• Informacje na temat:

  wielbiciele legendy

Artykuły na temat: wielbiciele legendy
 • "Dynastia": Spotkanie po latach

  Przepych, bogactwo i ikona telewizyjnych femme fatale - Alexis. "Dynastia" to jeden z seriali, których legenda jest wieczna. A jak fenomen lat 80. wspominają jej gwiazdy?

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • Szok! Aktor był w gangu

  Jego wielbiciele są w szoku! Słynny amant ma za sobą bujną przeszłość...

 • Klątwa "Poltergeista"

  Wielbiciele horrorów nie mogą się doczekać premiery współczesnej wersji klasycznego "Ducha" z 1982 roku. Nowy film pojawi się na ekranach w Polsce 29 maja pod oryginalnym tytułem "Poltergeist". Fani gatunku pamiętają, że wokół pierwszego filmu, który zebrał wiele pochwał i nagród, w tym trzy nominacje do Oscara, narosło też sporo legend.

 • Joanna Kulig i Maciej Bochniak: Każde gra pierwsze skrzypce

  ...chyba najbardziej spektakularny jest ten w reż. Pawła Pawlikowskiego - "Zimna wojna". Spotkali się już po raz trzeci. Do legendy przeszedł fakt, jak to reżyser specjalnie dla niej dopisał rolę...

 • Filmy François Truffaut znów w kinach

  Aby uczcić pamięć jednego z najbardziej błyskotliwych europejskich reżyserów i jednocześnie najwierniejszego miłośnika kina - François Truffaut, Vivarto przygotowało subiektywny przegląd jego najważniejszych dzieł, który rozpocznie się w Bydgoszczy w kinie Jeremi 4 grudnia pokazem pierwszego filmu reżysera - "400 batów".

 • Gwyneth Paltrow zignorowała czekających na mrozie fanów!

  Choć nie brakuje wielbicieli talentu i urody aktorki, nie można powiedzieć, że jest ona jedną z najbardziej lubianych gwiazd Hollywood. Przeciwnie, coraz więcej osób na nią narzeka! Wszystko przez jej trudny charakter, o którym krążą już legendy. Jakiś czas temu Johnny Depp ponoć żalił się, że trudno się z nią dogadać. Jej kolega ze szkoły na łamach jednego z portali zdradził kiedyś, że...

 • Electronic Beats Festival ogłosił pierwszych wykonawców

  Metronomy, Highasakite, Adi Ulmansky, Gilles Peterson i Motor City Drum Ensemble to gwiazdy kolejnej polskiej odsłony festiwalu Electronic Beats. Impreza odbędzie się w Warszawie 27 lutego 2015 r.

 • Joanna Rostocka: Wielka gra o mały krzyżyk!

  Nie wszyscy pamiętają, że Stanisława Ryster (74 l.) nie była jedyną prowadzącą kultowej "Wielkiej Gry"! Jej poprzedniczka straciła pracę przez drobny szczegół swojego ubioru.

 • Electronic Beats 2015 na start

  Metronomy, Highasakite, Adi Ulmansky, Gilles Peterson, Motor City Drum Ensemble i Oxford Drama to gwiazdy kolejnej polskiej odsłony festiwalu Electronic Beats. Impreza odbędzie się w piątek 27 lutego w klubach Palladium i Basen w Warszawie.