• Informacje na temat:

  wielbicieli dwóch

Artykuły na temat: wielbicieli dwóch
 • Herkules Poirot: Wielbiciel szarych komórek

  ...najprawdopodobniej zetknęła się w czasie jednej z imprez charytatywnych. Tyle domysłów. Pewne natomiast jest to, że imię i nazwisko Poirot "odziedziczył" po dwóch innych fikcyjnych detektywach - Hercule Popeau(...) większość wielbicieli małego Belga uznałaby, że ten brytyjski aktor urodził się po to, by zagrać Herkulesa Poirota. Nikt nie przekrzywia jajowatej głowy, gdy chce uważnie przyjrzeć się rozmówcy jak on. Nikomu...

 • Ariana Grande: Gorąca czekolada dla fanów

  Amerykańska wokalistka Ariana Grande zapunktowała nie tylko wśród swoich wielbicieli.

 • Tajemniczy wielbiciel zaprosił Joannę Moro na kolację! Jak zareagowała?

  Aktorka i jej mąż Mirosław są małżeństwem już od 13 lat. Przez ten czas udało im się stworzyć jedną z najbardziej trwałych par w polskim show-biznesie. Wychowują dwóch synów: 9-letniego Mikołaja i 7-letniego Jeremiego. Małżonkowie nigdy też nie dali powodów do plotek ani nie wywołali skandalu. Choć, jak się okazuje, aktorce nie brakuje ku temu okazji. Jak się bowiem dowiaduje "Rewia", Joanna ma...

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • "Barwy szczęścia": Ona jedna, ich dwóch

  Już wkrótce Iwona (Izabela Zwierzyńska) nie będzie mogła opędzić się od wielbicieli.

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

 • Hugh Grant: Czworo dzieci, on i... dwie kochanki!

  Niedługo znów zostanie ojcem! Czy w końcu weźmie ślub z matką swoich dzieci? A jeśli tak, to z którą?

 • Sacrum Profanum: Radiohead w klasycznej odsłonie i kosmiczna podróż z Kronos Quartet.

  Trzeci dzień krakowskiego Sacrum Profanum (wtorek ,16 września) był okazją do zaprezentowania krakowskiej publiczności twórczości Steve'a Reicha oraz Terry'ego Rileya. Zaszczyt przedstawienia dwóch istotnych dla muzyki XX wieku kompozytorów przypadł w udziale, kolejno, grupie Alarm Will Sound i kwartetowi smyczkowemu Kronos Quartet.

 • "Polskie drogi": Wojenna zawierucha

  Serial nie ustrzegł się błędów historycznych i przekłamań politycznych. A mimo to znalazł rzesze wielbicieli i wywoływał ogromne emocje.

 • "Dziewczyny": Muzyka, marzenia i miłość

  "Dziewczyny", które na ekrany kin trafią 12 grudnia, to film o rzeczach najważniejszych, tych przez duże "m" - muzyce, marzeniach i miłości oraz... odwiecznym pytaniu, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Niezwykle stylowa produkcja rozkocha w sobie fanów indie popu, hipsterów, wielbicieli brzmień Belle & Sebastian oraz magnetycznych kadrów Xaviera Dolana.