• Informacje na temat:

  wielbicieli pary

Artykuły na temat: wielbicieli pary
 • Tajemniczy wielbiciel zaprosił Joannę Moro na kolację! Jak zareagowała?

  Joanna Moro (34 l.) nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mężczyzn...

 • Spełnione marzenia Keiry Knightley

  Keira Knightley, córka aktorskiej pary, nigdy nie była nakłaniana przez swoich rodziców do pójścia w ich ślady. Było raczej odwrotnie. - Doprowadzałam ich do szaleństwa - wspomina 29-latka. - Za każdym razem, kiedy dostałam dobrą ocenę w szkole, pytałam: "Czy teraz mogę już mieć własnego agenta?".

 • Marieta Żukowska zupełnie się tego nie spodziewała!

  Marieta Żukowska (36 l.) była w szoku, gdy zobaczyła niespodziankę od tajemniczego wielbiciela. Dziś z rozrzewnieniem wspomina tę historię.

 • Hanna Śleszyńska: Nieformalne cynowe gody

  Swoją pierwszą okrągłą rocznicę uczcili kameralną kolacją we dwoje i upominkami. W styczniu minęło 10 lat, odkąd Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko są razem.

 • Jessica Simpson: Fani zdegustowani jej zdjęciem z mężem!

  Wielbicielom Jessiki Simpson (35 l.) nie spodobała się fotka piosenkarki, na której pozuje z mężem. Uznali, że jest zbyt wulgarna!

 • "Dziewczyna i chłopak": Kto pamięta taki serial?

  Serial "Dziewczyna i chłopak" - pogodna opowieść o zwariowanych wakacjach siostry i brata, którzy musieli zamienić się rolami - bawi do dziś. I przyciąga kreacjami Teresy Lipowskiej, Barbary Sołtysik, Stanisława Mikulskiego oraz Michała Sumińskiego.

 • Harry Styles i Sara Sampaio mają romans?! Zostali przyłapani na nocnej schadzce

  Harry Styles (21 l.) jest wielbicielem pięknych kobiet. Nic więc dziwnego, że zainteresowała go zjawiskowa Sara Sampaio (23 l.), aniołek Victoria's Secret.

 • Pogrzeb Tadeusza Konwickiego

  Tadeusz Konwicki został w czwartek, 15 stycznia, pochowany na warszawskich Powązkach Wojskowych. "Żegnamy człowieka, który sam o sobie mówił, że zawsze był w drodze. Trochę tak jak całe jego pokolenie z Wilna" - mówił prezydent Bronisław Komorowski podczas pogrzebu pisarza.

 • Agnieszka i Piotr Starak-Woźniak są prześladowani!

  Gwiazdy kochają media społecznościowe. To jedna z dróg promocji i kontaktu z fanami. Do wielbicieli takiego sposobu budowania swojej kariery należy także Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak (39 l.). Jednak z udostępniania obcym ludziom nawet niewielkiego fragmentu swojej prywatności, czasem mogą wyniknąć kłopoty i o tym właśnie przekonała się Aga!

 • Powrót serialu "JAG"

  Rarytas dla wszystkich wielbicieli serial u "JAG". 22 kwietnia serial powróci na antenę TVN7.

Wideo na temat: wielbicieli pary
 • Kate i William w Gdańsku!

  Książęca para pojawiła się w Gdańsku, gdzie tłumnie czekali na nich wielbiciele. (źródło: x-news)

 • Czworo do pary

  Ethan (Mark Duplass) i Sophie (Elisabeth Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Ted Danson), wynajmują dom za miastem, w którym mają spędzić weekend. Jak zapewnia psycholog, pary wracają stamtąd zupełnie odmienione. Początkowo zabawny i romantyczny pobyt zmienia się w obliczu pewnego odkrycia. Okazuje się, że Ethan i Sophie nie są jedynymi lokatorami posiadłości. Wobec niezwykłego spotkania, będą musieli spojrzeć na swój związek z zupełnie innej perspektywy i wyjaśnić, czy...

 • "Upadek Plotkary"

  Od czasu kultowego już filmiku "Hitler: w poszukiwaniu elektro" powstało wiele wariacji, mniej lub bardziej udanych. Fani serialu "Plotkara" najwyraźniej nie są zadowoleni z obecnej sytuacji jaką Chuckowi i Blair zafundowali scenarzyści - para po nieustannych miłosnych wzlotach i upadkach, ostatecznie nie jest ze sobą, choć wielbiciele pary wierzą, że "stara miłość nie rdzewieje". Najwyraźniej

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...

Dyskusje na temat: wielbicieli pary
 • Re: Szkolny wybryk

  Ost.odc.był świetny co do pary LiL ! Tylko wciąż jestem obaw ze strony Agaty ! Mimo wszystko ona będzie się kręciła i narobi coś jeszcze ! Ten jej uśmieszek ,te głupie spojrzenia i ten piskliwy(...) skutki uboczne .Brak dziecka też może wpędzić ją w sepresje .Ale trzymam kciuki Lenka nie jesteś sama !! Masz obok Witka i nas wielbicieli!

 • Re: Nadawca nieznany

  kłamliwe ! A scenzrzyści są okropni ,tak trzymać widza , wielbicieli pary L i L w niepewności .