• Informacje na temat:

  wielbiciele zespołu

Artykuły na temat: wielbiciele zespołu
 • Lider zespołu Weekend w "Szpitalu"!

  Już w najbliższy poniedziałek, 22 kwietnia o godzinie 16.55 odcinek specjalny "Szpitala" z gościnnym udziałem lidera zespołu Weekend - Radka Liszewskiego! Muzyk wcieli się w rolę przyjaciela pacjentka, który trafi na SOR po tym jak przesadził ze spożyciem alkoholu. Ta pozornie błaha sprawa przerodzi się w coś o wiele bardziej poważnego! Radek Liszewski przeżyje w szpitalu prawdziwe chwile grozy...

 • "Dziewczyny": Muzyka, marzenia i miłość

  "Dziewczyny", które na ekrany kin trafią 12 grudnia, to film o rzeczach najważniejszych, tych przez duże "m" - muzyce, marzeniach i miłości oraz... odwiecznym pytaniu, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Niezwykle stylowa produkcja rozkocha w sobie fanów indie popu, hipsterów, wielbicieli brzmień Belle & Sebastian oraz magnetycznych kadrów Xaviera Dolana.

 • Cichopek "uwiodła" lidera zespołu Weekend!

  Odkąd gwiazda "M jak miłość" schudła i nie jest już nazywana "pyzą", liczba jej adoratorów znacząco wzrosła. Do grona wielbicieli "talentu" Cichopek dołączył niedawno - lider zespołu Weekend(...) zespołu - "Ona tańczy dla mnie".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Świetny Matti Jakubiec

  Siódmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Mattiego Jakubca. Aktor i wokalista wystąpił jako Steven Tyler z zespołu Aerosmith i zawojował polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 17 kwietnia, w "TTBZ".

 • "Pierwsza miłość": Karol za kratami!

  ...... zrobi krzywdę Ewie (Ewa Gawryluk). Niebawem okaże się, że to jeszcze nie koniec kłopotów biznesmena. Tymczasem w Wadlewie rozpoczną się próby nowo powstałego zespołu "Więcej wiary". Na...

 • "Szybcy i wściekli 7": Niekończąca się historia

  "To nie są moi przyjaciele. To moja rodzina" - tych kilka słów, które słyszymy w trailerze, doskonale oddaje charakter kolejnej części "Szybkich i wściekłych", zarówno z punktu widzenia wiernego zespołu postaci, jak i grupy aktorów oraz ekipy filmowej, która przez siedem kolejnych części zdążyła mocno zacieśnić więzi i zbudować niezwykle trwałą relację.

 • Lider Skaldów po wypadku: Z aut w takim stanie zwykle wyciągają zwłoki!

  Tragicznie mogła się skończyć jubileuszowa trasa koncertowa grupy Skaldowie. Pięciu muzyków z zespołu otarło się o śmierć!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w szóstym odcinku?

  Już w sobotę, 25 października, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • "Gliniarze": Startuje szósty sezon serialu

  ...„Gliniarze” rozwiązują intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne nieprzerwanie od ponad dwóch lat. 4 marca serial wraca na antenę Polsatu już z szóstym sezonem. Od poniedziałku do piątku wielbiciele seriali z gatunku docu-crime będą mogli śledzić codzienną pracę funkcjonariuszy stołecznego wydziału kryminalnego.

 • Electronic Beats 2015 na start

  Metronomy, Highasakite, Adi Ulmansky, Gilles Peterson, Motor City Drum Ensemble i Oxford Drama to gwiazdy kolejnej polskiej odsłony festiwalu Electronic Beats. Impreza odbędzie się w piątek 27 lutego w klubach Palladium i Basen w Warszawie.

Wideo na temat: wielbiciele zespołu
 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.