• Informacje na temat:

  wielka orkiestra świątecznej pomocy

Artykuły na temat: wielka orkiestra świątecznej pomocy
 • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy: Jarosław Bieniuk też wspomógł akcję!

  Jarosław Bieniuk (38 l.) raczej stroni od błysku fleszy i rzadko pojawia się na publicznych imprezach. Tym razem zrobił jednak wyjątek i wziął udział w 26. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pojawił się w sztabie Owsiaka, gdzie z uśmiechem na twarzy oraz z charakterystycznym serduszkiem na piersi pozował do zdjęć. Niektórzy mogli być zaskoczeni widząc tam unikającego takich wyjść...

 • Znamy gwiazdy finałowego koncertu WOŚP!

  Znamy już artysów, którzy zagrają 11 stycznia 2015 r. przed Pałacem Kultury i Nauki oraz w studiu TVP podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy: Jurek Owsiak opowiedział o sobie i rodzinie

  Jurek Owsiak (63 l.) był gościem „Uwagi!" TVN i opowiedział co nieco o swoim życiu. Dziennikarzom pokazał m.in. miejsce swojej byłej pracy na warszawskiej Pradze. Mówił też o rodzinie. Wyjawił, że mama była urzędniczką i pracowała w banku. „Ojciec był całe życie milicjantem i doszedł do bardzo wysokiego stanowiska. Był szefem przestępstw gospodarczych” – opisał. Wspomniał także czasy szkolne i sytuację, gdy zadano mu trudne pytanie o pochodzenie. Wówczas sam siebie pytał: „Jakiego ja jestem...

 • WOŚP 2015: Orkiestra gra nie tylko w Polsce

  11 stycznia nie tylko w całej Polsce (sztaby działają także w 15 innych krajach od USA, przez Islandię po Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbywa się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcji tradycyjnie towarzyszą koncerty nie tylko największych gwiazd.

 • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nadal nie otrzymała pieniędzy ze spadku po Ninie Andrycz

  Miał być happy end, ale szczęśliwego końca nie widać. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wciąż nie otrzymała pozostawionych przez zmarłą trzy lata temu Ninę Andrycz (†103 l.) pieniędzy.

 • WOŚP 2015: Gitara woodstockowa na aukcji

  Już po raz trzeci fani muzyki będą mogli wylicytować gitarę (Mayones, model Regius Pro 6) pomalowaną specjalnie na XX Przystanek Woodstock. Grali na niej muzycy występujący na Festiwalu.

 • Agata Duda zdecydowała się na piękny gest. Tak wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  Agata Kornhauser-Duda (46 l.) znów zdecydowała się na piękny gest. Podobnie jak w zeszłym roku wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Co przekazała na licytację?

 • Karolina Gorczyca i Rafał Maserak wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  Karolina Gorczyca i Rafał Maserak wzięli udział w sesji zdjęciowej promującej licytację biżuterii, z której dochód zasili konto fundacji Jurka Owsiaka. 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 11 stycznia 2015 roku.

 • "Lekarze" wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

  Na jednej z aukcji toruńskiego sztabu 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, trwa licytacja scenariusza 5. serii "Lekarzy". Ten wyjątkowy egzemplarz  zawiera autografy aktorów i pozdrowienia od nich! Na scenariuszu podpisali się m.in.: Magda Różczka, Danuta Stenka, Agnieszka Więdłocha, Piotr Polk i Borys Szyc. W zeszłym roku, na aukcji 22. finału, licytowana była wizyta na planie...

 • WOŚP: Scenariusz Polańskiego, kolacja z Bohosiewicz

  Polski Instytut Sztuki Filmowej już po raz czwarty uczestniczy w zbiórce pieniędzy na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Będzie można wylicytować m.in. podarowaną przez Romana Polańskiego unikatową, pierwszą wersję scenariusza filmu "Gorzkie gody", z odręcznymi notatkami reżysera i dedykacją oraz kolację z aktorką Sonią Bohosiewicz.

Zdjęcia na temat: wielka orkiestra świątecznej pomocy
Wideo na temat: wielka orkiestra świątecznej pomocy
 • Rafał Maserak i Karolina Gorczyca wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  Rafał Maserak i Karolina Gorczyca wzięli udział w sesji zdjęciowej promującej licytację biżuterii, z której dochód zasili konto fundacji Jurka Owsiaka. Oboje przyznają, że nie trzeba było długo namawiać ich do udziału w kampanii, chętnie wspierają bowiem wszelkie akcje charytatywne. 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 11 stycznia 2015 roku.

 • Dawno niewidziana Mandaryna. Poprowadziła rozgrzewkę dla WOŚP

  Bieg "Policz się z cukrzycą" w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się po raz 11. Taneczną rozgrzewkę dla uczestników poprowadziła Mandaryna, która sama od dawna choruje na cukrzycę(...) pomocy medycznej. (Agencja TVN/x-news)