• Informacje na temat:

  wielka orkiestra aukcja

Artykuły na temat: wielka orkiestra aukcja
 • Agata Duda zdecydowała się na piękny gest. Tak wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  Agata Kornhauser-Duda (46 l.) znów zdecydowała się na piękny gest. Podobnie jak w zeszłym roku wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Co przekazała na licytację?

 • WOŚP 2015: Gitara woodstockowa na aukcji

  Już po raz trzeci fani muzyki będą mogli wylicytować gitarę (Mayones, model Regius Pro 6) pomalowaną specjalnie na XX Przystanek Woodstock. Grali na niej muzycy występujący na Festiwalu.

 • "Lekarze" wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

  ...zdjęciowym "Lekarzy". Aukcja osiągnęła zawrotną sumę 12 tys. złotych. Jak będzie w tym roku? Będziecie licytować ten wyjątkowy egzemplarz scenariusza?

 • WOŚP 2015: Orkiestra gra nie tylko w Polsce

  11 stycznia nie tylko w całej Polsce (sztaby działają także w 15 innych krajach od USA, przez Islandię po Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbywa się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcji tradycyjnie towarzyszą koncerty nie tylko największych gwiazd.

 • Niebywałe, co Rozenek i Majdan oddali na aukcję WOŚP! Ludzie oniemieli!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (+/- 30 l.) i Radosław (47 l.) na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ofiarowali dość osobliwe przedmioty...

 • WOŚP: Scenariusz Polańskiego, kolacja z Bohosiewicz

  Polski Instytut Sztuki Filmowej już po raz czwarty uczestniczy w zbiórce pieniędzy na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Będzie można wylicytować m.in. podarowaną przez Romana Polańskiego unikatową, pierwszą wersję scenariusza filmu "Gorzkie gody", z odręcznymi notatkami reżysera i dedykacją oraz kolację z aktorką Sonią Bohosiewicz.

 • ​Serialowcy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  Gwiazdy i twórcy najpopularniejszych polskich seriali postanowili dołączyć do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której 21. Finał odbędzie się już w najbliższą niedzielę, i przygotowali mnóstwo bardzo atrakcyjnych niespodzianek dla swoich fanów chcących wesprzeć największą w Polsce akcję charytatywną.

 • Alicja Bachleda-Curuś jako Kopciuszek

  Pochodząca z Krakowa Alicja Bachleda-Curuś wcieliła się w rolę Kopciuszka w spocie, który promować będzie stolicę Małopolski w Polsce i za granicą. Jego premiera miała miejsce 22 grudnia. Błękitną suknię, w której gwiazda wystąpiła na planie tej produkcji, będzie można wylicytować podczas tegorocznego finału WOŚP.

 • Agata Kulesza: Gorzki koniec wielkiej miłości życia!

  ...ją w tej decyzji wspierał. "Oni w zasadzie są jednomyślni. Kochają się i bardzo ze sobą przyjaźnią" – opowiadali ich przyjaciele.  Nikt nie spodziewał się, że osiem lat później wielka miłość...

 • Woodstockowa gitara na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Wykonana przez Szymona Chwalisza metodą aerografu specjalna gitara woodstockowa (z autografami muzyków) trafiła na aukcję wspierającą finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zdjęcia na temat: wielka orkiestra aukcja
Wideo na temat: wielka orkiestra aukcja
 • Steczkowska oddaje buty na aukcję!

  Justyna Steczkowska ma wielkie serce i jak tylko może, stara się pomagać potrzebującym. Pokazała nawet swoją córkę na okładce magazynu, aby zebrać kasę dla jednej z fundacji. Tym razem wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Zdecydowała się oddać na aukcję swoje buty, które zrobiono specjalnie dla niej, kolczyki i sukienkę! Chodziłybyście w butach po "Jusi"?

 • Weronika Rosati: Chcę udowodnić, że mam serce

  Aktorka Weronika Rosati opowiadała o swoim zaangażowaniu w 21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pokazała przedmioty, jakie przekaże na aukcję: sztuczne futro, które stało się kiedyś powodem - delikatnie mówiąc - nieporozumienia...

 • Pamiętacie historię ze stołem? To jeszcze nie koniec!

  Kamil Durczok zdradził, że na tegoroczną aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zespół "Faktów" podarował słynny stół, z którym wiąże się głośny incydent sprzed pięciu lat. To właśnie wtedy dziennikarz w mocnych słowach skrytykował wątpliwą czystość mebla...