekcyjna lady". Kalczyńska przyznała się do 54 kilo, była modelka Szczawińska do 56, Gilon do 64, a Socha do "dobrych 60! Nawet Joasia Krupa jest cięższa od Małgorzaty o kilogram! Faktycznie nasza ulubiona lady wygląda z nich najszczuplej? A może to ten sam przypadek, co z wiekiem? (Dzień Dobry TVN/X-news)

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.