• Informacje na temat:

  wielka gra 2006

Artykuły na temat: wielka gra 2006
 • "Wielka gra" wraca na antenę TVP! Kto ją poprowadzi?

  Władze TVP pracują właśnie nad nową formułą legendarnego już programu! "Wielka gra" ma wrócić na antenę "Dwójki" na początku 2017 roku!

 • "Paddington": Miś z Peru w Londynie

  Superprzebój kinowy w Wielkiej Brytanii, komedia przygodowa dla dzieci i dorosłych "Paddington" trafi na polskie ekrany w wybranych kinach 25 grudnia, a od 2 stycznia film będzie wyświetlany w całej Polsce.

 • ...sprowadził z Ameryki do Polski licencję na teleturniej „Wielka Gra”. Cenił umiejętności zawodowe Joanny, znalazła się więc w zespole przygotowującym pierwsze odcinki. Była tam jedyną kobietą, próbowała(...). Po niej w teleturnieju pojawiła się młodziutka Stanisława Ryster. To ona czytała pytania uczestnikom programu przez następne 33 lata. Aż do 2006 roku.

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • "Niania w wielkim mieście": Przemysław Sadowski zdradza, jakim jest ojcem

  Przemysław Sadowski gra jedną z głównych ról w nowym serialu "Niania w wielkim mieście". Aktor wciela się w rolę Jacka, świetnego psychologa dziecięcego. W życiu prywatnym Przemysław Sadowski jest mężem aktorki, Agnieszki Warchulskiej. W serialu bohater aktora nie ma dzieci, a prywatnie ma trójkę - z Agnieszką Warchulską mają dwóch synów Jana i Franciszka. Sadowski ma jeszcze córkę Małgosię...

 • Przystanek Woodstock 2015: Decapitated i Roan

  Polskie grupy Decapitated i Roan dołączają do składu tegorocznego Przystanku Woodstock (Kostrzyn nad Odrą, 30 lipca - 1 sierpnia).

 • Tak dzisiaj żyje Stanisława Ryster. Wyrzucili ją z dnia na dzień

  Gdy dowiedziała się z gazet, że jej program "Wielka gra" znika z anteny, popłakała się. Nie miała szansy pożegnać się z widzami. Jak dziś wygląda życie Stanisławy Ryster (76 l.)?

 • Joanna Jabłczyńska otrzyma nagrodę za wybitne osiągnięcia w dubbingu

  Bydgoskie Animocje jako jedyny festiwal w Polsce przyznają nagrodę za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dubbingu filmowego. Jako pierwszy nagrodę odebrał słynny Król Julian , czyli Jarosław Boberek. W tym roku otrzyma ją autorka blisko 100 ról dubbingowych - Joanna Jabłczyńska.

 • Wieści zza oceanu: Nowy serial z Julianną Margulies. Daty premier produkcji HBO

  National Geographic Geniusz: Bohaterką trzeciego sezonu serialu National  Geographic będzie Aretha Frankli. W poprzednich seriach przedstawiono historię życia Alberta Einsteina (pierwszy sezon(...).  Pokój 104 : HBO planuje zrealizować czwarty sezon serialu. Mogą również powstać kolejne serie "W potrzebie" oraz "Crashing", jednak stacja nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji. Gra o tron...

 • Pogrzeb Krzysztofa Krauzego

  Rodzina, przyjaciele, przedstawiciele świata filmu oraz instytucji kultury pożegnali wybitnego reżysera Krzysztofa Krauzego, który został w środę, 7 stycznia, pochowany na cmentarzu w Kazimierzu Dolnym (Lubelskie).