• Informacje na temat:

  wielbicieli dawnej

Artykuły na temat: wielbicieli dawnej
 • Katarzyna Figura odrzuciła zaloty wielbiciela

  Niedawno w jej życiu pojawił się mężczyzna, ale zrezygnowała z tej miłości. Ze względu na Kaia...

 • Hubert Urbański: Zapalony golfista

  Jednym z najbardziej znanych wielbicieli gry w golfa w Polsce jest Hubert Urbański. Co podoba mu się w tym sporcie?

 • "Dawno, dawno temu": Jamie Dornan został Grey’em

  Już wkrótce do tego przystojniaka będą wzdychały miliony kobiet na całym świecie. Jamie Dornan, ujmujący Irlandczyk zagra Christiana Grey’a, 28-letniego milionera o intrygujących erotycznych upodobaniach.

 • Jerzy Hoffman: Nie żegnam się z kinem

  Nie wiem, czy będę realizował jeszcze jakiś film, ale nie żegnam się z kinem, jestem wierny zasadzie: nigdy nie mów nigdy - przekonuje Jerzy Hoffman 40 lat po premierze "Potopu". Do księgarń trafił niedawno zawierający wspomnienia reżysera album poświęcony tej ekranizacji.

 • Tara Reid: Fani martwią się o nią!

  Wielbiciele Tary Reid (41 l.) uważają, że potrzebuje ona pomocy!

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • "Na dobre i na złe": Sara za Hanę?

  Wielbiciele „Na dobre i na złe” przeżyją niezły szok. Do Leśnej Góry prosto z Izraela przyjedzie... siostra Hany!

 • Jak Bożenka z "Klanu" zmieniła się w kociaka?

  Niezależnie od tego, kto wygra bieżącą edycję "Tańca z gwiazdami", wiadomo już, na kim skupia się uwaga widzów. Agnieszka Kaczorowska przyćmiła innych uczestników!

 • Członkowie Papa Dance sądzą się o milion złotych! "Okradali mnie przez lata"

  ...nie zgadzał się na używanie przez zespół dawnej nazwy. - Osiem lat temu złożyłem pozew o naruszenie praw autorskich, bo miałem już dość lekceważenia - mówi Wesołowski. Wprawdzie w lipcu 2015 r. Sąd(...) spełniał wymagania producentów. 18-latek występujący z zespołem Gawęda był przystojny, dobrze śpiewał i miał to coś, co sprawiało, że na koncerty przychodziły tłumy wielbicieli, czy to w Polsce, ZSRR...

 • Electronic Beats Festival ogłosił pierwszych wykonawców

  Metronomy, Highasakite, Adi Ulmansky, Gilles Peterson i Motor City Drum Ensemble to gwiazdy kolejnej polskiej odsłony festiwalu Electronic Beats. Impreza odbędzie się w Warszawie 27 lutego 2015 r.

Wideo na temat: wielbicieli dawnej
 • "Na Wspólnej": Zwiastun 2436. odcinka

  Wyśmiany Cieślik kontra dawny wielbiciel Moniki! Cieślik stał się pośmiewiskiem internetu. Jego męki podczas biegu dla Mani bawią wszystkich. Senator postanawia ostro wziąć się za siebie… Tymczasem do Moniki dzwoni spotkany na biegu Łukasz – umawia się z nią. Ziębowa przypomina córce, że przed laty Łukasz był w Monice mocno zakochany…