• Informacje na temat:

  wielkie kino

Artykuły na temat: wielkie kino
 • "Na noże": "Serial czy Film?" - aktorzy, wielkie kino, telewizja oraz widzowie w panelu TVN

  ...10. Festiwal Filmu i Sztuki "DWA BRZEGI" to nie tylko projekcje najgłośniejszych filmów z całego świata, ale także wyjątkowe spotkania. Blisko 500 widzów z całej Polski, znani aktorzy i producenci telewizyjni wzięło udział w organizowanym przez TVN panelu dyskusyjnym "Serial czy Film?" O przyszłości kinowych i telewizyjnych formatów, aktorskich wyzwaniach oraz oczekiwaniach widzów, dyskutowali...

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • "Bodo": Miał wielkie serce...

  ...! - To prawda - niesamowite uczucie, jakby się wsiadło w wehikuł czasu! Z drugiej strony, zastanawiając się nad tym, jak wyglądało kino i teatr wtedy i dziś, dochodzę do wniosku, że choć mamy coraz(...) aktorem reklam luksusowych zegarków i aut. Miał wielkie serce. Pomagał innym, opiekował się Domem Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie do dziś są po nim pamiątki. Brzmi jak opowieść...

 • "Wędrujące Ale Kino!" dla najmłodszych

  Osiem miejscowości z całej Polski weźmie udział w 5. Festiwalu Filmów Młodego Widza "Wędrujące Ale Kino!". W jego trakcie pokazywane są wybrane produkcje z ostatniej edycji festiwalu "Ale Kino!" w Poznaniu.

 • "Przepis na życie": Maja Ostaszewska ambasadorką festiwalu "Kino Dzieci"

  Maja Ostaszewska, czyli Beata Darmięta z "Przepisu na życie", jest w gronie ambasadorów festiwalu "Kino Dzieci". Projekcje odbędą się w 15 miastach, a filmy dobrano tak, by stanowiły pretekst do rozmów rodziców z dziećmi. "Fantastyczna inicjatywa" - chwali imprezę popularna aktorka.

 • Kino "Femina" znika z mapy Warszawy

  Spektaklem "Miłość szuka mieszkania" Jerzego Jurandota zakończy w niedzielę działalność jedna z najbardziej znanych placówek kulturalnych Warszawy, obecne kino "Femina", a w latach 1941-1943 popularny teatr. W tym miejscu ma powstać dyskont spożywczy.

 • "Lucan": Historia, która wstrząsnęła Wielką Brytanią

  Walentynki w Ale kino+ upłyną pod znakiem kryminalnej intrygi, która wstrząsnęła Londynem lat 70. XX wieku. "Lucan" to inspirowany prawdziwą historią dwuodcinkowy miniserial, rozgrywający się w świecie brytyjskiej arystokracji. Emisja serialu po raz pierwszy w telewizji w sobotę i niedzielę, 14-15 lutego, o 20:10.

 • Festiwal Filmów Młodego Widza "Ale Kino!" rozpoczęty

  Koncertem największych przebojów z cyklu filmowego o Panu Kleksie rozpoczął się w niedzielę, 30 grudnia, w Poznaniu Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!". Widzowie przez tydzień zobaczą ponad sto pełno- i krótkometrażowych produkcji nakręconych dla dzieci i młodzieży.

 • Wielkie uczucie?

  Pani teatr, kino czy telewizję? - Teatr to najważniejsze miejsce. A to, że dostałam się do Teatru im. Jaracza w Łodzi, jest moim największym szczęściem. Kończę także zdjęcia do filmu o tematyce...

 • "Ida": Nominacja do Złotych Globów to wielki sukces

  - Nominacja do Złotych Globów to dla twórców "Idy" wielki sukces - powiedziała producentka filmu Ewa Puszczyńska. Jak zaznaczyła, w USA trwają dwie kampanie promocyjne "Idy": przed galą Złotych Globów i przed ogłoszeniem nominacji do Oscarów.

Zdjęcia na temat: wielkie kino
Wideo na temat: wielkie kino
Dyskusje na temat: wielkie kino
 • Re: "M jak miłość": Nowoczesne związki - kulisy serialu

  Piękna scena : list przyklejony do lustra. Odrazu czuć wielkie kino.

 • Re: "O mnie się nie martw": Co dalej z karierą Joanny Kulig?

  Z ta popularnoscia "Zimnej wojny" to tez lekka przesada. Dla przykladu, wielkie kino AMC25 na przedmiesciach Chicago, Sobota 5 po poludniu (najwieksza ogladalnosc), sala kinowa z 30 miejscami (rozkladane sofy) i zajete 2 miejsca (slownie dwa). Ja za swoja zona.

 • Re: ​Była ukochaną Janosika. Co dzisiaj robi Ewa Lemańska?

  No bo jak oczekiwało się tylko na te wielkie role, a wiadomo jakie jest nasze kino, to co się dziwić, że jak wiele niespełnionych aktoreczek wyjechała do USA z myślą że będzie sławna jak Pola Negri.Do dzisiaj takich tam pełno.

 • Re: "Na Wspólnej": Elżbieta wyczyści konto Igora do zera!

  Problem w tym, że ten serial to jedno z wielu polskich gów...ien w TV, ale dla plebsu to jest wielkie kino !

 • Re: Najlepsze polskie seriale kryminalne

  To nie hejt!!! Niestety jesteś bardzo krótkowzroczny/a!!!!! Wygoogluj pewne nazwiska, nie podejrzewam że są ci znane: Betty Davis, Anna Magnani, Maggie Smith, Vanessa Redgrave, Angela Winkler, Mari Toroscik itd. To wielkie aktorki, kino bez nich byłoby uboższe, a żadna nie była piękną kobietą wg obowiązujących kanonów!

 • Re: Przyznaje się, że oszukiwał widzów!

  Ale afera. Przecież kino/ film to od samego początku jedno wielkie oszustwo. Film oszukuje nasze oko że obraz jest w ruchu wyswietlając nieruchome klatki , widzimy obraz tam gdzie danej osoby czy przedmiotu nie ma , aktorzy " umierają" na scenie -to nie oszustwo ............... Mozemy oglądać zdarzenia z przeszłości , widzimy w ruchu osoby które dawno nie żyją...itd...

 • Re: Pora kończyć?

  Ludzie, tae (te) telewizja (e) to jedno wielkie (...) ! Tego nigdzie nie ma na świecie. W normalnych krajach te tasiemce są spychane w ramówkach na czas od 10 tej do 13 tej by zapchać dziurę, idealnie dla gospodyń domowych i mamek dla dzieci nie wiedzących co robić. Przecież tego się nie ogląda bo nie wypada ! A w PL cały ten chłam leci w prime time jak wielkie kino!!!

 • Re: ​"Klan": Szok! Aborcja u Lubiczów!

  Na miarę "Potopu" czy "Lalki" ? Ty się chyba z choinki urwałeś. Czy mamy aktorów na miarę Łomnickiego, Hańczy i im podobnych ARTYSTÓW? O reżyserach i scenarzystach nie wspomnę. Teraz mamy prymitywnych celebrytów pokroju Mroczków, Szyców i innych Much. Polskie kino i film dokonały żywota jakieś 20 lat temu. Dzisiejsze tzw. "produkcje" to jedno wielkie szambo. Radzę Ci zmienić swoje marzenia.

 • Re: Pora kończyć?

  Ludzie, tae (te) telewizja (e) to jedno wielkie (...) ! Tego nigdzie nie ma na świecie. W normalnych krajach te tasiemce są spychane w ramówkach na czas od 10 tej do 13 tej by zapchać dziurę, idealnie dla gospodyń domowych i mamek dla dzieci nie wiedzących co robić. Przecież tego się nie ogląda bo nie wypada ! A w PL cały ten chłam leci w prime time jak wielkie kino!!! duuuuu - reń i tyle mojego

 • Re: Polskie "Przeminęło z wiatrem" ma już 33 lat!

  Wspaniały film, wspaniały reżyser i scenarzysta, świetna muzyka, wspaniali aktorzy i zarazem wielkie gwiazdy (czego nie można powiedzieć o współczesnych polskich aktorach) , no ale odbiorca jest(...) polskiego kina, który poprzedził równie dobre kino tzw. moralnego niepokoju .... . Swietny czas.