• Informacje na temat:

  wielka orkiestra

Artykuły na temat: wielka orkiestra
 • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy: Jarosław Bieniuk też wspomógł akcję!

  Jarosław Bieniuk (38 l.) raczej stroni od błysku fleszy i rzadko pojawia się na publicznych imprezach. Tym razem zrobił jednak wyjątek i wziął udział w 26. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pojawił się w sztabie Owsiaka, gdzie z uśmiechem na twarzy oraz z charakterystycznym serduszkiem na piersi pozował do zdjęć. Niektórzy mogli być zaskoczeni widząc tam unikającego takich wyjść byłego sportowca. Jednak ci, którzy znają Bieniuka wiedzą, że chętnie angażuje się w akcje...

 • WOŚP 2015: Orkiestra gra nie tylko w Polsce

  11 stycznia nie tylko w całej Polsce (sztaby działają także w 15 innych krajach od USA, przez Islandię po Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbywa się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcji tradycyjnie towarzyszą koncerty nie tylko największych gwiazd.

 • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy: Jurek Owsiak opowiedział o sobie i rodzinie

  Jurek Owsiak (63 l.) był gościem „Uwagi!" TVN i opowiedział co nieco o swoim życiu. Dziennikarzom pokazał m.in. miejsce swojej byłej pracy na warszawskiej Pradze. Mówił też o rodzinie. Wyjawił, że mama była urzędniczką i pracowała w banku. „Ojciec był całe życie milicjantem i doszedł do bardzo wysokiego stanowiska. Był szefem przestępstw gospodarczych” – opisał. Wspomniał także czasy szkolne i sytuację, gdy zadano mu trudne pytanie o pochodzenie. Wówczas sam siebie pytał: „Jakiego ja jestem...

 • Znamy gwiazdy finałowego koncertu WOŚP!

  Znamy już artysów, którzy zagrają 11 stycznia 2015 r. przed Pałacem Kultury i Nauki oraz w studiu TVP podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nadal nie otrzymała pieniędzy ze spadku po Ninie Andrycz

  Miał być happy end, ale szczęśliwego końca nie widać. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wciąż nie otrzymała pozostawionych przez zmarłą trzy lata temu Ninę Andrycz (†103 l.) pieniędzy.

 • WOŚP 2015: Gitara woodstockowa na aukcji

  Już po raz trzeci fani muzyki będą mogli wylicytować gitarę (Mayones, model Regius Pro 6) pomalowaną specjalnie na XX Przystanek Woodstock. Grali na niej muzycy występujący na Festiwalu.

 • Agata Duda zdecydowała się na piękny gest. Tak wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  Agata Kornhauser-Duda (46 l.) znów zdecydowała się na piękny gest. Podobnie jak w zeszłym roku wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Co przekazała na licytację?

 • Karolina Gorczyca i Rafał Maserak wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  Karolina Gorczyca i Rafał Maserak wzięli udział w sesji zdjęciowej promującej licytację biżuterii, z której dochód zasili konto fundacji Jurka Owsiaka. 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 11 stycznia 2015 roku.

 • "Lekarze" wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

  Do szlachetnej inicjatywy dołączyli członkowie obsady i producenci serialu "Lekarze".

 • WOŚP: Scenariusz Polańskiego, kolacja z Bohosiewicz

  Polski Instytut Sztuki Filmowej już po raz czwarty uczestniczy w zbiórce pieniędzy na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Będzie można wylicytować m.in. podarowaną przez Romana Polańskiego unikatową, pierwszą wersję scenariusza filmu "Gorzkie gody", z odręcznymi notatkami reżysera i dedykacją oraz kolację z aktorką Sonią Bohosiewicz.

Zdjęcia na temat: wielka orkiestra
Wideo na temat: wielka orkiestra
 • Rafał Maserak i Karolina Gorczyca wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  Rafał Maserak i Karolina Gorczyca wzięli udział w sesji zdjęciowej promującej licytację biżuterii, z której dochód zasili konto fundacji Jurka Owsiaka. Oboje przyznają, że nie trzeba było długo namawiać ich do udziału w kampanii, chętnie wspierają bowiem wszelkie akcje charytatywne. 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 11 stycznia 2015 roku.

 • Wielka Szóstka

  "Wielka Szóstka" to najnowsza komedia twórców "Krainy lodu", inspirowana komiksem Marvela o tym samym tytule. Pełna humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem. Wypadek podczas pokazów robotyki staje się początkiem serii wydarzeń zagrażających bezpieczeństwu całego miasta San Fransokyo. Pragnąc odkryć źródło zagrożenia i aby zapobiec zbliżającej się katastrofie, Hiro wraz z przyjaciółmi - nieustraszoną...

 • Dawno niewidziana Mandaryna. Poprowadziła rozgrzewkę dla WOŚP

  Bieg "Policz się z cukrzycą" w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się po raz 11. Taneczną rozgrzewkę dla uczestników poprowadziła Mandaryna, która sama od dawna choruje na cukrzycę. Bieg ma charakter charytatywny, a wszystkie pieniądze z pakietów startowych zostaną przeznaczone na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży chorujących na cukrzycę oraz na zakup fantomów do nauki pomocy medycznej. (Agencja TVN/x-news)

 • Moja wielka grecka wycieczka

  Komedia romantyczna, pełna nieoczekiwanych zdarzeń i szalonych zawirowań, autorstwa Donalda Petrie, reżysera JAK STRACIĆ CHŁOPAKA W 10 DNI, utrzymana w klimacie MOJEGO WIELKIEGO GRECKIEGO WESELA. Wszystko to pod czujnym producenckim okiem Toma Hanksa! Georgia (Nia Vardalos) jest pilotem niepokornej grupy amerykańskich turystów, podróżujących po Grecji śladami zabytków kultury antycznej. Zwiedzających bardziej interesują tandetne pamiątki niż lekcje historii. Piękna pilotka, zmęczona ciągłymi...

Dyskusje na temat: wielka orkiestra
 • Re: "M jak miłość": Rozstanie po zdradzie

  Szczucie na Polaków dalszy ciąg....Dzisiaj w Gazecie niePolskiej Codziennej,czyli tuby PIS.Na pierwszej stronie zdjęcie Wałęsy z rozbitą butelką...Tuska z nożem...Kukiza z pistoletem,i to nie jest szczucie na Polaków.

 • Re: "Siódme niebo": Nie zawsze święci

  którzy z własnego wyboru chcieli pomóc, żeby wszystko się udało !Wieszaj psy na gościu, który nie potrafi uszanować czegoś takiego jak wielka orkiestra, nie mówiąc już o ludzkim życiu. Owsiak nie zarabia

 • Re: Małgorzata Foremniak obchodzi dziś 46. urodziny

  Wszytkiego najlepszego Pani Małgorzato! Ja też mam dzisiaj urodziny - to miłe świętować z gwiazdami i to że od 21 lat zawsze w bliskim teminie graw Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy!